Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cum Va Vad Eu Pe Voi :)
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4
Figaro
Si...

Dificila
Iarina
Figaro, pe mine m-ai uitat de tot sad.gif
genicon
Si pe mine... cry.gif dar nu mai zic nimic laugh.gif
cameron
Nici eu nu mai zic nimic.. mad.gif
dificilaold
rofl.gif ,41.gif
Figaroooooooooooo!!!!!!!!
Figarooooooooooooooooo!!!!!!!!!!
Figaro
Nu v-am uitat, dar daca termin repede nu mai are haz...

Promit, promit, promit, pe cuvantul meu de pionier!!!
mimi
hahaha...mie imi plac batibecurile dintre Valentino si Max Biaggi...sunt fenomenali amandoi...
Valentino Rossi este..foarte simpatic... copilul Italiei...este iubit de toti.. 31.gif
si ca sa nu fiu total off-topic...figaro eu astept sa ma cunosti inainte sa-ti cer un .."portret"..ceea ce va fi foarte greu avand in vedere cat "de des ma bag in discutii" biggrin.gif...dar incet incet..
Figaro
QUOTE (Gabriel @ Oct 2 2003, 06:33 PM)
da..eu sunt....Oribilul Mosh thumb_yello.gif

Raspuns cu intarziere: pai, Oribile Mosh, tu esti primul pe lista cu caricatura smile.gif

Semnat:

Oribilul Figaro
GExGE
Bravo Figaro ... dar te provoc sa`mi faci o caricatura ! ;p
melinda
Figaro... m-ai lasat fara cuvinte! Ador caricaturile iar cele facute de tine... mi-au uns sufletul cu dulceata de trandafiri (e preferata mea) sau de nuci verzi sau de cirese amare... Mi-a parut rau ca m-ai uitat; acum, dupa aparitia fotografiilor... oare ar mai avea vreun rost sa-ti "solicit" si eu o caricatura? Mai ales ca de mica visam la asa ceva... sa vad care imi sunt defectele cele mai vizibile ochilor celorlalti... ca pe cele care imi sar mie in ochi le cunosc deja biggrin.gif...
secunda
cumplit de haois! 28.gif

felicitari!
Copernic
Mai bine mai tarziu decat niciodata te felicit si eu pentru "calitatea" imaginilor cat si al mesajelor ce rezulta din acestea.
Bravas. M-ai prins chiar din unghiul meu bun... spoton.gif

------
AVE!
------
F.'.
TriRegnum
Cam tarziu vin si eu!
Eu cum arat Figaro?
melinda
Probabil ca esti o corcitura interesanta inttre 3 regnuri: mineral, vegetal si animal! biggrin.gif Cam asa ma astept sa te vad, in viziunea artistului nostru... biggrin.gif
TriRegnum
spoton.gif
Pai de aici imi vine si nick-ul, nu? ohyeah.gif
Cain
Melinda..totusi.. daca nu ne mai zici nimic.. sa stii ca ma imbolnavesc de dorul tau... wub.gif
halcyon_lll
Da' ce se intampla? Nu mai sunt caricaturi? Ca ,deh, modele sunt pe HA destule!!! biggrin.gif
Aramis
Figaro, as vrea si eu o caricatura mwah1.gif
side_story
sunteti niste simpatici happy.gif
47462
Multumim side_story...sentimentu e reciproc
side_story
Figaro ai putea sa imi faci si mie o caricatura??? sorry.gif
Sunt curios ce iese...
Diana-Maria
sorry.gif Secunda... m-am jucat... sper sa nu te superi.. oricum, nu a iesit mare lucru!
sorry.gif
Carmi
DIANA io ce trebuie sa cotizez sa am un chip??
Diana-Maria
Cu nitel timp... sad.gif ca nu am nici sa mor! sad.gif
fargakos
Aramis sper sa nu te superi sorry.gif mwah1.gif
Aramis
Farga, e super mwah1.gif imi place grozav de mult! Stii ce e comic? E portocaliu si zilele astea chiar m-a chinuit intrebarea daca imi sta bine in culoarea asta sau nu, si se pare ca imi sta super wink.gif
fargakos
Ma bucur de apreciere Aramis...desi n-am facut mare lucru mwah1.gif
Serenity
frusty.gif ... atat am avut de spus sad.gif
genicon
Hai, mai, Serenity! Chiar asa de naspa suntem? tongue.gif biggrin.gif
Serenity
Ma roade invidia.. biggrin.gif
genicon
Pai nu trebuie decat sa accepti invitatia mea si vei vedea ca te roade fara motiv. wink.gif Oricum, cea mai buna dovada este ca de cand ti-am vazut poza tot insist, nu? sorry.gif Si eu de obicei sunt un baiat atat de finutz... biggrin.gif
Serenity
Hmm.. daca stau sa ma gandesc mai bine cred ca ar merita un drum de 24 ore cu trenul (dus - intors), o noapte de dormit pe banca in parc si probabil ruinarea definitiva a relatiilor cu parintii laugh.gif
genicon
Dar de ce o banca in parc - eu am o garsoniera confort 1 sorry.gif tongue.gif In ceea ce ii priveste pe parinti, de aia sunt parinti - ca sa ierte! wink.gif
Serenity
Ma gandeam sa vin cu bunica.. E o tipa a-ntaia si daca tot zici ca ai spatiu.. E vreo problema? rofl.gif
genicon
Absolut nici o problema. Am niste vecini destul de in varsta cu care sunt convins ca s-ar intelege de minune... tongue.gif am si un pat pliant, pe care sa doarma, la ei, daca nu au cumva loc sa ii ofere... tongue.gif tongue.gif
Serenity
Si eu care spuneam ca lumea de aici e reticenta.. wink.gif
contraste
Figaro! Su' ! (s).
Ai stat destul ju'(s).
janine
in primul rand hiya.gif tuturor...sunt relativ noua prin zona...Figaro trimit CV si recomandari + autobiografie + vre-o 4 099 764 albume foto...ajunge cat sa faci si mie fatau??Power Point sau nu, Clip arturi sau nu ...esti genial... mwah1.gif si io vreaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau!!!! pls.gif ca asa fain i-ai facut drool.gif .... jamie.gif
Darth Revan
Dragut. wub.gif
axyutza
figaro..... si eu vreau o caricatura daca se poate..... nu e mare lucru, te iei dupa nick (nume de caine laugh.gif )... mai vezi si pozele cu axy.... iese ceva..... sau, poate ma faci chiar pe mine biggrin.gif .... curiozitatea ne omoara pe toti (cum aratam prin ochii altcuiva)
hazard
Si io vrea! woot_jump.gif
ilie
idealisti si pesimisti
ilie
dar uite ca mai sunt si unii diferiti smile.gif
Afrodita
hmm.gif Mihaiu, eu de ce nu pot sa vad caricaturile? hmm.gif mad.gif De fapt nu pot vedea nici o pozNa de pe acest topic, zice ca n-am permisiunea hmm.gif Adica cum? mad.gif nonono.gif
Gavrochette
si eu am aceeasi problema sad.gif
Afrodita
Ah, credeam ca-s singura biggrin.gif Bine ca nu ohyeah.gif
Cla
Nici eu n-am voie sa le vad... sad.gif
...da' vad conspiratii īmpotriva noastra hmm.gif
Or fi poze >18... da' jur!! ca-s vaccinat, am si pasaport si stiu sa conduc bitzigla pe unde fac altele trotuaru' biggrin.gif
Gavrochette
eu am mai mult de 22 de ani deci varianta ta nu-i buna biggrin.gif
Cla
Pai ma intreb si io... fiu-meu are vārsta ta... smile.gif
Mihai
S-a rezolvat cu accesul la fisierele respective. wink.gif

Cand aveti probleme de genul asta, folositi, va rog, subforumului "Sugestii si reclamatii".
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.