Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ajutorul Pentru Haiti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Dox
Stie cineva cu cat au contribuit urmatorii la fondul sinistratilor din Haiti : Tiriac, Prigoana Sr, Vantu, Patriciu, Cocos, Umbrarescu, Casuneanu, Voiculescu, Paunescu , Catarama , Columbeanu, Tantareanu, Copos , Becali , Dan Diaconescu si alti miliardari din top ?
Michelle
Vantu si-a pus la dispozitie televiziunea si pe Tatulici, care-i platit cu bani grei... ohyeah.gif ...acu' nu stiu ce s-o alege de banii aia? mai ales ca am citit pe undeva, o fi doar zvon nu zic nu, cum ca Realitatea are conturilii blocate

Ce-a fost de-a dreptul induiosator, e cum copilul lui Nane cu Nicolae Popa(arestatu') si-a donat din pusculita lui 100 euroi pentru sinistratii din Haiti; pentru aia de la FNI doneaza altadata. Cinic, nu??
turbo trabant
QUOTE(Dox @ 25 Jan 2010, 01:12 PM) *
Stie cineva cu cat au contribuit urmatorii la fondul sinistratilor din Haiti :
Tiriac,
Prigoana Sr,
Vantu,-falit
Patriciu,-falit
Cocos,
Umbrarescu,
Casuneanu, - probleme de lichiditate
Voiculescu, - cu mari probleme de cash
Paunescu ,
Catarama ,
Columbeanu,- adio si muiere si columbenit, nu mai are bani nici macar de prafuri
Tantareanu,- terapia sexuala nu face bine la portofel
Copos ,- semi-falit , cu mari probleme de lichiditate
Becali ,- vrei sa cotizeze cu ceva fotbalisti sau terenuri din pipera?
Dan Diaconescu- cu elodia cautata printre daramaturi
si alti miliardari din top ?

uita-te mai sus. criza i-a lovit greu , aveau un management defectuos , de tip "grebla". cum poti sa le ceri lor, top capital , sa mai dea si bani la niste sinistrati? ei sunt sinistrati....

ps: banii pentru haiti se vor dijmui un pic prin british virgin islands, ca contul libertatea jamie.gif
Cla
Eu am donat un pic de sperma, se pune? unsure.gif
Marduk
Sper mata, dar nu se pune. yeahrite.gif
turbo trabant
dar pentru haitienii minoritari din romanica nu organizeaza nimeni un teledon? putem dona si in natura: neshte cameoane de fer vechi....
Cla
Cine s-o faca? Doar nu Blackwater, asta o face Chavez si Cuba.
turbo trabant
in cuba fierul vechi s-a cristalizat sub forma unor Lada smile.gif

dar am deviat, e bine sa dati banii la teletoane cu teletoante in romania. cashul e auditat si trimis pe calea aerului direct in tahiti pardon in haiti.
Marduk
QUOTE(turbo trabant @ 25 Jan 2010, 03:47 PM) *
dar pentru haitienii minoritari din romanica nu organizeaza nimeni un teledon? putem dona si in natura: neshte cameoane de fer vechi....

in romanica nu exista minoritari, doar discriminati cu mertane, asistati social ca nare ce manca in viloaiele lor da zeci da odai.
turbo trabant
uite pentru discriminatii astia ar fi buni niste blackwater si puscasi marini. un desant garantat vanghelie.
Cla
Ma, nu-mi spulberati visele...
As vrea sa vad Sahara si sa stau de vorba cu beduinii.
N-as vrea ca niste "minoritari romānesti" sa apara acolo cu un "Da si mie...."
Le-as da o camila s-o f**a, 'tui īn gura de derbedei...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.