Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ne Despartim, Din Pacate
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Figaro
Dragi prieteni, este posibil ca in curand sa ne despartim. Accesez forumul Hanu Ancutei de la servici, insa astazi am primit un preaviz. Acasa nu imi permit internet, iar pentu un Internet Cafe nu am timp si acum nici bani. Mai am la dispozitie 15 zile, dar nu stiu daca voi mai sta.

Cred ca trebuie sa le cer scuze celor pe care i-am suparat si sa ii asigur ca toate au fost discutii intre prieteni, cu care mi-a facut placere sa conversez. Nu spun inca "la revedere", dar... daca nu mai apar pe forum o lunga perioada de timp...

Deocamdata sunt prea naucit ca sa-mi dau seama ce voi face.
Damnatius
naspa treaba. sper sa rezolvi totusi ceva. in orice caz multa bafta!
Mihai
sad.gif Sper sa reusesti sa rezolvi problema si sa te revedem on-line.
SORIN

Figaro !!! Scuze trebuie cerute doar celui cel de sus!!

Nu o data ma-i enervat si suparat fara sa fii de acord sa ridici o manusa. Dar nimic personal...si eu sant la fel ca tine, enervez pe unii, supar pe altii, sant incapatanat si le stiu pe toate.

Cu toate ca-mi vine cateodata sa te trag de barba tongue.gif am sa astept revenirea ta pe Han si cat mai repede. Pt. ca aici santem prieteni si toate certurile raman ca intre adevarati prieteni.

Nu uita: tot raul e spre bine!!

Bafta si Succes...

Sorin.
ypsilonalpha
Bafta maxima! si nu uita: un sfirsit nu e decit un alt inceput.
marky
Figaro sper sa nu pleci man, ar fi mult mai pustiu fara tine pe aici si nu am mai avea dezbateri la "Filosofie si Dezbateri" smile.gif
Stii ca pt mine toata treaba asta e o distractie nu am nimic personal cu nimeni si nu sunt vanator de crestini (decat doar daca se pune vreo recompensa pe capul lor laugh.gif glumeam).

Sper sa ramai printre noi in continuare si de asemenea sper ca acest topic sa fie inca o "capcana" de a ta biggrin.gif
bdl
Nasol momentul, omule,
Sincer imi pare rau.Treaba cu slujba e nasoala.Sper sa gasesti cit mai repede un alt serviciu si sa fie bine, si pt tine si pt familie.
Sper sa te reauzim curind.
Good luck, buddy! sad.gif
OMU'BUN
Figaro, fara indoiala ca o sa-ti simtim lipsa, dar eu cred ca n-o sa rezisti prea mult, si o sa gasesti solutia salvatoare sa revii printre noi ! Altfel ce s-ar face sectiunea "religie" fara "ochiul" tau critic... wink.gif Sincer eu vedeam in tine un mare luptator (cel putin de la o vreme !) Daca n-o sa poti prea curand, iti urez mult succes, si sa te bucuri alaturi de frumoasa ta familie !
Dumnezeu sa-ti lumineze Calea !
AIWA
Coane...bafta maxima si numai bucurie!
Naspa moment insa ...poate e cineva sus care totusi vede!
1,618033
orice sut in fund e un pas inainte.

acum ai e-mail-ul meu - sper sa revii curand aici!
Figaro
Sunt in tratative. Poate nu se intampla. Ceream si o marire de salariu... Sefu' a plecat de ieri si a zis ca vorbim cand se intoarce. Ok, avem timp pana atunci. Nu sunt suparati pe mine, ba chiar ma apreciaza. Cica e o problema de buget. Oricum, poate ca nu se intampla.

Daca nu se intampla dau de baut smile.gif Oricum, si daca se intampla dau de baut smile.gif
Mihai
sad.gif Ma asteptam sa fi facut o gluma proasta vreun coleg, dar vad ca este adevarat.
Mult succes!!!
cretze
... bafta la negocieri acolo ... si sper sa revi cat de curand!!!


Cretze ph34r.gif
Greena
N-am prea apucat sa discutam aici.
Anyway, sper ca totul sa se rezolve spre binele tau smile.gif Si chiar daca nu, asa cum s-a mai spus, in orice rau este ascuns si binele.

Multa bafta!
Afrodita
Figaro, m-ai lasat cu gura cascata, nush' ce sa zic sad.gif Imi pare tare rau sa aud asta si sper din tot sufletul sa se rezolve cu bine.O sa-ti duc lipsa daca pleci sad.gif Multa bafta !!! Pup iu! blush.gif
genicon
Figaro... noi doi n-am prea discutat, desi suntem membrii, in afara lui Mihai, cu cele mai multe mesaje pe han. Insa acum ai zis cuvantul magic - bautura. Sper sa nu ti se para puerila interventia mea, desi am doar 19 ani, dar tare mi-as dori sa dai de baut! DE FERICIRE, DE BUCURIE... oricum DE BINE! Asa ca iti tinem pumnii si speram sa iti rezolvi cat mai repede problemele! 19.gif
Mistinguett
Figaro, am eu un "feeling" ca totul o sa fie ok. C-o fi una, c-o fi alta...tot bine o sa fie.
Curaj si bafta. Uite cata energie pozitiva se uneste aici pentru tine. Spune-i ruga daca vrei, poate asa ne rugam noi, pacatosii. tongue.gif
Figaro
Aaaa... s-a rezolvat... oarecum...

Raman in schema cu bani mai putini... Niciodata n-am avut doua servicii. Acum o sa am.
bdl
Imi pare rau,
Stiu ce inseamna 2 servicii si o sa ai viata cam nasoala. Sper sa se indrepte situatia cit de curind.
Bafta.
Carmi
Felicitari Figaro,
mi-era chiar teama ca vei pleca si devenisesi chiar simpatic.......
ma bucur ca ai puterea lui SiSIF. bravo tie!!
Cain
Hmpf !!! Te apreciaza, dar iti scad salariul ... Parca imi aduce aminte de fostu meu patron ...
Anyway, ziceai ca dai de baut ? 40.gif Astept o oferta mai serioasa ! wink.gif
Hamleet
Eu sunt nou pe aici si nu ne cunoastem dar stiu cum e cu serviciul si cu banii lipsa in general.
BAFTA MUUUUULTA CU MUNCA SI FII OPTIMIST rolleyes.gif
Sagitarius
Sper sa-ti rezolvi problemele si sa revii in curand printre noi Figaro.
Sa auzim de bine! wink.gif
cameron
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bine ai revenit Figaro!! Ca ai revenit de multa vreme... wink.gif
Cat ma bucur cand vad ca nu sunt singura care mai da cu batu'n balta fara sa vrea cateodata ..!!!
bufnitza
Abia acum citesc din topic-urile mai vechi . M-am intristat la postarea topic si m-am inveselit la terminarea lui . Mi se pare tare frumos sprijinul hangiilor si hangitelor ... poate asta inseamna comunitate si comunicare .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.