Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Diy (do-it-yourself)
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Constructii - sfaturi, realizari, materiale de constructii
Nastymtz
DIY reprezinta cea mai buna solutie pe vreme de criza pentru a-i conferi o noua infatiseare casei tale. Cu cheltuieli minime, folosindu-te de ceea ce ai la indemana, cu putina dibacie si dedicatie poti reconditiona, redecora sau chiar construi de la zero diverse obiecte pentru casa si gradina ta. Daca iti surade ideea, viziteaza http://www.soscasa.ro si vei gasi aici diverse articole cu idei pe care sa le pui in aplicare. Spor!
Marduk
Multa publicitate, putine idei explicate pas cu pas. Cam asa ar trebui sa arate un site destinat celor care vor sa-si amenajeze singuri ceva. Sincer eu nici de cei de la Gamma nu sunt pe deplin multumit, dar nu se compara cu Soscasa.
Cla
Eu vreau pepsi in loc de coca-cola.
andra_v
QUOTE(Cla @ 27 Jul 2009, 07:55 PM) *
Eu vreau pepsi in loc de coca-cola.

Un suc de prune? Pe o prispa intr-o casa rustica, langa o gradina olteneasca, fara kitsch-uri.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.