Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cum Va Vad Eu Pe Voi :)
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4
Vegas2002
Vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuu!!!.....,stiu ca nu ne "cunoastem",dar fa si tu o exceptie,PLEASE biggrin.gif
Astept curioasa caricatura mea....
Oricum,complimente pt. toate pe care le-ai desenat pina acum,esti grozav si plin de talent wink.gif
Numai bine.
motzart
...si io astep la rand o poza...
...da sa nu-mi pui note muzicale ca mie mi se spune motzart de la motzart al...fizicii...da' sa nu te vad nici cu ecuatii ca ma faci einstein porma...
...pliiiiiiz make me a picture... 38.gif...pliiiiiiizzzz...
Antont
Figaro...pe mine nu m-ai desenat sad.gif ...Sint curios cum ma vezi tu pe mine:)...Daca faci o caricatura si e si o motocicleta(da' sa fie de aia de viteza, nu Harley) pe acolo, mi-o pun in avatar, evident cu respectarea dreptului de autor biggrin.gif ...
spoton.gif
genicon
Nici pe mine nu m-a desenat... astept sa vad viziunea lui Figaro despre mine bucurestean laugh.gif
Antont
Da mai Figaro...Imortalizeaza-ne si pe noi in galeria hanului, priti pliz spoton.gif ...
Figaro
Pai continuam seria desenata. Astazi:

Ghost
Figaro
Si...

Mozart
motzart
....merci figar' laugh.gif ...
...e cool...
Figaro
Cunosti poanta? E din True Lies. Un bobarnac adresat lui Milos Forman...
Antont
rofl.gif
Multam' fain Figaro biggrin.gif....
Moaa,da' ce scary m-ai facut...

Pese 1(unu) :

Imi plac dintii aia de vampir laugh.gif...

Mersi inca o data, e super smile.gif...

Pese 2(doi) :

Cit prind aripile si in cit timp accelereaza de la 0 km/h la 100km/h? spoton.gif
Figaro
Tocmai d-aia i-am desenat. In rest fereste-te de carii smile.gif
Figaro
Urmeaza:

spoton.gif RADU HINCU spoton.gif - celebrul cronicar
Antont
Nu se poate rofl.gif .....Turbez de ris rofl.gif ....Figaro,aici te-ai intrecut pe tine insuti spoton.gif
laugh.gif
Figaro
Stiu, asta era elementul surpriza ! spoton.gif
Rose
28.gif 28.gif 28.gif mai ai? spoton.gif
Figaro
Yup. Mai am. smile.gif
Antont
Mai vrem biggrin.gif spoton.gif rofl.gif

Pese:
Sper ca Radu va vedea desenu' ala rofl.gif .....
marky
super tare ! thumb_yello.gif
Figaro
Urmeaza:

DeathRose
Rose
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Uau....mersi mult de tot 31.gif...chiar eu sa fiu? 28.gif
Antont
rofl.gif
Figaro, nu esti cu toate rofl.gif

Ce lesinata arata Rose rofl.gif ....Rose, no offense, da' sint lesinat de ris rofl.gif
Rose
Nu-i nimic...acum chiar sunt si eu lesinata...tot de ras, evident rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Gabriel
cu mine de ce nu ai , ma Figaro ? pentru ca sunt locuitor al Titanului , nu ? sa stii ca te dau in judecata pentru discriminare ! mad.gif
Figaro
Aaaa... scuza-mi lipsa de informatie... dar nu cumva ti-ai schimbat nickul din Oribilul Mosh in Gabriel? sorry.gif sorry.gif

Sau te confund... sorry.gif sorry.gif ...

Scuze...
Gabriel
da..eu sunt....Oribilul Mosh thumb_yello.gif
atta


Pana acum nu am indraznit sa cer si eu un desen... sorry.gif Pentru ca m'am gandit intotdeauna ca mai e timp destul!!
Dar cum intalnirea e sambata.... tare sunt curioasa cum ar fi desenul, inainte de a ne vedea.

Figaro
Astazi....

Ulysses.Odyossus
Figaro
Si o datorie pentru un prieten mai vechi... acum in haine noi... smile.gif

Gogu.Telejurnal
Figaro
==============================

Lamuriri:

1. Figaro le deseneaza

2. Colajul nu reprezinta o problema cand e mixat cu desene originale. Vezi genul de desen animat cu decor real (Marry Popins de pilda, unde personaje de desen animat interactioneaza cu actori si decoruri reale).

==============================
marky
spoton.gif Figaro !
Dar ce-i cu tine de esti in doliu huh.gif
Figaro
smile.gif Stiu! Mi se pare cel mai interesant si mai frumos avatar din cate mi-am ales pana acum thumb_yello.gif

BLACK!!!! THE NOTHING!!!!
marky
Te caracterizeaza ? laugh.gif
motzart
...io sper ca nu...
...ca noua ne-ai demonstrat altfel...
Figaro
De ce nu? Sunt una cu Universul cel negru si rece... La caldura din vara asta chiar se simte nevoia... spoton.gif
marky
Semeni cu o gaura neagra... nu spun care biggrin.gif
Figaro
Eh! Una demonstrata matematic spoton.gif
Antont
QUOTE (Figaro @ Oct 3 2003, 02:35 PM)
Si o datorie pentru un prieten mai vechi... acum in haine noi... smile.gif

Gogu.Telejurnal

Misto biggrin.gif...Bine ca nu l-ai pus acolo pe Cristi Tabara rofl.gif ....
Sint curios cum o sa ma vezi in primavara cind imi iau motor spoton.gif ...
Figaro
Pai pastrez poza si te colez cu Stoiceasca pe motocicleta thumb_yello.gif

Sau vrei cu Cristi Tabara? spoton.gif
Antont
Nu...Cu Mihaela Radulescu... Da' sa pui prim-plan pe muschii pectorali. Ai ei, evident spoton.gif ...
Figaro
Ai vrea tu, nazdravanule! Cristi Tabara e ultima oferta, altel te colez cu Radu, de la Bucataria lui Radu rofl.gif
Antont
Nu se exista motocicleta care sa suporte greutatea aluia rofl.gif ...O dai in sf-uri laugh.gif ...
Pai atunci coleaza-ma pe mine pe motorul lui Rossi si stim o treaba rofl.gif spoton.gif ...Glumeam...ar vrea ala sa ma plimb io cu motocicleta lui laugh.gif .........
Figaro
sorry.gif Cine... e Rossi ? sorry.gif Eu... nu prea le stiu...
Antont
ehhh...un amarit si el acolo....Se ruga de mine sa-i dau lectii de pilotaj rofl.gif ...


Acum fara katerinka, e un geniu al motociclismului. Cel mai talentat pilot din MotoGP.
Figaro
Apropo, in urma cu un an sau doi a fost o mare intalnire a motociclistilor. Parca un fel de mars. Au dat si la televizor. Cunosti?
Antont
Se intimpla in fiecare an, si sint mai multe...La noi in tara cam 8 sau 10 importante smile.gif...Am fost si io...
Figaro
Ma refer la una mai veche. In drum spre Bucuresti motociclistii au stat cateva zile pe litoral. S-au cazat la un camping. Din cate imi amintesc...
Antont
De aia anume de care spui tu nu stiu nimic unsure.gif ...
Figaro
Pacat! sad.gif Ideea era ca ma imprietenisem cu o gasca de motociclisti tare simpatica, pe vremea cand imi faceam concediul la mare. Era misto sa ne fi intalnit smile.gif
Antont
ehhh....Nu e timpu' pierdut..Poate la vara, ca am de gind sa merg cam la toate intilnirile, si probabil ajung si pe acolo prin zona(Bucuresti, litoral) smile.gif....Poate ne vedem smile.gif ...Daca tot ziceai ca faci scoala de soferi, puteai sa faci si pentru A, impuscai doi iepuri odata smile.gif...Si puteai sa mergi cu motocicleta cu gasca aia de bikeri pe care i-ai cunoscut smile.gif...
Figaro
Astazi:

bunicu'Gilbert
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.