Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:[caut] Cursuri Limbi Straine
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Recomand Serviciu, Caut Serviciu [Prestari Servicii]
Nefertiti
Mă interesează un curs de spaniolă. Ştie careva ceva serios? Sau a făcut cineva vreun curs la Cervantes?
Cla
Cum sa nu, īnveti cum sa te bati cu morile de vānt, calare pe Rosinante biggrin.gif
Hashaspire
E o reducere la cursuri de spaniola la distanta la Cervantes:

http://fundeal.ro/bucharest/

De fapt... nu stiu daca inainte pretul chiar era 257 lei sau daca a existat pana acum genul asta de curs wink.gif, dar daca da, there you have it.
Nefertiti
Mulţumesc. smile.gif
Chiar nu mai intrasem de ceva pe vreme pe site-ul lui Cervantes, mă tot uitasem la cursurile alea şi īmi păreau scumpe.
superman
ahhhh, vera, daca alea sunt picioarele tale, oricat ai fi (esti?????) de nashpa, invat spaniola sau orice limba straina numai ca sa te "meditez"!!!! devil.gif devil.gif devil.gif
Nefertiti
laugh.gif Nu e poza mea aia, dar poate fi. devil.gif Şi nu sunt naşpa, orice o fi īnsemnānd naşpa īn cazul ăsta. rofl.gif Aşa că pune-te pe īnvăţat spaniola, că tot n-am prins curs la Cervantes. laugh.gif
Cla
QUOTE(superman @ 25 Jun 2011, 02:11 PM) *
ahhhh, vera, daca alea sunt picioarele tale, oricat ai fi (esti?????) de nashpa, invat spaniola sau orice limba straina numai ca sa te "meditez"!!!! devil.gif devil.gif devil.gif

rofl.gif thumb_yello.gif spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.