HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Despre Hamsteri
Gavrochette
mesaj 1 Feb 2008, 11:00 AM
Mesaj #1


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 351
Inscris: 6 September 07
Din: in iarba
Forumist Nr.: 10.485



M-am uitat bine si am vazut ca sunt topicuri despre toate animalurile, pana si despre rinoceri, numai despre hamsteri nu. Pai cum se poate dom'le asa ceva? blink.gif
Eu fiind o mare iubitoare de astfel de rozatoare pufoase wub.gif trebuia sa deschid deci un topic despre hamsteri - intrebari, nelamuriri, poze, povesti si orice altceva legat de ei. Pe cand eram cu fostul iubit, aveam crescatorie de hamsteri (no, glumesc, n-am avut decat 3), iar de Craciun l-am pacalit pe al meu sa-mi ia unul, deci am ceva experienta biggrin.gif

Pentru inceput, sa vi-l prezint pe ...Schumi rofl.gif









E un hamster rus in varsta de aproape 2 luni, curios, mancacios (s-a facut cat un porc de cand l-am luat laugh.gif) si caruia ii place viteza in roata lui, mai ales la ore foarte tarzii de noapte cand lumea doarme rolleyes.gif


Acest topic a fost editat de Gavrochette: 1 Feb 2008, 11:01 AM


--------------------
I got PMS and a gun, so don't push it.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 03:59 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman