Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Concurs Special [1]
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Concursuri
Mihai
Pentru a oferi o sansa de a castiga tuturor membrilor de la Han, am decis sa lansez un concurs al carui premiu (revista Internet-Magazin nr. 3-4 + CD + 360 ore Internet RDS) sa fie acordat prin tragere la sorti.
Un alt fel de tragere la sorti, mai multe detalii veti afla la momentul potrivit. smile.gif

Asadar, daca doriti sa va inscrieti, este de ajuns sa mentionati aici si intrati in concurs. Inscrierea se poate face pana duminica, la ora 14:00.
Daca sunteti norocos, veti castiga! Eu nu va pot ura decat multa bafta!

In cadrul acestui concurs nu au dreptul sa participe membrii care deja au castigat revista: Afrodita, Genicon si Catalin.
necromanc
Inscris !
Mihai
Mda..tinand cont ca tragerea la sorti nu va putea avea loc cu un singur participant, concursul se prelungeste cu o saptamana, pentru a oferi posibilitatea si altor membri de a se inscrie.
SORIN

Mihai...ce-i cu mine?? Pot si eu sau nu??

Sorin.
Mihai
Daca vrei revista, bineinteles ca poti participa. wink.gif
Gabriel
vreau si eu sa particip , pls !

Mihai , cum faci tragerea la sorti ? iti iei caciula de blana si bagi in ea biletele cu numele noastre...si apoi extragi ? tongue.gif
Mihai
Ok, pana acum 3 inscrisi.
Sa speram ca se vor inscrie mai multi saptamana viitoare. smile.gif
Va fi o tragere la sorti on-line, la care veti participa si voi. Mai multe detalii insa la momentul potrivit. wink.gif
bibicu
24.gif inscris
Mihai
Si de ce esti asa nervos? smile.gif
BTW, Bine ai venit la Han! wink.gif
Figaro
Prezent! 41.gif
GExGE
Ma bag si eu ...
becali
Inscris
Mihai
Maine la ora 20:00 se va desemna, prin 'tragere la sorti' cstigatorul.
Acel castigator va fi desemnat de catre voi!
Mai mult detalii puteti afla la ora stabilita.
Pana maine la ora 19:30 va mai puteti inscrie la concurs smile.gif
Copernic
Nu stiu in ce ma bag cu exactitate dar... let the party begin!


Martorul Surpizei!
---------
AVE!
---------
Mihai
Prin e-mail am primit si din partea user-ului 'gigelcutitasul' cererea de inscriere in concurs.

Inscrierile i-au sfarsit in acest moment. Revin in 10 minute cu 'tragerea la sorti'. wink.gif
Mihai
Iata in ce consta tragerea la sorti:

La concurs au participat 8 membri (Figaro a iesit din concurs, deoarece a castigat premiul 'Forumistul Lunii').
Acestor membri le corespunde un numar de la 1 la 8 (nu in ordinea in care s-au inscris la concurs!).
Am atasat un fisier txt, o arhiva parolata care contine numerele ce corespund fiecarui participant.

Pe dumneavoastra va invit sa descarcati aceasta arhiva, dupa care sa alegeti un numar de la 1 la 8 pe care sa il scrieti aici.
Primul reply dat acestui mesaj si care contine o cifra de la 1 la 8 va fi numarul din lista corespunzator castigatorului.
Asadar, primul care alege un numar de la 1 la 8, alege castigatorul. Poate fi ales chiar si de catre un participant la concurs. smile.gif

Dupa ce arhiva pe care am atasat-o va fi descarcata de cateva ori, va voi spune parola cu care o puteti deschide, afland astfel numele castigatorului.

Mult succes! 19.gif
Antont
8 biggrin.gif .
Mihai
OK, multumim pentru tragerea la sorti. cool.gif
Iata parola cu care puteti deschide arhiva: !CRT274ero7#@S32cc$

Nu pot spune decat ca e norocos olteanu' biggrin.gif

In curand un nou concurs!
GExGE
Interesante concursurile pe la Han smile.gif !
Gabriel
pai de ce Sorin era trecut si la nr. 5 si la nr. 8 ? ohmy.gif
Mihai
Aaargh 24.gif am uitat sa il trec pe bibicu. ohmy.gif
La nr. 5 6.gif
Mda, cred ca va exista o a doua tragere la sorti. dry.gif
Mihai
Tragerea la sorti va avea loc duminica, la ora 20:00.
Cei care doresc sa se inscrie intre timp o pot face. smile.gif
Hamleet
Vreau si eu cool.gif
Gabriel
cei care s-au inscris pt. precedenta tragere o mai fac ?
eu ma inscriu ..ca sa fiu sigur ! tongue.gif
Mihai
Cei care s-au inscris data trecuta nu trebuie sa se mai inscrie inca o data. smile.gif
vlad_pat
Count me in too... huh.gif
Mihai
La ora 20:30 se va incheia concursul.
Cei care nu s-au inscris inca o pot face acum. smile.gif
Mihai
Ok, va invit sa participati la tragerea la sorti.

Iata pe scurt care este ideea (ca si data trecuta):

QUOTE
La concurs au participat 10 membri (Figaro a iesit din concurs, deoarece a castigat premiul 'Forumistul Lunii').
Acestor membri le corespunde un numar de la 1 la 10 (nu in ordinea in care s-au inscris la concurs!).
Am atasat un fisier txt, o arhiva parolata care contine numerele ce corespund fiecarui participant.

Pe dumneavoastra va invit sa descarcati aceasta arhiva, dupa care sa alegeti un numar de la 1 la 10 pe care sa il scrieti aici.
Primul reply dat acestui mesaj si care contine o cifra de la 1 la 10 va fi numarul din lista corespunzator castigatorului.
Asadar, primul care alege un numar de la 1 la 10, alege castigatorul. Poate fi ales chiar si de catre un participant la concurs. smile.gif

Dupa ce arhiva pe care am atasat-o va fi descarcata de cateva ori, va voi spune parola cu care o puteti deschide, afland astfel numele castigatorului.


Mult succes! 19.gif
Antont
Evident, tot 8 biggrin.gif .
Mihai
Multumim pentru extragere. cool.gif

Ok, inca putin suspans pana se mai descarca fisierul de cateva ori, dupa care voi anunta parola.
Mihai
Parola este: $df3e^pico#concur$23$extr@

And the winner is... rolleyes.gif
genicon
Nu este gigelcutitasul... ca-mi placea nickul... smile.gif se poate zice Cine este? COoPERam? smile.gif
Mihai
Se poate smile.gif
Felicitari lui Copernic. Il rog sa-mi trimita pe email adresa unde doreste sa primeasca revista.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.