HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Upc/astral
andra_v
mesaj 21 Feb 2008, 02:32 PM
Mesaj #1


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Americanii discuta schimbarea directorului general de la UPC

Richard Anderson, actualul director general al celui mai mare operator de cablu de pe piata locala, urmeaza sa fie inlocuit. Schimbarea are loc pe fondul scaderii numarului de clienti si al competitiei puternice cu Romtelecom si RCS&RDS.
UPC a pierdut anul trecut clienti de pe principala sa linie de business, cablul TV, si a inregistrat cresteri mai mici decat Romtelecom si RCS&RDS pe internet si televiziunea prin satelit - segmente de piata care au inregistrat cresteri puternice in 2007.

zf.ro

Acest topic a fost editat de andra_v: 21 Feb 2008, 02:34 PM


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Agentul 007
mesaj 25 Apr 2008, 03:00 AM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 25 April 08
Forumist Nr.: 11.532



UPC-ul a avut la inceput 3 programe italiene si le-a scos. A avut si 3 Germane acum mai are doar 1 german (Pro 7)

a inlocuit pe cele straine cu canale de 2 bani: B1, OTV, Kanal D, Teleshop, etc

Eu am ramas la ei deoarece servoiciile de net sunt bune nu foarte bune cum ar fi trebuit da bune in comparatie cu alte retele. Pretul e fix 50 Ron la net. Si in plus pe net pot vedea si canalele scoase de ei sau chiar puse pe extra si pe gratis :-) Ex TVRM. Sau altele care le da locale sau din alte retele. Dar tot nu am gasit raspunsul la intrebarea:

Cele cateva canale de documentare Viasat Explorer, Viasat History, Discovery Science, Discovery Travel & Livig, Discovery World (nou aparut), mai stiam de unul Discovery Sci Trek, Si alte ateva programe: Rai Uno, Rai Due, Rai Tre, M6, RTL, RTL 2, RTL Klub, Viva, Tv 1000 si BBC Prime pe unde le gasesc pe net?

Sunt in tot acest net peste 100 000 posturi TV doar acestea lipsesc. Sau nu le-am gasit euu. Sigur cred ca a 2-a varianta e cea corecta. Ma ajuta cineva u link-uri?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 4 May 2024 - 10:04 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman