Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Idei De Relansare
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Deci ( a se observa ca incep cu o conjunctie ce anunta o concluzie ohyeah.gif ) suntem doar 6 oameni care posteaza pe aici :
Eu ( ma pun primul ca sunt foarte important ), cei doi moderatori de la politichie ( Cuca Macaii (sau ceva de genul) si aviz (sau ceva de genul)), felina, gogula si Cla ( dar mai rar da pe aici ).

Hai propuneti idei sa vina oamenii pe aici...

Propun un concurs de tricouri ude.
Cucu Mucu
Mai bine concurs de chiloti uzi!
turbo trabant
QUOTE(Cucu Mucu @ 4 May 2012, 01:36 PM) *
Mai bine concurs de chiloti uzi!

Daca sunt destul de largi poate sa fie si concurs de tricouri cu acelasi material sa facem economie fiinca e criza.

Frumoasa initiativa oricum Cucule- va pot dona niste chiloti de la niste "duamne".
Vornicum
QUOTE(turbo trabant @ 4 May 2012, 03:09 PM) *
Daca sunt destul de largi poate sa fie si concurs de tricouri cu acelasi material sa facem economie fiinca e criza.


rofl.gif

QUOTE(turbo trabant @ 4 May 2012, 03:09 PM) *
Frumoasa initiativa oricum Cucule- va pot dona niste chiloti de la niste "duamne".

Ce uameni, Duamne, ce uameni! ohyeah.gif

Voi doi sunteti mai sariti dupe fix decat mine buey! Si asa ceva e foarte greu de intrecut mwah1.gif

PS: E de bine ce am zis eu, e cu complimente thumb_yello.gif
Erwin
Să-i taie ceasu' să-i fure māna! hh.gif
QUOTE
Ce uameni, Duamne, ce uameni! ohyeah.gif


Io propun ca concursul să fie īn fața parlamentului, cu parlamentari, kiloții să fie după culoarea partidului. Care-i prins că schimbă culoarea să fie mazilit!


rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE(turbo trabant @ 4 May 2012, 03:09 PM) *
Frumoasa initiativa oricum Cucule- va pot dona niste chiloti de la niste "duamne".


Bre, nu's'ce sa zic, s-ar putea sa ma cam stranga! Incercam... numai sa nu aiba semne de folosinta, if iu nau uat ai min! rolleyes.gif
Cla
Chilotii sa fie destul de largi sa nu se vada o erectie, pe cānd facem o īntrunire īn Tahiti spoton.gif
Cla
Vornicum, tu ai propus odata un Flashmob, fa ceva odata pentru gagici, ca venim si noi biggrin.gif
Nu de alta, dar ca sa avem feva de cutut.
yronick
Lasand gluma la o parte, eu propun sa se reintroduca:
1. Forumistul lunii
2. Masca de aur
3. Culturalia 5000
.......................
Cla
Mai bine punem "Prostia - (minus)5000"
Īs curios ce multi se bālbāie biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.