Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Situatie Penibila. Cum Reactionez Acum?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Gabici
Am fost de curand la un botez si plictisindu-ne, am ajuns sa barfim si noi, mai pe cei de acolo, mai pe altii. Pana am constatat ca, camera de filmat era fixata in relativa noastra apropiere!
De atunci ma framant si ma tot gandesc ce sa fac: daca se va auzi pe inregistrare, ce vor zice cei ce ne-au invitat, sau poate ca nu se va auzi, pentru ca si muzica era tare...?
E o situatie atat de aiurea...ce ma fac?
Erwin
eh, asta e, probabil că n-o să vă cheme şi la alte petreceri ale juniorului/junioarei... smile.gif
Poţi să-ţi ceri scuze şi să mergi mai departe. smile.gif
Gabici
Problema nu e ca nu vom mai participa la party ci faptul ca sunt copiii nasilor nostri de cununie. Cu ei nu am nimic (cu nasii) doar ca eram cu capsa pusa nu aveam chef de botez si am barfit si eu putin: ala cum mananca, aia cum e imbracata, etc.
Cla
QUOTE(Gabici @ 4 Jan 2010, 11:12 AM) *
Am fost de curand la un botez si plictisindu-ne, am ajuns sa barfim si noi, mai pe cei de acolo, mai pe altii. Pana am constatat ca, camera de filmat era fixata in relativa noastra apropiere!

rofl.gif Shit happens !! rofl.gif Eu as fi spart camera, asa "din întâmplare", m-as fi dus la buda si ar fi cazut cumva. Oops.
Kyklos
44.gif eu as fi fugit ..si in alergatura asta as fi luat camera-n primire...sarea toate matele din ea (in special caseta). luai dovada si plecai la buda. trageai apa si gata. dovada a plecat spre canal. jamie.gif
Data'q
Asumă-ți responsabilitățile faptelor tale. Îți ceri scuze frumușel, altă dată n-o să se mai întâmple, iar fapta va fi uitată într-un an sau doi.
Sau te interesezi cine a filmat, vorbești cu nenea și poate taie din montaj acea parte...
Marduk
"Asuma-ti responsabilitatile faptelor tale". Atat si nimic mai mult, chestia cu nenea si montajul este ..............................
Cla
QUOTE(Data'q @ 4 Jan 2010, 04:00 PM) *
Sau te interesezi cine a filmat, vorbești cu nenea și poate taie din montaj acea parte...

O taie pe naiba, mâine o vezi pe youtube rofl.gif
Kyklos
QUOTE(Cla @ 4 Jan 2010, 05:22 PM) *
O taie pe naiba, mâine o vezi pe youtube rofl.gif

rofl.gif vrem si noi convorbirea pe yotube sa ne convingem ca-i buna sonorizarea.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.