Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Probleme De Postare
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
The Dude
Nu mai pot posta pe topicul construieste o cabana...

imi apare avertismentul

Warning: parse_url(http://#4316) [function.parse-url]: Unable to parse URL in /www/ftp.hanuancutei.com/hanuancutei.com/forum/modules/minerva/tools/include.php on line 1007

care blocheaza tot...

Ce sa fac ???
ilie
Accepta inevitabilul... e din cauza aproprierii lunii periculos de mult de pamant... rofl.gif
Michelle
Poate s-o fi saturat si cabana aia de atatea postari... rolleyes.gif
The Dude
Very funny....Sunt surprins ca nimeni nu vede persecutia la care sunt supus....si ca in ciuda la ceea ce se intampla chiar acum, acolo, exista inca persoane care nu cred in conspiratie si in teoriile ei... rofl.gif

fara bashcau...nu stie nimeni ce ar trebui sa fac ???
Erwin
hanul nu are nimic, probabil pc-ul tău e obosit, virusat, plin de erori, programe inutile etc.
ilie
Si mie imi apar acolo acelesi chestii, sus la inceputul paginii.
The Dude
Care ma ??? filmuletele alea rolleyes.gif ...de ele zici...Si cu pc-ul meu ce ai ??? Ia sa zic si eu de al tau...ti-ar conveni ??? rofl.gif
andra_v
Aseara am avut, la randul meu, probleme de postare. Astazi insa am reusit sa scriu un mesaj.
The Dude
Gataaaa..................... E limpede: Conspiratie iudeo-masonica...sa zica si March thumb_yello.gif rofl.gif rofl.gif thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.