Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sondaj: Cine Credeti Ca Va Castiga Campionatul Mondial De Fotbal?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
Marcus
"Eterna favorita" Brazilia ocupa primul loc in clasamentul FIFA dat publicitatii la data de 26 mai 2010, urmata de reprezentativele iberice Spania si Portugalia. Credeti ca vom avea o campioana "latina" sau de aceasta data se vor impune si tarile non-latine ?

Va puteti exprima optiunile de vot pana in faza semifinalelor.
Justitiarul
Nu e de lasat la o parte nici Argentina, care a facut o partida extraordinara azi, in fata unei Nigerii cu o aparare de fier.
Marcus
Eu am votat cu Spania. Este probabil cea mai importanta dintre echipele care nu au in palmares nici macar 1 cupa de campioni mondiali. Si merita. wink.gif
Iar pe locul 2 as vota cu Olanda, idem Spania, nu are nici o cupa de campioni mondiali. Eu la acest mondial sud-african voi tine cu aceste echipe. tongue.gif
Marcus
Imi place ca cineva a votat cu "Alta..." dar nu a specificat. rolleyes.gif Probabil era vorba despre Romania, in Campionatul Mondial de fotbal pe playstation. tongue.gif
Justitiarul
QUOTE(Marcus @ 13 Jun 2010, 12:05 AM) *
Imi place ca cineva a votat cu "Alta..." dar nu a specificat. rolleyes.gif Probabil era vorba despre Romania, in Campionatul Mondial de fotbal pe playstation. tongue.gif


Permite-mi Marcus:

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif
Marcus
Favoritele mele s-au calificat in finala! yay.gif

MAREA FINALA: OLANDA vs SPANIA

Finala mica: GERMANIA vs URUGUAY

Multumim celor care au votat. Topic inchis.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.