Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cerere De Dezactivare A Contului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Anthrax
Vreau sa incep anu facand un lucru bun pe care trebuia sa-l fi facut mai demult: Sa-mi dezactivez contul.
Domnule admin, te rog insistent sa-mi dezactivezi contul! Fa-mi o bucurie si nu ma mai ignora, o sa ai timp destul. Ti-am trimis trei mesaje, dar m-ai ignorat. O sa postez numai porcarii peste tot daca nu-mi inchizi contul. Sa nu zici ca nu te-am avertizat. Multumesc!
Cla
Sterge-o si revini ca Pumuckl. La revedere. Nimeni n-are de vina ca Anthrax a fost o laie.


E chiar o idee dispurcata sa ma numesc ca o boala. Dar tu ai facut-o.
Cum ar fi ca ai reveni cu "Herpes" ? Si daca ai chef sa zici ca esti femela, "Gonroea Shimpansik" ?
The Dude
Anthrax ,ca nick, e o alegere bizara....sa pleci de aici e o alegere gresita.


Ramai Anthrax.....te rog..... thumb_yello.gif



Ai avut teme interesante si abordari noi...



Ramai Anthrax....
Cla
Antrhax e o boala. Nu e o alegere. Decât de oameni care sunt bolnavi, de... Anthrax
Sau. ma rog, Heavy Metal

Anthrax
The Dude
Anthrax e un user.....un prieten capricios......unul descumpanit si in deruta.


Oricine s-ar afla in situatia lui, trebuie incurajat.....frate Cla
Cla
So, Anthrax, ramâi ce vrei. Daca vrei sa fii ca acum, e ok.
Daca vrei sa fii Gica. iar ok.
Numai sa stim cu cine avem de-a face smile.gif
Cla
Ai avut dreptate, prietenul meu Dude...
Am citit prea târziu.
Anthrax are nevoie de noi.

Hey Kumpel, bleib dabei !!
(Hey prietene, ramâi cum esti !!)
Anthrax
Scopul prezentului topic nu reprezinta o dezbatere sau o negociere asupra unei decizii pe care am luat-o ci se adreseaza exclusiv adminului care mi-a ignorant cele trei cereri anterioare trimise prin pm si pe care il rog sa-mi respecte decizia de-a nu mai activa in cadrul acestei comunitati al carei regulament stipuleaza si o astfel de optiune.


QUOTE
H. Dezactivarea Contului
In cazul in care considerati ca activitatea dumneavoastra la Han a atins un punct final, va multumim pentru prezenta din cadrul comunitatii. Va invitam sa ne contactati prin PM sau email pentru a ne comunica acest lucru.
The Dude
Inghet....mai am doar un sfert de linie....in loc sa raspund la alte provocari ...te rog din nou: ramai cu noi..

Nu suntem chiar atat de nashpa....poate marduk, dar noi, comunitatea ata, te merita si o meriti...

La Multi Ani


Antrax
fiatlux
De acord cu ramanerea ta, Anthrax!!!
(dar nu cred ca Hanul o mai duce mult !)
Cla
No, dintre j-demii am ramas tu, Dude, Gryphon si umilul eu:
Care au chef de muzica, nu zic de altii, la care le place politica etc.
Maharajah
QUOTE(Anthrax @ 1 Jan 2014, 05:38 PM) *
Vreau sa incep anu facand un lucru bun pe care trebuia sa-l fi facut mai demult: Sa-mi dezactivez contul.


Care-i ideea pana la urma?
Te-ai uitat prin arhiva si tie-e rusine de cum gandeai in tinerete?
Ai avut o revelatie si ai dori o schimbare radicala, ce necesita chiar stergerea urmelor pasilor pe care i-ai lasat de-a lungul timpului?
Vrei sa pedepsesti pe careva (razbunare), lipsindu-l de eventualele mostre de intelepciune?
Sau, forumul acesta este un drog, iar acum ai alte responsabilitati cu adevarat importante?
Sau... altele? smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.