HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Nimfa Bolnava, O nimfa micutza si bolnavioara
didicus maximus
mesaj 19 Jan 2008, 02:39 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 15 January 08
Forumist Nr.: 11.137



Salutari,
E prima oara cand va scriu si din pacate cu un subiect nu prea placut. Acum o sapt i-am cumparat lui Aristica, nimfa mascul cam de un an, o pereche. Mi-a placut foarte mult femela cand am vazut-o la magazin si fara sa ma uit foarte atent la ea sa vad daca e sanatoasa am cumparat-o. Era un pic cam neingrijita si fara unele pene dar am zis ca nu e asta o problema. Dupa cateva zile insa a inceput sa devina apatica, sa nu mai manace si si sa elimine niste excremente foarte verzi(nu imi dau seama de ce, ca verdeata nu i-am dat) si seminte aproape intregi. Azi am fost prin oras la farmacii veterinare dar sunt toate inchise. I-am luat insa niste pastile de furazolidon poate ajuta. Nu prea stiu insa cum sa i le dau, sa nu ii fac mai mult rau.
Cum sa procedez cu pastilele asta?
Mi-e teama sa nu se imbolnaveasca si masculul.
Ce altceva sa ii mai fac sa ii treaca? cry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
didicus maximus   Nimfa Bolnava   19 Jan 2008, 02:39 PM
marduk   Cateva sfaturi, nu stiu daca te ajuta, dar in lips...   19 Jan 2008, 03:00 PM
arcuelly   RE: Nimfa Bolnava   14 Apr 2008, 08:28 AM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 06:00 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman