Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:March's Corner
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62
March
Imnul referendumului: "Nu mi-e frică de Beau-Beau!"
March
Ritualul de initiere in Miscarea Populara rofl.gif







March
Basea si lingushica lui devil.gif devil.gif - comportament obraznic ,de sefii de tara sub-sahariana, cu cetatenii tarii lor !




Credeti ca protesteaza vreun pupinbasist sau cripto ? Nici sa-i pici cu ceara ! devil.gif







P.S . gigip tetio ,

Dinu ?!? Pai asta n-a fost mare mahar la Securitatea din Constanta ?!?

Ce faci ,ai parasit PSD -ul ?!?
March
O mare jigodie a comentatorilor de la tv este acest Bogdan ” Morsa” Chirieac !! devil.gif
gigip
QUOTE(March @ 10 Feb 2014, 05:11 PM) *
Dinu ?!? Pai asta n-a fost mare mahar la Securitatea din Constanta ?!?

Ce faci ,ai parasit PSD -ul ?!?


Gheorghe Dinu nu a fost in securitate! Ca si Melescanu,MRU ori Magureanu,dupa '90 a fost directorul unui serviciu secret din Romania! Este profesor universitar,rector al Universitatii din Constanta,avocat celebru si fost candidat independent la prezidentialele din 2004(si va fi si in 2014)! Anul trecut am demisionat din PSD(unde eram vicepresedinte la o organizatie de seniori) pentru un singur motiv! Pentru ca USL-ul nu a reusit sa elibereze Romania si pe romani de sub regimul antiromanesc si antidemocratic basist! NUMAI pentru a scapa de Basescu,lasul si mincinosul de la Cotroceni,m-am inscris,in 2010,in PSD!
M-am implicat in proiectul Alianta Lege si Ordine-ALO-Romania pentru a demonstra ca am abilitatile si competenta necesare aducerii in parlament a unui partid capabil sa dea restart Romaniei,sa asigure bunastarea tuturor romanilor! In numai 7 luni de zile,desi ALO-Romania nu este inca partid politic(va fi inmatriculat in martie!) ,ca presedinte interimar pe Bucuresti(si vicepresedinte pe tara),am infiintat filialele pentru cele 6 sectoare,cu peste 700 de membri,cu presedinti,vicepresedinti,secretari etc! Sunt foarte apreciat pentru ce am facut si fac de catre cei care au aderat la proiectul nostru(profesori universitari,medici celebri,avocati,scriitori etc)! Orice membru al ALO-Romania poate candida in alegerile locale ori parlamentare fara a plati vreo contributie si fara a primi vreo suma de bani! Totul se face pe baza de voluntariat asumat,democratic!
Marduk
QUOTE(March @ 10 Feb 2014, 11:27 AM) *
Ritualul de initiere in Miscarea Populara rofl.gif

Excelent, am ras cu lacrimi. rofl.gif rofl.gif
March
QUOTE(gigip @ 10 Feb 2014, 10:34 PM) *
Gheorghe Dinu ...
M-am implicat in proiectul Alianta Lege si Ordine-ALO-Romania


@ Iti urez success tetio ! thumb_yello.gif




Cat despre Dinu, iata aici cum il "albeste" pe Basea de acuzatiile de colaborator al Securitatii ! De ce oare atata ravna ?!? Retoric intreband eu.
March
QUOTE(gigip @ 10 Feb 2014, 10:34 PM) *
Gheorghe Dinu nu a fost in securitate! Ca si Melescanu,....


Am dat aici informatii clare ( cu poze ) despre activitatea lui Melescanu ca ofiter acoperit DIE la New York !
gigip
QUOTE(Marduk @ 11 Feb 2014, 11:44 AM) *
Excelent, am ras cu lacrimi. rofl.gif rofl.gif

Un film tragicomic despre metodele securisto-basiste!
March
Crin Antonescu, preşedintele PNL:"Eu de vreo trei-patru luni sunt, aşa, interzis pe Antena 3"
March
Muierea asta parsiva a "inghitit-o" la Londra si nu la Bucurestiul pe care-l stropeste in continuu !
March
Ce mai fac oamenii de afaceri damboviteni ? Sex in fata camerei de filmat ! rofl.gif
March
Varanul isi baga coada peste tot. Poate ,poate scapa de parnaie. Acum vrea de la Ponta post de vicepremier pentru pitzifelnicul lui din fruntea gainatzului cu numele P.C.
March





Inainte in viitor,

2016 sau 2017 ?!?


March
Un faimos balet - Baletul Igor Moiseev



http://www.youtube.com/embed/HtHB-r3QGsw?f...ayer_detailpage

Si o remarca : Dansul pe doua frumoase cantece romanesti , prezentate a fi cantece " maldavinesti " !!!



gigip
QUOTE(March @ 12 Feb 2014, 05:52 PM) *

Inainte in viitor,

2016 sau 2017 ?!?

Sinistrul si sinistra lui amanta!
March
"Mustele" Hanului !

Dude, Gigip, prieteni

Imi puteti da voi vreun exemplu de contributie la HA din partea acestor membrii : JeremyRon, RichardMon, Lolykab, Bsywwyncaa, Arfgreqqa, andysu13gqe si altii ca ei ?!?




The Dude
Yap..... rolleyes.gif ...stralucesc prin ......inexistenta ! thumb_yello.gif






Chestia mai noua pe care am reusit sa o aflu (am lasat in semnatura o adresa de mail) e ca de mai bine de doi ani niciun membru nou nu mai e acceptat....e ca si cum proprietarul hanului, l-ar vrea ...mort unsure.gif







Nu inteleg nici de ce nu vrea sa vanda ?



In fine, suntem prizonieri aici...Trebuie sa ne conformam regulilor unor smintiti....
Eu astept, si imi pun mari sperante intr-o maturizare de orice fel....


Asa sa ne ajute Dumnezeu !
March
Amin !
March
Una pentru sambata seara smile.gif
March
Mucii in fasole !! Pentru ca are mare dreptate !




http://www.youtube.com/watch?v=X6JaUibNDPY&feature=youtu.be


gigip
[quote name='March' date='15 Feb 2014, 05:20 PM' post='754065']
"Mustele" Hanului !

Dude, Gigip, prieteni

March,prietene,astia nu fac niciun rau! Reprezenta pe cei 60% dintre romani care nu se implica in alegeri,in politica,in viata publica! Mult rau fac insa politrucii(in special cei basisti!!!),de la Han,LABE 1 TV,A3,EV. Zilei,"deontologii" de doi bani care mint cu nerusinare,care preiau pe nemestecate minciunile si facaturile favoritilor lor! Sunt inca,doi 'postanti",camioni la minciuni,la cenzura,la atacarea jegoasa a postarilor corecte,echidistante ale altor forumisti! Ei au adus Hanul in pragul disparitiei! Au inlaturat ,nesimtit,pe toti cei care au spua adevarul si i-au denigrat!
March
@gigip tetio

ai spus niste cuvinte frumoase. Dar "mustele" alea sunt NIMENI ! "Ele" tin HA in viata ca sunt multe si fac planul la... reclame platite ! Ca altfel HA s-ar fi inchis de mult si vreo 2-3 smekeri nu ar mai fi avut unde sa-si expuna "filosofelile" politice si nu numai.




Mai mult nu zic ca sa nu le trantesc cu mucii in fasole ! Dude care se pricepe mai mult ca mine iti poate explica printr-un p.m. cum e cu tehnica acestor "muste"




Ciao







p.s. astazi sunt astia GoffFleelonse, Lolykab, Drebpariatt,

sa ma anunti daca au postat ceva. Macar o virgula !
gigip
[quote name='March' date='15 Feb 2014, 11:34 PM' post='754092']
Preluare de pe facebook! Desi nu are valoare poetica si gramaticala,e reala si veridica; Basescu a luat-o....in spate!
A luat tara in spinare,
S-a trecut-o fratioare,
De pe sosea in parcare,
Dadea din mani si picioare,
Se zbatea spunand ca moare ...
Da' el nimic si nimic,
-Stai sa te mai trec un pic ...
Asa trecu tara toata,
O trecu', dar ... terminata ...

Atunci zise netrebnicu,
C-a luat decizia ala micu ...
Acum ne zice un misel,
C-a pus umarul si el,
Noi stim adevar sinistru,
Chioru' era prim ministru ...

Ne mai spune acest jegos,
Cat a fost de curajos ...
C-altii n-au facut ca el,
Omitand chiorul tembel

Unde au ajuns ceilati,
Si cat sunt de avansati ...

Mare dreptate are tiganu,
Ca votam ades lichele,
El are dosare grele,
Flota, Nana, Mihaileanu ...
March
Așii din mâneca lui Antonescu
March
Propagandă pe principiul "Să mințim poporul cu calculatorul, nu doar cu televizorul"
Cum a devenit Ponta, într-o singură zi, cel mai popular politician pe internet
March
Un scenariu "fulminant": Punerea sub urmărire penală a lui Victor Ponta




Este posibil . Belzebut lucreaza la foc continuu !!


March
Cocosul asta batran de Tariceanu iar vrea sa puna de o "aripa" liberala asa cum a facut in anii '90 ! Care intr-un final a fost un fiasco si s-a intors cu coada intre picioare in PNL !




March
CT Popescu: Calitatea apreciată la Tăriceanu a fost nesimțirea
March
Ha-ha-ha ! Shmenarii asa-zisului Grup de la Cluj ( adica Dancu si Rus, ca altii nu-s !) il dau castigator la prezidentiale pe Tariceanu !
March
Cititi aici cum Crin Antonescu i-o trage tare "popii" de la A3 !
March
Rusine pentru PSD ? Nu, numai . O mare rusine si pentru Romania !!!




Ce a vrut Valeriu Zgonea şi ce a ieşit. Zeci de reacţii la filmuleţul său:

"Penibil!
Penibil ! De trei ori penibil! Sunt psd-ist!"
March
Dupa respingerea de catre deputatii din C.J. a cererii de urmarire penala a lui Chitoiu , urmatoare intrebare ar fi...vor indrazni oamenii Codrutei sa ajunga la Ponta ?!?
March
Ulciorul

de Omar Khayam

Ramai sa mai ciocnim o cupa
La hanul vechi de pe coclauri
Caci pentr-un vin si pentru tine
Mai am in san trei pungi cu aur
Ramai sa ne-alungam tristetea
Si setea fara de-alinare
Cu vinul negru de la hanul
Din valea umbrelor fugare

Stii tu, frumoaso, ca ulciorul
Din care bei infrigurata
E faurit din taina sfanta
Din taina unui trup de fata
L-a faurit candva olarul
Cel inspirat de duhul rau
Din taina unui trup de fata
Frumos si cald ca trupul tau

Inmiresmeaza-te frumoaso
Ca pe-un altar de mirodenii
Cand zarea-i plina de albastru
Cand lumea-i plina de vedenii
Si-atat cat darurile noastre
Mai au pe margini bucurii
Caci maine in zadar vei bate
La porti de suflete pustii

Ca maine-om putrezi-n morminte
Uitati nepomeniti de nimeni
Caci maine vor veni olarii
Sa fure lut din tintirime
Si trupul tau care mi-e astazi
Cel mai iubit dintre limanuri
Va fi un biet ulcior din care
Vor bea drumetii pe la hanuri


March
O analiza interesanta !

Lăsaţi-o jos cu propaganda! Rusia are şi ea dreptatea ei
March
Despre una din mizeriile claselor conducatoare de dupa '89 ,

Marin Lungu, prea mic pentru un război atât de păduchios

March
Marinarul care a sărutat o infirmieră, într-o fotografie celebră realizată în Time Square, a murit
The Dude
The Dataq a acceptat primirea unor noi membrii...

Sunt deja cativa noi (doi)...Nu se stie daca nu cumva au murit intre timp...stand la rand...ca pe vremea lui ceasca.....


HA....



e minutul doispe patruscinci....resuscitare ???...teoretic posibila !


chiar il vor viu ???
The Dude
march....uite-te la asta...pana la sfarsit...ca ratezi faza cu....chioru.... rofl.gif










ahhh...bordel...merde.....
March
Rasu-plansu frate biggrin.gif

Cat despre HA ... eu-s pe aici din '04 , tu din '06 .... ce vremuri, ce vremuri...numai sa se uite unii la postariile din anii aceia ...


The Dude
nu fratica...eu is mai devreme...numa ca pe vremea aia imi ziceau Hampu....

o sa vina ceva vremuri...daca astia se tin......



oricum frate.....n-ai cu cine....dar ii putem ajuta... thumb_yello.gif
March
QUOTE(The Dude @ 16 Mar 2014, 12:13 AM) *
nu fratica...eu is mai devreme...numa ca pe vremea aia imi ziceau Hampu....

Adevarat. Am uitat de Hampu smile.gif
March
Pe Mircea Geoana l-au luat apele rau de tot. Cica daca Ponta nu vrea sa candideze , se sacrifica el pentru a candida din nou la prezidentiale .

Prostanacul tot asa a ramas. tongue.gif
March
Iata un atare de la CNN care ne unge la inima !! thumb_yello.gif




" Zeci de mii de ţigani au protestat ieri într-una din cele mai sărace regiuni din România", a titrat azi CNN, cu referire la marşul organizat de secui în Harghita şi Covasna. Se pare că redactorii CNN au fost induşi în eroare de mustăţile tipic secuieşti, care nu sunt cu nimic diferite de cele tradiţionale ale ţiganilor.

În articol se precizează că "ţiganii" au mărşăluit pentru a cerşi în grup. "Individual, cerşesc bani sau mâncare. Odată adunaţi câteva zeci de mii, pretenţiile lor cresc: cerşesc bani direct de la Guvern, dar şi teritorii întregi, pe care să le conducă după bunul lor plac. O mentalitate care nu-şi are locul în Europa secolului XXI", apreciază jurnaliştii americani.

Americanii militează pentru integrarea lor în societate, în primul rând prin alfabetizare. Asta după ce au constatat că peste 90% dintre cei care au mărşăluit nu numai că nu cunosc limba engleză, dar nu sunt în stare să se exprime nici măcar în română. Mai mult, marea lor majoritate nu deţin noţiuni elementare de istorie sau geografie. "Trăiesc în secolul greşit!", au spus jurnaliştii CNN despre ei.
March
Copacul care a răsărit înaintea Imperiului Roman. Prima fotografie cu arborele vechi de peste 3000 de ani

http://www.evz.ro/detalii/stiri/copacul-ca...pe-1088131.html
March
BURSA: BĂSESCU A CONFIRMAT: Tăriceanu, acum numărul 2 în stat, racolat de şeful spionajului maghiar în România. - See more at: http://roncea.ro/2014/03/19/bursa-basescu-...h.skndLFSl.dpuf
March
VARANUL va fi desconspirat ?!?
March

În 1990 se stabilise ca Alianţa să nu se extindă un milimetru către Est


Ruşii, înşelaţi de NATO !!!

Americanii si tzutzarii lor aceleasi jigodii ca si rusii !
March
@ Dude

Salve smile.gif

Am citit azi undeva in treacat ( nu mai gasesc unde) cum ca un roman a luat marele premiu Sony la fotografie ! Ai postat ceva cu privire la asta ??




Mersi


March
Oamenii de stiinta au descoperit un tratament care ucide orice tip de tumoare canceroasa pe care a fost testat !!!

http://www.inquisitr.com/1186622/cancer-cu...y-tumor-tested/




Doamne ajuta !


Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.