Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ebola
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania.
jet li
---
Marduk
---
Marduk
Moncher de ce-ai deschis topicul asta aici? "Politica Interna, Politica Externa, Uniunea Europeana ..." ce legatura crezi ca exista intre titlu si boala? ai o premonitie? .....................................
Cla
Clar ca e o legatura, dar nu cu Europa.
Ca si boala vacii nebune sau gripa pasarilor, sau Anthrax. Vrei mai multe ? unsure.gif
Sumatra / Borneo: oamenii de-acolo au fost canibali, nu numai ca s-iau māncat dusmanii din alt trib, dar si oamenii lor, īnainte de l-au dat foc, au māncat creierii, cruzi.
Au facut la fel nebunie ca vacile din Irlanda. Dar asta ar intra pe altundeva.
Marduk
Ma mai gandesc!? la ZIKA de pilda care a aparut asa din neant, dupa ani de zile, inainte de olimpiada!!!???
Cla
Da, Zika a aparut īn Brazilia de la niste tāntari, asa-i ?
Marduk
Cand a aparut? pentru ca e importanta aceasta aparitie! exact inainte de olimpiada. No fi existat acest tantar si inainte? nu transmitea aceiasi boala? de ce a crescut brusc interesul stiintific fata de acest tantar!!?? eu cred ca mai este si altceva la mijloc nu doar virusul respectiv.
Cla
Cred si eu, Marduk, CIA experimenteaza cu otravi, nu m-as mira daca nu are de-a face cu asta.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.