Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:March's Corner
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62
March
Părerea lui Corvin

Ţine minte, chiaburule!...Fie roata şi pătrată, tot se-ntoarce ea odată!





March
O poza din tineretea zvapaiata a celei ce azi bate cu pumnul in masa Europei !



@ Dude ce parere ai ? Macar pe vremea aia era..."buna" ? biggrin.gif
The Dude
io-te te te te...a dracu babashtoaca...ce motoare pe ea...Cu chestiile alea cred ca si-a netezit drumul spre catedra...ca in DDR prostitutia institutionala era politica de cadre declarata... ohyeah.gif


Dar duduile care o insotesc ?? sunt cumva actualul ministru al turismului...sau poate al dezvoltarii rofl.gif


Cred ca i-a dat setul asta (complet) de poze lui base, cand erau ei pe bune...la schimb...ca base i-o fi dat si el poze cand juca roaba prin crasmele din Anvers...cu extra-banii castigati onest din trafic cu rapirea din serai...sau din Bagdad... rofl.gif
March
Luand exemplu de la Ioana Basescu ( citeste Basea cel mare !) basistii dau navala la CEC Bank ca sa obtina si ei credite de un million euroi !
March
CUM ÎL CENZUREAZĂ ANTENA 3 PE CRIN !!!







"Declaraţia domnului Voiculescu conform căreia PNL s-ar apropia şi i-ar zâmbi preşedintelui Traian Băsescu este o declaraţie profund neruşinată. PNL a fost adversarul permanent şi radical şi va rămâne adversarul lui Traian Băsescu, al sistemului politic al lui Traian Băsescu până când acest sistem va fi eliminat. Nu am avut niciun moment o apropiere de Traian Băsescu, dimpotrivă tensiunile în interiorul USL, între PNL şi PSD, între mine şi Victor Ponta au fost generate de momentul coabitării, de momentul negocierii şefilor parchetelor cu Traian Băsescu şi nicidecum invers. De aceea afirm că declaraţia privitoare la apropierea PNL de Traian Băsescu, coroborată cu declaraţia că PNL ar avea o atitudine imorală faţă de PSD, din partea lui Voiculescu este o declaraţie profund neruşinată".Din replica lui Crin Antonescu, Antena 3 a omis frazele subliniate. Deci, Felix se face că nu există.

Unii încă nu înţeleg că dacă se iau în clonţ cu Crin Antonescu, ies anticipat pe locul doi. Unica lor şansă e să recurgă la mirositul în ciorapi.

Roxana Iordache

http://roxanaiordache.wordpress.com/2013/1...tena-3-pe-crin/

March

RADU STROE: DACĂ ERAM INFORMAT CU PRIVIRE LA RAPORTUL CMS BERBECEANU, CRED CĂ OMUL NOSTRU NU S-AR FI AFLAT ÎN SITUAŢIA DE ACUM


sâmbătă 23 noiembrie 2013


Ministrul de Interne, Radu Stroe, a declarat, în exclusivitate pentru Antena 3, că nici şeful Poliţiei, nici DGIPI, nici IPI nu l-au informat cu privire la raportul pe care comisarul Berbeceanu l-a trimis în iulie. Ministrul a adăugat că dacă ar fi primit raportul comisarului, omul nu ajungea în situaţia de acum.

O declaraţie pe cât de lapidară, pe atât de incendiară. Extrem de dură. Radu Stroe a acuzat, cu alte cuvinte, DIICOT de complicitate cu crima organizată.

La întrebarea Cătălinei Porumbel dacă urmează măsuri la adresa responsabililor din structurile Internelor care nu l-au informat, ministrul a răspuns afirmativ, solicitând să nu i se ceară precizări, pentru că ele vor fi făcute în cel mai scurt timp.

March
Planurile electorale ale lui Traian Băsescu, dezumflate





Premierul moldovean Iurie Leancă a declarat vineri la summit-ul de la Vilnius că Republica Moldova nu este pregătită să se unească cu România, preferând să se integreze în Uniunea Europeană.
March
@gigip tetio,

Trebuie sa le recomanzi basistilor de pe aici sa-si asigure din timp un vaccin antibasist pentru decembrie 2014 ! Ca s-ar putea ca stocul sa se epuizeze repede . Si atunci vot fi nevoiti sa lucreze ca zilieri pe mosia Nana ! tongue.gif
gigip
QUOTE(March @ 30 Nov 2013, 08:35 PM) *
@gigip tetio,

Trebuie sa le recomanzi basistilor de pe aici sa-si asigure din timp un vaccin antibasist pentru decembrie 2014 ! Ca s-ar putea ca stocul sa se epuizeze repede . Si atunci vot fi nevoiti sa lucreze ca zilieri pe mosia Nana ! tongue.gif

Stai linistit,nu va ajunge mosier! De la 01 ianuarie se da liber la vanzarea terenurilor catre straini! Face,asa cum a procedat toata viata,bisnita(la inceput cu blugi!) si va vinde terenul cu suprapret! Vin arabii cu geamantanele cu dolari si il umplu de bani! La fel si pe Second-Hand Lady,of Plescoi!
March
Madama " second-hand" ot Pleskoi este jaaaalnica peste masura in aceste zile ! rofl.gif Iar onanistii ei sunt dezorientati !

In alta ordine de idei baseii vor defila cu pelticul ala la prezidentiale ! laugh.gif Un liberal spoit !Va fi circ mareeee !
March
Nosferatul a luat-o din loc ! S-a matrofoxat total. devil.gif Sa vedem cine-i aduce camasa aia speciala !
March
Aduceti mai repede camasa ca sa fie trimis acolo unde-i locul ! Cursul Euro-RON a luat-o la vale datorita deciziei nebunesti luata de Nosferat. De aici totul va afecta economia toata .

Ponta zice ca Belzebut vrea sa santajeze Parlamentul ( si cred ca nu-i departe de adevar ) ca sa renunte la comisia de ancheta pentru matrapazlacul lui cu mosia ! devil.gif
gigip
QUOTE(March @ 3 Dec 2013, 12:43 PM) *
Aduceti mai repede camasa ca sa fie trimis acolo unde-i locul ! Cursul Euro-RON a luat-o la vale datorita deciziei nebunesti luata de Nosferat. De aici totul va afecta economia toata .

Ponta zice ca Belzebut vrea sa santajeze Parlamentul ( si cred ca nu-i departe de adevar ) ca sa renunte la comisia de ancheta pentru matrapazlacul lui cu mosia ! devil.gif

De 9 ani dementul urineaza pe Romania,distruge destinele romanilor saraci! Poate vor intelege si dobitocii care l-au pupat in bas,i-au inchinat osanale jegoase,i-au facut felatie,toti basistii din PDl,LABE1,Turcestii,parasutele ,hotii,curvele din presa,de la Han,cine este golanul asta!
March
@ gigip tetio

Slugoii basisti mor cu stapanul lor de gat decat sa recunoasca ca i-a bagat si ne-a bagat in handas pana-n gat !!
gigip
QUOTE(March @ 4 Dec 2013, 04:08 PM) *
@ gigip tetio

Slugoii basisti mor cu stapanul lor de gat decat sa recunoasca ca i-a bagat si ne-a bagat in handas pana-n gat !!

Toti incompetentii,toate japitele umane care au fost numite in functii banoase de regimul mafiot basist au fost dati afara! Unii dintre ei incearca sa adere la Partidul Alianta Lege si ordine unde eu sunt presedinte pe Bucuresti si vicepresedinte la nivel national! Se bat cu caramida in piept ca sunt democrati ,mint de ingheata apa(la fel ca stapanul lor,Intaiul Demis al tarii) SI INCEARCA SA OBTINA FUNCTII DE CONDUCERE! Le-am dat peste nas si,in curand,ii dau afara pe handicapatii astia!
March
Cu voaia madamei, uite una pentru calmarea lui Basea rofl.gif

Lady Gaga, in ”păsărica” goală



Alo ! Basei ! Unu' cate unu' , nu toti navala ! laugh.gif
March
@ gigip

uita-te acum la Nosferatu ! E turbat total !
March
@ gigip tetio

Oare baseii realizeaza ca trebuie si ei sa contribuie cu cate 50 eurocenti la plata de catre stat a celor 10 milioane catre iubitul lui Ioana a lu' Basea ?
Asta-i statul mafiot intronat de Basea : mana in mana ,procurori cu judecatori si avocati , cu subordonatii din Servicii, cu cocote ce poarta sfidator genti de 5 mii de euro si rochii croite din perdelele de la Cotrocenii, cu smenarii de partid , cu slugoi agatzati de nas cu dosare, si alte lighioane ca astea ! devil.gif
March
O super-pupincurista basista paraseste Romania Tv. E vorba de Sorina Matei. Se pare ca se va aciua la ultima cotineata basista LaBe1Tv
March
Acest derbedeu de pe danele portului Constanta a inceput sa … miorlaie ! Schmuck !! devil.gif



Cla
Schmuck sau Schmok ? rolleyes.gif
Cla
De ce întreb, e ca sunt 2 idei diferite. Desi vin amândoua din Jiddish.
Un Schmock e un parvenit, sau un om de nu prea ai pune valoare, as traduce-o cu un parazit.
Un Schmuck e total invers, o bijuterie. Ca chestie, de ex. un ceas, colier, diamant etc. Ceva scump. Poate sa fie si un om scump.
Americanii au o definitie anume pentru un Shmok. Se numeste nu mai mult si mai putin decât "Asshole" biggrin.gif spus doar un pic mai politicos.
Scuze March, ca m-am bagat aici neîntrebat smile.gif

PS: Doar vreau sa te feresc sa treci prin strachini, eu am dat prin multe, poate azi, asta e una noua laugh.gif
gigip
QUOTE(March @ 7 Dec 2013, 09:27 PM) *
O super-pupincurista basista paraseste Romania Tv. E vorba de Sorina Matei. Se pare ca se va aciua la ultima cotineata basista LaBe1Tv

A plecat o propagandista basista dar a ramas una super! Urata,proasta si ingalata aia de Cristina Sincai,amanta slugii prezidentiale,Cristian Diaconecu,combate tare pentru proslavirea dementului de la Cotroceni! Pampaloaica aia vine cu lista intrebarilor,schema emisiunii si numele invitatilor stabilite de catre fostul pesedist si contrasemnata de Intaiul Demis al tarii(al doilea fiind Emil Boc,cel mai cretin premier din istoria Romaniei,demis de 3 ori prin motiune de cenzura)!
March
QUOTE(Cla @ 8 Dec 2013, 06:17 PM) *
PS: Doar vreau sa te feresc sa treci prin strachini, eu am dat prin multe, poate azi, asta e una noua laugh.gif


Pardon ! Eu ma documentez temeinic !



Schmuck or shmuck in American English is a pejorative meaning one who is stupid or foolish; or an obnoxious, contemptible or detestable person....



Mai multe aici :

http://en.wikipedia.org/wiki/Schmuck_(pejorative)


March
QUOTE(gigip @ 9 Dec 2013, 05:32 PM) *
A plecat o propagandista basista dar a ramas una super! Urata,proasta si ingalata aia de Cristina Sincai,amanta slugii prezidentiale,Cristian Diaconecu,combate tare pentru proslavirea dementului de la Cotroceni! Pampaloaica aia vine cu lista intrebarilor,schema emisiunii si numele invitatilor stabilite de catre fostul pesedist si contrasemnata de Intaiul Demis al tarii(al doilea fiind Emil Boc,cel mai cretin premier din istoria Romaniei,demis de 3 ori prin motiune de cenzura)!


Ai dreptate. Am uitat de amanta asta fatala !! In pat ( in Sicilia ) cu slugoiul cotrocenist Diaconescu.
March
Sa ne khakham pe noi de ras !

"Brățările dacice, turnate în secolul XX" rofl.gif

Cla
:...si eu care credam ca Traian a furat totul...
March
QUOTE(Cla @ 11 Dec 2013, 12:13 AM) *
:...si eu care credam ca Traian a furat totul...



Asta-i ca aia cu... ce are sula cu prefectura !
March
@ gigip

La 24 de ani de la rasturnarea regimului communist ma amuza niste idioti basisti care ii tot trag inainte ca dupa 9 ani de jaf basisto-pleskoist tot Iliescu e de vina !Ma amuza si nu dau nici un flaimuc pe ei !
March
Daca Ponta face o miscare gresita, majora, care sa duca la ruperea USL , atunci Belzebut va avea posibilitatea sa-l zdrobeasca !
March
Timisoara 17 decembrie 1989 -

Belzebut tace ! Ca el era "acoperit" pe atunci ! Zgonea si Crin tac si ei. Ponta tace si el cica era mititel pe atunci . Restul sleahtei de politicieni crescuti pe ruinelor revoltelor de atunci ... isi vad de invarteli si tac si ei. Pana si Dinescu si altii ca el tac ! RUSINE !!!
March
@ The Dude

Prietene iti urez un Craciun cu multe bucurii si sanatate asemenea si de sarbatorile care vina dupa.



Uite aici un cantaret pe care l-am aflat acum pentru prima oara, cu un cantec pentru acest sfarsit de an :

http://www.youtube.com/watch?v=M5oGtZi47jE#t=31
The Dude
Frate March


La Multi Ani !!!

Fericire Sanatate si un cantec:

Romaneste iti spun...daca e sa compari, ar trebui eliberati toti cei din penitenciar...*





*...mai putin gigi becali..


PS...e o cinste si o mandrie sa ma numar printre prietenii tai...incerc sa pastrez nivelul...cum pot si eu... thumb_yello.gif



March
Pentru foarte, foarte putinii mei prieteni ramasi pe aici !









Sorine, sper ca esti bine ! smile.gif
March
A murit la varsta de 94 de ani, Mikhail Kalashnikov, inventatorul faimoasei pusti de asalt AK47 , cea mai populara arma din lume .
March
March
gigip
QUOTE(March @ 16 Dec 2013, 10:05 PM) *
@ gigip

La 24 de ani de la rasturnarea regimului communist ma amuza niste idioti basisti care ii tot trag inainte ca dupa 9 ani de jaf basisto-pleskoist tot Iliescu e de vina !Ma amuza si nu dau nici un flaimuc pe ei !

Prosti au fost,prosti sunt inca! De la niste politruci basisti,ce pretentii poti sa ai? S-au nascut cu handicap mental,au devenit sclavii securistului de la Anvers si mor cum s-au nascut!
March




Celor cativa prieteni care au mai ramas pe aici , L.M.A 2014 cu sanatate, bucurii si noi impliniri ! smile.gif
The Dude
.....e o superba felicitare..


La Multi Ani infinit prieten !


Si bafta in ce sta sa vina.... thumb_yello.gif
March
Hanul sta in trei picioare. Gata sa cada ! Pentru ca nu mai e Hanul Ancutei ci Hanul Udrutei !! devil.gif
March
Angajat al ambasadei SUA: Băsescu a venit aici plângând şi mirosind a băutură
Marduk
Ciudat, ori de cate ori Felix Varanul se apropie de celula inchisorii, apar fel de fel de "povesti" pe "surse" care-l trimit pe Basescu la tomberonul istoriei, fara a aduce in prim plan situatia in care se gaseste Dan Voiculescu. Omul care l-a mostenit pe Dinu Paturica ramane in spate, integrat in decor, nu vrea sa iasa in fata, sa-l acuze pe "betivan" in direct, macar la televiziunile sale, prefera sa stea ascuns ca si toti ceilalti potentiali detinuti ce s-au imbogatit peste noapte. Romania este pe cale sa-i aduca pe cativa dintre profitorii "revolutiei" in fata justitiei, sa-i condamne si sa-i trimita acolo unde se duc cei care s-au gandit mai intai la bunastarea lor inaintea bunastarii poporului, la care cu elocinta face apel domnul Gadea. Daca dupa terminarea mandatului Traian Basescu va fi gasit vinovat de aceleasi infractiuni ca si cei pomeniti mai sus, mi-ar placea sa-i stiu pe toti in aceiasi celula.
The Dude
....pana la urma, daca distinsul nostru coleg Marduk, avatar al unei divinitati obisnuite prin definitie cu haosul, are o atfel de limitata si interesata perspectiva, pentru ce ar trebui sa ne mai mire ceva in politica de azi..?


Ar trebui doar sa ne surprinda pana la exasperare, in ce masura naturile simple, de aici, sau de aiurea, pot fi manevrate cu o asemenea eficienta..

Pana la urma naivii au ei isusi vina lor; istoria ar trebui sa ii condamne inca si mai aspru, pentru dezimplicare si puturosenie..

Puti Marduk... mad.gif
Marduk
QUOTE(The Dude @ 4 Jan 2014, 08:14 PM) *
QUOTE
....avatar al unei divinitati obisnuite prin definitie cu haosul....

Dragule, ti-e frica de "haos"? Haosul este schimbarea, transformarea, modificarea nemodificabilului, este temera celor care cred ca stapanesc si controleaza totul, care spera ca sunt numiti in functie pe veci, cei care cred ca nu pot fi inlocuiti de nimeni , de nimic.
QUOTE
... naivii au ei isusi vina lor....

Dragule, daca poporul asta n-ar fi fost naiv, azi n-ai fi avut sansa sa dialoghezi cu naivul, puturosul, de Marduk. Mai citeste putintica istorie ca sa intelegi forta acestui popor, pe care protejatii tai il vor supus, subjugat, uitand ca mamaliga are o stare incontrolabila, terciul, care sare impredictibil, cand nu te astepti, exact in fata mamaligarilor.
QUOTE
Puti Marduk...

Stiu, miros a branza, a zer, a lana umeda, a tarla, a iarba proaspat taiata, miros a fericire, a renastere, mai ales primavara, dar dupa ce ma spal si ma ung cu ceara de albine, tot acest miros, care tie iti pute, se transforma in miros de ambra, spre deosebire de mirosul politicienilor romani care persista chiar dupa indelungi imbaieri nocturne prin saune private.

The Dude
Mirosi a kakat Marduk....adica substanta care umple spatiul dintre urechile tale...

Scuteste-ma....
March
QUOTE(The Dude @ 4 Jan 2014, 11:53 PM) *
Mirosi a kakat Marduk....adica substanta care umple spatiul dintre urechile tale...

Scuteste-ma....


Eu l-am " mirosit" de mult ! D-asta ma tin de nas cand apare pe aici ! Apare sa-si apere idolul care i-a umplut pe toti simpatizantii lui cu un asemenea parfum !
Marduk
QUOTE(The Dude @ 4 Jan 2014, 09:53 PM) *
Mirosi a kakat Marduk....adica substanta care umple spatiul dintre urechile tale...

Scuteste-ma....

Doar atata poti? asta este nivelul tau? atunci afla dragule ca ti-ai gasit locul alaturi de prietenul tau, March, care ca si tine crede ca idolul meu este Traian Basescu si ca acesta este singurul vinovat pentru ce se intampla in Romania azi. Eu va spun ca "inamicul", "maleficul" pe care tot incercati sa-l creati, sa-l demonizati, este in mintea voastra si de acolo, din adancul ei, trebuie sa incepeti transformarile, schimbarile, nu prin manipularea celor care nu accepta "politica" voastra.
March
CSM si-a ales presedintele sub ochiul vigilent al Belzebutului devil.gif

Din biografia noului presedinte :

(…)Adrian Bordea este "fiul fostului general maior de Securitate, Aron Bordea, fost șef al Direcției I – Politic a DSS (cea mai cruntă direcție a Securității care se ocupa de masacrarea fizică și psihică a opozantilor regimului comunist) în perioada 1980 – 1986 și fost sef al Direcției Pașapoarte în perioada 1986 – 1989″.
(…)




March
Pupincuritii basisti sunt fericiti ! Boc e candidatul lor la presedintie ! rofl.gif Stapanul il sustine . Asa ca vor nu vor , trebuie sa inghita broscoiul asta raios tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.