HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Buna. Sfat In Legatura Cu Adoptia Unui Caine Pechinez
ina
mesaj 28 Sep 2008, 06:11 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 28 September 08
Forumist Nr.: 12.022



Sunt noua pe aici dar am citit majoritatea posturilor de pe acest for de aceea m-am decis sa scriu si sa cer si alte sfaturi.
am doua pisici adulte dar o persoana apropiata de familie mi-a propus sa adopt un catelus pechinez in varsta de doua luni dar am anumite indoieli. de fapt marea mea teama este ca nu cumva pisicile sa-l bata(desi ele in general sunt fff dragastoase cu toti din familie) si sa-l priveasca ca pe un intrus in casa. dar in acelasi timp mi-e mila si de catelus ca nu cumva sa ajunga pe strada.
rugamintea mea este: cei care s-au confruntat cu o asemenea situatie dak pot sa-mi lase un msj cu parerea lor pt ca eu sunt intr-o mare dilema.
thx
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 02:05 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman