Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:March's Corner
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62
March
ceva aici sa mori de ras nu alta ! rofl.gif


http://www.youtube.com/embed/1WM591rkbyQ
March
Ia cititi mai jos cu ce murdarii continua sa se produca televiziunea pesedistului (?!?) Ghita . Banditul asta ce cauta in USL ?!?

Linşaj mediatic eşuat, ruşine fără precedent în media din România
Gafă monumentală: România TV a căzut în capcana unei farse de proporţii




March
IMPOSTORUL DE LA COTROCENI A ÎNCĂLCAT CONSTITUŢIA ŞI A PĂGUBIT GRAV ROMÂNIA
March
Pierdem din nou pe mâna lui

Băsescu, eşec la Bruxelles: "Legenda cu marele negociator Traian Băsescu a murit"



Au ratat din nou ocazia să tacă


Democrat-liberalii lauda eșecul lui Băsescu de la Bruxelles



March
Analfabeta Nationala isi terfeleste tara la Bruxelles. devil.gif
andra_v
QUOTE(March @ 18 Jan 2013, 05:25 PM) *


Sprijin pana la capat sangerosului dictator ! devil.gif

Romania sprijina evolutia (implicand reunificarea) politica a Siriei exclusiv pe calea dialogului intre fortele politice din aceasta tara.
March
Andra , cu dictatorul asta nimeni nu va face nicio reunificare politica !!
gigip
QUOTE(March @ 9 Feb 2013, 11:47 AM) *
Analfabeta Nationala isi terfeleste tara la Bruxelles. devil.gif

A vrut ,din nou,sa aiba"succesuri" dar,din pacate are doar"esece"!
March
Stau si ma amuz cum tzutzarii basescieni trateaza scandalul asta cu secuii. Ma amuz si nu ma infurii pentru ca unii dintre ei sunt saracuti la minte, iar altii au creierul spalat de catre "Jupanul" lor !
March
Despre scandalul cu steagurile secuiesti si un asa-zis Tinut Secuiesc care nu exista oficial :

(...)Afirmarea propriei identităţi secuieşti nu ar avea de ce deranja pe nimeni; de altfel România chiar reprezintă un model în ceea ce priveşte tratamentul minorităţilor etnice. Problema apare atunci când afirmarea acestei identităţi se face opunându-se ideii de stat naţional, negând obligaţia de loialitate faţă de statul al cărui cetăţeni suntem cu toţii, impunând în această afirmată identitate secuiască obligaţia de ostilitate faţă de statul român şi etnicii români.(...)



Pompierul piroman

Am scris de m-am plictisit despre jocul necugetat pe care îl face Băsescu în această chestiune. Suspectele cârdăşii cu UDMR, apropierea nesănătoasă de Tokes şi ciudatele prieteşuguri cu tot felul de extremişti controlaţi de Budapesta au reprezentat subiectele multor articole. Am spus-o şi mă văd silit să repet: Băsescu nu se va da înapoi de la nimic, mergând până la fabricarea unei situaţii de tensiuni inter-etnice, doar pentru a se putea prezenta apoi ca pacificator, ca lider capabil să gestioneze o criză ( pe care, desigur, el a stârnit-o).
March
Uitati-va cu atentie ! Cine-i individul din stanga care-i in fruntea marsului lesbienilor si homosexualilor din Bucuresti ?

Darling-ul basistilor si pedalcheilor, fostul de acum ambasador american la noi Ghitzanstein ! devil.gif Un nemernic ! ( nu pentru acest mars !)

March
Sa ne relaxam oleaca cu o gluma cu evrei dintr-o antalogie a lui Tesu Solomovici :

Evreii şi…frizerii
Şmil se duce la patronul lui creştin şi-i spune:
– Nu mai pot să lucrez în prăvălia asta. Toţi angajaţii dumitale sunt antisemiţi.
– Cum ai ajuns la această concluzie? O fi poate unul sau doi. Dar nu toţi.
– Nu. Toţi sunt antisemiţi. De altfel, am făcut un test. Le-am pus o întrebare. Toţi mi-au dat acelaşi răspuns.
– Ce-întrebare?
– I-am întrebat ce-ar spune dacă ar fi exterminaţi toţi evreii şi frizerii…
– Frizerii? De ce frizerii?
– Ai văzut? Şi dumneata!


March
Cu justitia americana nu te joci !!!



Am vazut toata secventa la CNN. Judecatorul a fost chiar bland cu obraznicatura aia de pitzipoanca !

March
Iata cum Basescu actioneaza impotriva intereselor Romaniei, cand e vorba de interesele lui ! devil.gif
March
Un mare actor roman a implinit 80 de ani ! Nici nu-ti vine sa crezi ce repede trece timpul !

Ii doresc din toata inima La Multi Ani ! thumb_yello.gif



March
Romania pe toate canalele din UE cu privire la scandalul carnii de cal vanduta in supermarketuri drept carne de vita ! Urmele duc si la un abator din RO care ar fi furnizat carnea. Daca se probeaza ca la acest abator au fost aplicate etichete false pe marfa cum ca carne de cal este vita atunci RO va in intr-un mare khacat cu viitoarele exporturi de alimente in UE ! Plus ca poate primi o amenda substantiala de la UE . Amenda ce va miscora si mai mult amarata aia de alocatie din bugetul UE obtinuta de " marele negociator" Basea la Bruxelles !
March
O stire zguduie lumea ! Papa Benedict XVI demisioneaza incepand cu 28 februarie !!!


Ultimul eveniment la care a participat Suveranul Pontif l-a avut ca invitat şi pe Majestatea Sa Regele Mihai, alături de Principesa Moştenitoare Margareta şi Principele Radu, sâmbătă, la sărbătorirea Ordinului Cavalerilor de Malta (a nu fi confundaţi cu masoneria),






Stire ghinionista pentru Basea ! tongue.gif Care nu se poate impauna cu o audienta la Papa !
March
Un mare slugoi basescian, Gregoar Cartianu a renuntat sa mai scrie articole in "Adevarul" ( si nici in alt ziar ) . Ceva, ceva trebuie sa puta pe acolo !
March
Muribundul partid basescian a facut o sesizare la CCR pe baza de semnaturi false. Stiu ca n-o sa-i atinga nimeni atat timp cat slugoiul lui Basea e inca in fruntea Parchetului !
gigip
Sesizarea CCR-ului are o parte buna! Este un test pentru a verifica in ce masura javrele de acolo il mai asculta pe Demisul ori ii dau cu flit! Sa vedem daca vor admite contestatia,mai ales ca,alocatiile lor de la buget-mai mari decat anul trecut,depind de adoptarea rapida a acestuia!
March
O fotografie extraordinara !





Am vazut-o de-a lungul anilor de mai multe ori. Abia acum aflu ca Hitler da mana aici cu viitorul papa Bendict XVI ?!?
March
Dusmania si ura insuflata de Stapanul lor lacheilor de la DNA s-a vazut azi la tribunal la judecarea eliberarii lui Nastase !
March
Niste dobitocii slugoi basisti nu cunosc faptul ca orice detinut , indiferent cine este el, beneficiaza conform legii de eliberare conditionata !
March
Culese de pe bloguri :

Udrea şi-a anunţat taman acum catindatura contra pudelului Vasile pentru şefia de stabiliment băsist. Prostia nu-i destulă fără fudulie şi disperarea trebuie să-şi ridice poalele. Adică prin asemenea diversiunică de bord(el) se chinuie Băsescu să eclipseze evenimentul care îl are în centru pe Năstase. Secătura spumegă de complexat jenant
gigip
[quote name='March' date='12 Feb 2013, 03:23 PM' post='745423']
Instanta a admis cererea de eliberare conditionata a lui Adrian Nastase! DNA-ul a declarat recurs!
March
Auzind acum cateva clipe vestea, Belzebut a facut un atac de fiere ! tongue.gif Si musca din spatarul scaunului !
March
Slugoii de la DNA sunt in mars fortat spre Cotroceni pentru noi ordine !
March
Dan Pavel despre candidatura Elenei Udrea la sefia PDL: ”E intruchiparea tupeului absolut!”

”Nu mă surprinde că Elena Udrea vrea să candideze la șefia PDL. Pentru mine, ea reprezintă întruchiparea tupeului absolut. Vorbim despre un personaj care a fost propulsat la vârful partidului – prefer să nu spun cum –, fără a avea nici o calitate sau vreun merit politic care să-i justifice ascensiunea.
March
Politia politica a lui Belzebut a luat-o iar in bot ! thumb_yello.gif
March
@ gigip tetio, pe unde umbli ? Hai sa-ti dau o sarada de dezlegat smile.gif

Uita-te pe prima pagina de aici de la HA si acolo jos la forumisti si o sa vezi o multime de nume ciudate . Apoi fa click pe "ultimul click " sau " nick utilizatori" si o sa vezi ca ciudatii astia vizualizeaza aproape tot timpul numai "prima pagina forumului " si din cand pe ici pe acolo alte cateva ! Dar nicio contribuitie la niciun topic ! E straniu , nu-i asa ? Dar ia gandeste-te poate dezlegi sarada, daca nu, iti spun io care-i spilul dar pe p.m. ca sa nu le stric "jucaria" celor care au montat-o . tongue.gif
March
Demisionarul Papa s-a indurat si-l va primit totusi pe Basea in audienta !
March
Basea a ramas singurul care se mai opune aderarii Romaniei la Schengen , legand Raportul MCV de aderare.
pentru ca ,
Olanda a comunicat ca că țara sa nu mai condiționează aderearea României la Schenghen de raportul MCV thumb_yello.gif
March




Neue Zurcher Zeitung, poză cu Băsescu în rochie de “Miss Harghita&Covasna”
March
Principesa Margareta și Principele Radu, primiți de regina Elisabeta a II-a
March
Disperatul partid muribund primeste alt sut in fund !


CCR - Legea Bugetului de stat pe 2013 este CONSTITUŢIONALĂ. Sesizarea PDL a fost respinsă
March
Ce impozite plătesc ateii ? Remus Cernea a trăit din pomană

Mi se pare aiurea ca bezbojnicii militanţi să facă atâta scandal pentru „banii lor de la buget care se duc la Biserică” în condiţiile în care nu îmi este clar câte impozite plătesc ei. Conform recensământului din 2012 în România s-au declarat atei 21.200 persoane, fără religie 23.900 persoane – undeva la 0,2% din total. Câţi bani pot să dea la buget aceşti 0,2% de fac atâta scandal pentru banii lor? Cred că destul de puţini în comparaţie cu 85,9% credincioşi ortodocşi. Dacă ar fi să respectăm proporţiile nu ar trebui să avem atâta gălăgie în presă pe subiectul „banii Bisericii”, mai ales din partea bezbojnicilor.

În plus, puţinii atei pe care i-am cunoscut plătesc impozite spre zero (... )

March
Si inca ceva despre ateul Cernea,

are două fixisme: Biserica Ortodoxă Română şi icoanele din şcoli şi ... atat ! In rest îi păsa prea puţin de agenda ecologistă din România.
March
Il Romano trage un upercut IPF-ului ! hh.gif
March
Doua panarame din cadrul CSM ( cu sprijinul stim noi cui ) isi bat joc de decizia a 1700 de judecatori din tara asta !
March
Din categoria : "Cascadorul rasului " :

Discuțiile despre ofițeri sub acoperire sunt penibile. Ofițerilor le este interzis să facă parte din partide sau să candideze în Parlament rofl.gif
March
Sa ne relaxam oleaca biggrin.gif

" Ziua Pacii " in engleza printre studentii din Copou - Iasi
March
Cica Basea va fi nu peste mult timp bunic. Cu atat activitate politica la " Briucseles" rolleyes.gif cand o fi avut Buzuka timp si pentru asa ceva unsure.gif
March
Basea resusciteaza "mortul" : s-a pus din nou in fruntea PDL
March
De la Radu Humor, un amic de pe un blog :

După ce a distrus nu numai partidul (PD-L ), dar şi ţara ( e drept că partidul el l-a făcut, dar cu ţara ce-a avut ?!) acum se bagă ca porcu-n troacă spre a-şi susţine favorita ( singurul membru de partid pe care l-a iubit şi-l mai iubeşte încă).
Pe Boc îl susţine până-n pânzele albe, că doar prăpăditul ăla a făcut tot timpul doar ce-a spus el, şi la o adică poate da din el toată tărăşenia !).
Ăsta şi-n faţa plutonului de execuţie, ca ultimă dorinţă cere s-o vadă pe Udrea !
March
Sa vezi si sa nu crezi !

I-au crescut cojones buldogului ?!? unsure.gif As vrea sa vad o paruiala sanatoasa cu madama ot Plekoi in mijloc ! tongue.gif
March
Gandindu-se deja la soarta lui dupa plecarea de la Cotroceni,
Basea a indulcit tonul cu privire la soarta lui Nastase. Ba chiar il si lauda pe ici pe colo !
March
Se pricopsesc pedelicii cu un candidat prezidential pentru 2014 ? Madama ot Pleskoi il vede pe Boc in aceasta pozitie ! rofl.gif
March
Confuzii mari la " Ghita-SRI Tv " : Funerariu confundat cu Dan Voiculescu laugh.gif rofl.gif Plus inca doua !
March
Bulgarii au ieşit în stradă din cauza facturilor.

Românii mai aşteaptă
March
ISTORIOARĂ DE PE VREMEA LUI CEAUŞESCU, PENTRU BĂSIŞTII DIN PNL ŞI ŢUŢERII LOR


Ceauşescu mânca biscuiţi, toţi se uitau şi nu ştiau ce se întâmplă.


El: Biscuiţi, tovarăşi, biscuiţi!

Ei: Bis-bis-bis!

Aşa şi cu băsiştii. Dar cei mai penibili sunt băsiştii din PNL. Şi ţuţerii lor.

Ceva mai degradant cu greu se poate manifesta. De exemplu, să te extaziezi de slugărnicia în faţa UE.

P.S. Mai jalnic decât căzătura morală nu există. Şi când se produce de sus, e cu atât mai tristă.

( Roxana Iordcahe - Blog )
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.