Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ca Nicu La Protv
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Publicitate
Mihai
Ce parere aveti de campania de vara a ProTV-ului?
CaNicuLa ProTv biggrin.gif
E bine gandita, e un esec? Astept comentarii smile.gif
ypsilonalpha
Asta inseamna NICU? blink.gif La asa ceva nu m-as fi gindit, si eu care credeam ca e vreo actiune codificata (N.I.C.U.=Noi Indicam Ce Urmariti).

Cert e ca pe multa lume a exasperat campania de nicu-izare a filemlor si serialelor ProTV. Nu m-ar mira sa le scada audienta din pricina asta.
Mihai
Oricum, cateva dintre filmele recomandate de Nicu au fost interesante. laugh.gif
GExGE
eu cred ca e mijto ... NICU este deja un fenomen ... la noi prin severin au inceput deja glume pe seama lui NICU ... si totusi e placut acest mod de prezentare al programelor (filmelor) ... parca e ceva nou ... te scoate din monotonia asta .. ce mai .. e haios !
Copernic
Ca sa fiu sincer...eu sunt cel mai bun prieten si confident al lui Nicu. Ce mai, e mare Nicu asta. Mare om, intr-adevar. Il intereseaza de toate, si incearca sa reduca zilnic emisiile de carbon din atmosfera, si recent, am fost informat ca Nicu s-ar fi inhamat la un proiect de proportii, si anume studierea Aerosolilor, adica a particulelor de praf, ce dau nastere la nori, in urma combinarii prafului/grauntele de nisip cu umiditatea inconjuratoare/apa. Mai ce logice sunt teoriile sale...e un geniu, ce mai.


Martorul lui NICU!
----------
AVE!
----------
Carmi
Eu una nu ma uit la televizor decat maxim 3 ore pa sapatamana(da da am un televizor....e color si e si de 57 diagonala dar pur si simplu nu ma uit) si deja me exaspereaza nicu.....nu-mi place mad.gif
Figaro
Propun sa-i schimbe numele. Sa nu-l mai cheme Nicu. Sa-l cheme Vasile. Suna mai frumos. smile.gif
mogaldeatza


Cred ca e o incercare jalnica de promovare a programului
de vara.Si mi se pare cam fortata chestia asta.Oare cel care a conceput
toata smecheria nu stie ca ce e mult si des strica?
Rose
Da, si eu cred ca e mult prea mult. Un motiv in plus sa nu ma mai uit pe ProTv. Si acum i-au mai bagat si pe baietii de la Vama Veche in toata povestea asta sad.gif
mogaldeatza


Pacat! Nu stiu de ce multa lume considera ca PRO TV e o televiziune
de succes.A fost, dar daca nu are grija in curand va trai numai din reluari
si emisiuni idioate, dar cu mult zgomot.Parerea mea.
Oare cei care se ocupa de imaginea postului au intrat in
pana de idei? rolleyes.gif
Copernic
Conform sondajelor de opinie cat si a celor de rating, din televiziune, sugereaza faptul ca Pro Tv sta inca destul de bine in topul preferintelor telespectatorilor. Dar asa cum bine ai spus "parerea mea" indica doza constienta de subiectivism ce altereaza un posibil adevar edificator....parerea mea.


Martorul Ratiunii!
---------
AVE!
---------
mogaldeatza




Posibil sa ai dreptate. Personal nu prea cred in sondaje, din motive bine
intemeiate.
mogaldeatza




Si mai e o kstie legata de programul de vara al Pro tv-ului.
Mesajul e de genul " stai in casa si noi iti oferim totul"
E VARAAAAAA,fratilor! Daca acum ne leaga de tv, la iarna ce mai fac?
Mihai
Acum nu mai e CaNicu la ProTV e 'Pune-te pe Nicu' laugh.gif blink.gif
Rose
mad.gif Nuuuu! Astia vor sa ne innebuneasca de tot??
Valheru
dpdv al cresterii audientei e super
dpdv al originalitatii si relizarii yucky
Eneea
Treaba cu Nicu, caci din punctul meu de vedere e o mare treaba, mi se pare cea ma idioata campanie pe care am vazut-o vreodata, oricum pro tv-ul mi se pare o televiziune pentru batranei paralitici, caci pentru tineri are doar emisunea .ro, sau mai are? Noroc cu PC-ul ca ma mai uit la un filme decent.


Nu te pune cu omu' prost, caci are mintea odihnita!
Mihai
Bine ai venit la Han, Eneea! smile.gif
april
singurul lucru bun la care a dus Nicu este replica Gicu a Carcotasilor devil.gif
Arktu
@Eneea ^ @april: Prea bine ati zis.
Pune-te pe nicu. Hmm... nu-s poponar deci cel mult se poate adresa unor femei. Nicu oricum mi se pare nume de tzaran comunist. Dar nu asta e problema. Problema este modul in care pro'stv s-a gandit sa ne agaseze pe noi.
Probabil ca se putea ceva mai cretin ca asta dar nu imi vine in cap momentan.
genicon
Si a mai aparut si "Gicu" la Prima. Or fi rude? laugh.gif
Mihai
A aparut la Carcotasi care ii parodiaza pe cei de la ProTV. Au si un concurs pe tema lui Gicu. spoton.gif
bergerac
recent am avut parte de o experientza tare placuta... lucrul intr-o echipa de profesionisti de televiziune de la ITN ... au stat prin Romania vreo 6 luni timp in care au cam vazut ce inseamna media romineasca. Concluziile lor au fost oarecum surprinzatoare:
ProTV - televiziune de ani 80, foarte imbatranita dupa ei
Antena 1 - plus remarcat la capitolul stiri... foarte pe gustul lor...

insa conceptele in ceea ce inseamna televiziune difera total... cateodata ai impresia ca vb despre lucruri total diferite... (conteaza ca in Anglia unul dintre cei mai apreciatzi reporteri speciali s-a sinucis pentru ca a folosit in materialul sau o secventa filmata in Londra dar care sugera ca ar fi pe front...?!?! - la noi inca se folosesc asa zisele imagini de arhiva in veselie fara nici un fel de responsabilitate)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.