HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Regulament

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

> Esports Cyber Cafe, Sau cum se mai cheama impropriu pe la noi.. internet cafe!!
MikeEL
mesaj 13 Jan 2008, 09:34 PM
Mesaj #1


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 287
Inscris: 24 December 03
Din: DreamLand
Forumist Nr.: 1.600



Zilele astea lucram la ultimile detalii inainte de deschiderea unui CyberCafe in Bucuresti. Locatia e centrala, exista 5 linii de cate 5 sisteme si exista si un spatiu dedicat bar-ului unde se poate si fuma. La bar se vand exclusiv racoritoare, cafea si tigari, si ceva snacks-uri.

Sistemele - AMD 4000+ AM2 64
8600 GT 512 MB 256 bits
2GB ram pe 800
Logitech mx400 laser
etc.


Am deschis topicul sa fac mai mult un sondaj.. Ma intereseaza sa aflu parerea voastra in privinta soft-urilor (jocurilor) pe care sa le punem la dispozitie, zona de fumatori (daca sa existe sau nu), ce sa se vanda si ce sa nu se vanda babar, cam care ar trebui sa fie pretul unei ore, etc. ORICE SFAT SAU IDEE sunt binevenite asa ca va astept.

Cum spune si titlul topicului este vorba despre un ESports Cyber Cafe, insemnand ca incurajam si promovam sporturile electronice de competitie la cel mai inalt nivel wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
MikeEL   Esports Cyber Cafe   13 Jan 2008, 09:34 PM
MikeEL   up!   16 Jan 2008, 06:41 PM
Energie   Eu cred ca a cam trecut vremea locurilor de acest ...   22 Jan 2008, 06:03 PM
Mihai   Mda, intr-o destul de mare masura sunt de acord cu...   24 Jan 2008, 07:58 PM
MikeEL   Mda.. @Mihai Ideea chiar asta este, sa aducem juc...   25 Jan 2008, 10:20 AM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 08:19 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman