Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Răscruce
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Data'q
Aici vom putea citi jurnalul lui Hollie_Smokes.

Lectură plăcută!
Hollie_Smokes
Multumiri Clopotarului aka noului Admin HA! mwah1.gif

Felina
Hollie smokes!! What is this la rascruce??
Hollie_Smokes
laugh.gif Pai ma gandeam sa fie "La rascruce de gâmduri" dar imi suna prea la cliseu... Doar "La răscruce" suna a nume de han/birt, insa. Deci mi s-a parut mai potrivit biggrin.gif
Felina
deci gluma mea a iesit rasuflata din start rofl.gif

Bine ai venit Holi biggrin.gif si sedere placuta si indelungata.
Erwin
Na, dacă-i han, dai şî la on bet obosât cieva gi beut, barem on vin vechi? drool.gif drunk.gif

Sănătace şi mulţî goşci să ai aici la cinie-n casă! thumb_yello.gif
Hollie_Smokes
Hai ca mi-a venit si mie randul sa incerc sa fiu gospodina pana la capat....

Paine executai. Iesii buna spre foarte buna.
Mamaligă nu am facut decat o data, dar a iesit decenta.

Acum incerc o dulceata de nuci verzi, sa vedem daca nu m-oi face de rusine tongue.gif
N.V.
No uite-aci minune de jurnal şi mie nici prin gâmd nu-mi trecea tongue.gif Până termini tu minunea aia de dulceaţă (pfoai de-ai ştii ce poftă mi-ai făcut) merg să pun cafeaua, să aprind ţigara şi aştept o bârfă bună. laugh.gif
Afrodita
Cam ai de asteptat, daca va scrie in ritmul in care-a scris si pana acum devil.gif harhar.gif (da, da, impung c-o disparut asa, fara nici o urma nonono.gif )

biggrin.gif

Hai cu dulceata bre tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.