Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:0744797266
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
0744797266 e numarulmeu de mobil. Daca stai bine si te uiti la cifrele din numarul meu de mobil, vei descoperi unele dintre cheile secrete ale Codului ICAN:
http://www.sferaonline.ro/sectiuni/eseuri/article/?id=536

Acum, ma puteti suna oricand la 0744797266 sa ma intrebati si depsre Codul ICAN si despre multe alte strategii de relationare, imagine si comunicare. Nu sunt gomos. Nu sunt suparacios. Tin la poante.
Acum, sunati la 0744797266.
Atentie, Viata Adevarata are si anecdotica in ea cat cuprinde! Nu fiti suparaciosi. Nu fiti morocanosi. Nu fiti disperati.Nu fiti aroganti!

Va iubim!
Sunati si voi la 0744797266!

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Ovidiu Bufnila
Ovidiu Bufnila


Programul National STRADA MARE!
Rehael
QUOTE(Ovidiu Bufnila @ 8 Oct 2010, 12:21 PM) *
Atentie, Viata Adevarata are si anecdotica in ea cat cuprinde! Nu fiti suparaciosi. Nu fiti morocanosi. Nu fiti disperati.Nu fiti aroganti!


Dar grijulii putem fi?
Ovidiu Bufnila


Draga Rehael, ai drepate. Asta le spun si oamenilor care participa la workshopurile de relationare, imagine si comunicare pe care le sustin in cadrul Programului National STRADA MARE. Da, trebuie sa fim grijulii mai ales in aceste vremuri in care instabilitatea, minciuna si neseriozitatea au devenit de-a dreptul periculoase...



QUOTE(Rehael @ 8 Oct 2010, 02:03 PM) *
Dar grijulii putem fi?

Rehael
A, nu, nu, eu ma gandeam la cu totul altceva care mi-a trecut prin minte citind pe aici, dar nu mai conteaza, chiar e fara importanta...

Dar o intrebare tot am, si anume, de ce este nevoie, sau crezi ca ar fi nevoie sa fi sunat??
CharonOfNyx
Bai, de ce nu raspunzi la telefon?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.