HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Cine Vrea Pisic(a) Mica?, sau uite ce am gasit la universitate in cabina telefonica
Blakut
mesaj 26 Oct 2008, 03:45 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Am gasit-o langa Ateneu azi-noapte, intr-o cabina de telefon. L-am bagat in buzunarul de la haina si l-am dus la
o prietena care il tine in curte cu mancare si il inveleste, dar care are deja 3 pisici, nu cred ca va supravietui mult pe-afara. Cine vrea
sa adopte matza sa imi dea un PM.







--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Veritas
mesaj 2 Nov 2008, 12:13 PM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 423
Inscris: 8 July 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 10.056



S-a infiintat la mine in curte pe 3 august, era mica-mica, deci are cel putin 4 luni...E tare frumoasa si haioasa, cu par semi-lung.As da-o ca deja am ajuns la 10 pisici, dar numai daca stiu ca o duce mai bine ca la mine, ceea ce e putin probabil ohyeah.gif

Daca vrei pisoi mici-mici, uite o postare de pe alt forum: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=128822


Blakut, felicitari inca o data ca ai "capatuit" pisica mica. Scuza-ne ca am dat in alt subiect, dar, uite, asa poate gasim stapani buni si pt. alte animalutze.

V

Acest topic a fost editat de Veritas: 2 Nov 2008, 12:17 PM


--------------------
Dubito, ergo sum....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 3 Nov 2008, 04:14 AM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



QUOTE(Veritas @ 2 Nov 2008, 12:13 PM) *
As da-o ca deja am ajuns la 10 pisici, dar numai daca stiu ca o duce mai bine ca la mine, ceea ce e putin probabil ohyeah.gif

Adica hai sa vorbim ca sa nu adormim sau ca sa ne aflam in treaba!
Multumesc de lamuriri!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 4 May 2024 - 01:48 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman