Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Blackberry
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Telefonie fixa si mobila - GSM
Carmi
Am avut 4,5 ani un Nokia 6288 si cu chiu cu vai m am reprofilat pe Blackberry acum 2 luni. Am avut la inceput un BB Curve si acum am noul Torch (pe alb, normal rolleyes.gif ). Am insa impresia ca telefonul e mai destept ca si mine si nu folosesc decat 15% din ceea ce poate. (i.e. mail, mms, bb messenger, telefon si din cand in cand GPS)
Stie cineva aplicatii utile si foarte utile? (care sa le pricep si eu tongue.gif in afara de facebook, twitter si alea, alea)
Mara
Daca nu te-ai uitat pana acum, asta e pagina de unde poti descarca aplicatii gratis sau nu. Spor la citit si descarcat ce-ti place. Eu am BB de la servici si nu ma pasioneaza, prefer Android-ul personal. biggrin.gif mwah1.gif
Cucu Mucu
QUOTE(Mara @ 10 May 2011, 04:47 PM) *
Daca nu te-ai uitat pana acum, asta e pagina de unde poti descarca aplicatii gratis sau nu. Spor la citit si descarcat ce-ti place. Eu am BB de la servici si nu ma pasioneaza, prefer Android-ul personal. biggrin.gif mwah1.gif

Si etete asa a mai trecut si Mara pe aici! rolleyes.gif
Mara
QUOTE(Cucu Mucu @ 19 May 2011, 11:42 PM) *
Si etete asa a mai trecut si Mara pe aici! rolleyes.gif


Hai bre, ca am mai trecut si prin alte parti in ultima vreme. mwah1.gif
Cla
Stim Mara, ai un GPS în cap de care nu stii rofl.gif
Carmi
Multumesc Mara! mwah1.gif mwah1.gif tocmai mi am dowloadat sa mi lumineze luminita in culori diferite biggrin.gif
Chestia este ca incep sa descopar incet incet BB ....si ca si telefon privat e mai mult decat in regula: touch screen mare (il folosesc ca si sist de navigatie uneori in masina) pozele ies la dimensiuni misto si bb messul e ff privat si nu costa nimic. ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.