Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Digital Aid
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Probleme Sociale
Cucu Mucu
Am inca o data nevoie de ajutorul vostru, va costa doar un click si impreuna putem face niste copii fericiti de Craciun.

Votati aici, va rog!


Proiectul este adresat copiilor defavorizati din familii, precum si celor institutionalizati si consta in donarea catre acestia de material informatic (calculatoare ,imprimante ,scanere ),carti ,jucarii , mobilier si obiecte de imbracaminte .

Toate aceste materiale sunt stranse in Monaco ,insa nu dispunem de bani de transport .

Suma propusa ne-ar fi de mare ajutor ca aceste materiale sa ajunga de Craciun la copiii aflati in dificultate .Pentru actiunile anterioare ale organizatiei noastre puteti accesa saitul nostru Digital Aid Organisation .

Putem mentiona aici ca in 2009 am infiintat in zona Rm Sarat un numar de 10 centre informatice pentru copii de etnie rroma si le-am dotat cu calculatoare si imprimante .

In cadrul proiectului din 2010 am donat calculatoare Bibliotecii Municipale Rm Sarat ,
Clubului Copiilor Rm Sarat
Caselor de tip familial din Rm Sarat
Centrelor de plasament din Rm Valcea
Asociatiei de sprijin a copiilor cu handicap fizic Arges
Asezamantului de la Valea Plopului

Considerand ca actiunea noastra va aduce beneficii si bucurie multor copii in prag de sarbatori ,va rugam sa ne votati .Nu va vom amagi .
Prin votul dv .vom aduce un zambet pe chipurile copiilor din Romania si vom spori dreptul lor la sanse egale la instructie si invatatura .

Invitati-va si prietenii sa voteze, am nevoie de voturile voastre! Va multumesc, prieteni!



Cucu Mucu
up
punctt
ok, am votat. thumb_yello.gif


smile.gif

Cucu Mucu
Multumesc!
Erwin
spoton.gif

Succes! Te aşteptăm şi pe votdeblam! biggrin.gif
Cucu Mucu
Bage, vin si eu, numai ca amu is prins in niste chestii, nu am uitat.
Cucu Mucu
Azi ati votat, dragilor?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.