Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sa Incep?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Energie
Sper ca e clar subiectul, nu?
Energie
Ah, am uitat sa va rog ca, in masura in care se poate, voturile sa fie argumentate. rofl.gif
Asa ca va rog acum. tongue.gif
Cla
"Sper ca e clar subiectul, nu?"

Nu prea...

Poll: "Sa inep sau nu ?
Da.
Nu.
Ce?
Nu stiu."

Nici eu nu stiu ce vrei sa īnepi rofl.gif
Energie
Da, da, stiu... harhar.gif
Asa scrisesem si in titlul topicului, am corectat, dar mi-a scapat la poll. Dar na, sa inepem, daca nu se poate altfel... Sau nu? rofl.gif
Marduk
Sa incepi ce ?
Cla
Na zi, ce īncepem...? smile.gif
abis
Am votat DA

Succes! spoton.gif
Cla
Am votat si eu "DA", da' nu stiu de ce biggrin.gif
Energie
Asa va vreau, cine are nevoie de motive?
Sau, ma rog, de explicatii. ohyeah.gif
Felina
eu am motive... eu sunt mai fricoasa...
sau nu? hmm.gif
Cla
QUOTE(Energie @ 29 Jul 2009, 09:30 AM) *
Asa va vreau, cine are nevoie de motive? Sau, ma rog, de explicatii. ohyeah.gif

Nu, nici de motive, nici de explicatii nu avem nevoie.
Doar "de ce" si lasa-ti un frāu liber, it doesn'n matter... spoton.gif
Erwin
just start and keep running! spoton.gif
Energie
Erwin, asta pare a fi raspunsul corect. ph34r.gif
mutulica
am votat da... pt ca din principiu nu regret lucrurile facute... ci poate doar sanse ratate
Data'q
Aş fi pus 'Ce?', dar m-a convins Mutulică şi am pus 'Da'; şi eu am un talent īn a mă duce cu capul īnainte ca apoi să mă descurc cum pot.
Rehael
Nu, nu-i clar. Chiar daca lumea te stie ca om de treaba, nu avem de unde sti ca nu te gandesti sa incepi sa faci o prostie, asa cum oricui i se poate intampla sa nu stie ce incepe sa faca.... Asa ca zi ce anume doresti sa incepi ca oameni cu experiete, heheheheheeeee!, ai sa vezi cum or sa se adune... Oare???
mutulica
cu atit mai mult cand trebe sa faci o prostie... prostiile au farmecul lor aparte..
se termina prost sau devin cele mai tari aventuri
cactus
pai, cine-o zis A trebe sa zica si B altfel il haleshte pisica...
Cla
No hai, īncepe, ca sa stim despre ce-i vorba.
cactus
QUOTE(Cla @ 15 Aug 2009, 04:07 PM) *
No hai, īncepe, ca sa stim despre ce-i vorba.


Păi, tocmai despre asta era vorba... rofl.gif Nu te-ai prins ? whistling.gif
N.V.
Da! Clar că da! Ce? Nu contează. Orice īnceput e īn principiu bun. Acu' poate ar mai exista discuţii cu privire la momentul iniţial, da' ăstea nu fac obiectul poll-ului, aşa că... tongue.gif
cactus
QUOTE(N.V. @ 22 Aug 2009, 12:04 PM) *
. Orice īnceput e īn principiu bun. Acu' poate ar mai exista discuţii cu privire la momentul iniţial, tongue.gif



adikatelea ce-o fost prima data - oul sau gaina ? rofl.gif
Rovaniemi
Tot n-ai īnceput? cam tragi de timp, bag eu de seamă.
mutulica
QUOTE(cactus @ 22 Aug 2009, 12:49 PM) *
adikatelea ce-o fost prima data - oul sau gaina ? rofl.gif


te referi la paneuri de pui? ca la asta stiu raspunsul... prima data bati oolele.. si apoi vii cu galinaceea transata.. si sa nu uiti pesmetul
cactus
QUOTE(mutulica @ 22 Aug 2009, 02:45 PM) *
te referi la paneuri de pui? ca la asta stiu raspunsul... prima data bati oolele.. si apoi vii cu galinaceea transata.. si sa nu uiti pesmetul

in pesmet potzi sa pui niste boia de calitate... da un gust super drool.gif
mutulica
ai vazut ca stii! la intrebarea ta, raspunsul e boiaua de calitate
cactus
QUOTE(mutulica @ 23 Aug 2009, 08:45 AM) *
ai vazut ca stii! la intrebarea ta, raspunsul e boiaua de calitate

Daca nu gaseshti facuta de tzaranii nostri acasa - din aia facuta de ei pentru uz personal nu pentru vanzare, atunci mergi pana la Seghedin si cumperi de la aia dar trebe sa fii atent sa aiba sigiliul maghiar de calitate pe ambalaj; cumperi si iute si dulce si le combini SAU daca scapi undeva in vest cumperi o punga de piper de Cayene - macinat (tot un fel de piparca micutza, roshie, iute ca focu“, macinata ca boiaua)

Saracu “ (saraca) Energie - ce-o ajuns topicul - dar e bine; am inceput practic NOI sa discutam kestii bucatariceshti - e un inceput.. rofl.gif
jude
Da, saraca Energie. Chiar, ce mai face fata aia? unsure.gif
Energie
bop.gif

Fata asta viseaza la ziua cand va putea bea si bere cu alcool, sa se uite la meci, sa (pardon) ragaie in timp ce se uita la meci cu o mana in hantaloni, scarpinandu-se la huta. harhar.gif

Pentru restul publicului ascultator/cititor, am inceput eu cumva, cumva. Continuati cu retetele p-ici-sa. ohyeah.gif
Rovaniemi
a a cīta mutare eşti? pentru că e foarte complicat, trebuie să pui ingredientele la momentul oportun, să amesteci corespunzător ... băjeţii ăştia nu pot continua discuţiile culinare aşa, fără un minim feedback de la tine, că se arde compoziţia ...
Serenity
QUOTE(jude @ 23 Aug 2009, 10:00 AM) *
Da, saraca Energie.


rofl.gif laugh.gif

QUOTE
Fata asta viseaza la ziua cand va putea bea si bere cu alcool, sa se uite la meci, sa (pardon) ragaie in timp ce se uita la meci cu o mana in hantaloni, scarpinandu-se la huta.


Bai, si eu visez la aceeasi chestie, la naiba! biggrin.gif Sa zici si noua cand/daca-ti iese tongue.gif
mutulica
QUOTE(Serenity @ 23 Aug 2009, 12:19 PM) *
rofl.gif laugh.gif
Bai, si eu visez la aceeasi chestie, la naiba! biggrin.gif Sa zici si noua cand/daca-ti iese tongue.gif


ce e asa de greu sa stai cu mina in pantaloni ca sa scarpini... whazzever
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.