HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Nimfa, musca
fanos
mesaj 31 Dec 2007, 10:25 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 30 December 07
Forumist Nr.: 11.048



ma poate ajuta cineva ? am o nimfa si tot ma musca cand vreau sa o mangai , ce sa fac ? si in cat timp sar putea imblanzi ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crinutz@
mesaj 6 Jan 2008, 07:51 PM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 6 January 08
Din: Vaslui
Forumist Nr.: 11.092



QUOTE(fanos @ 31 Dec 2007, 10:25 PM) *
ma poate ajuta cineva ? am o nimfa si tot ma musca cand vreau sa o mangai , ce sa fac ? si in cat timp sar putea imblanzi ?

Salut, fanos.Sunt noua pe acest forum insa cred k shtiu cum sa te ajut.Trebuie sa iei o carpa sau un prosop fara gauri shi fara degete shi sa iei nimfa din colivie, o duci la pieptul tau shi incepi sa o mangai, o potzi hrani in acel moment.Asta va trebui sa dureze ceva timp ca sa o imblanzeshti.Eu am doua nimfe, Riki shi Coco[Riki a invatzat din prima zi sa manance din mana sh Coco din a treia sau a patra zi]...shi eu sper sa o pot mangaia, a mea nu mushca tare...vrea mai mult sa analizeze ce este acolo, atat.A mei nu mushk deloc deloc tare, insa mushca putzin deoarece nu shtie ce este in colivia lor.Nu shtiu in cat timp s'ar putea imblanzi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alex0331
mesaj 27 Sep 2008, 07:51 PM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 27 September 08
Din: giurgiu
Forumist Nr.: 12.019



QUOTE(fanos @ 31 Dec 2007, 11:25 PM) *
ma poate ajuta cineva ? am o nimfa si tot ma musca cand vreau sa o mangai , ce sa fac ? si in cat timp sar putea imblanzi ?


incerca sa vorbesti cu ea 5-10 min pe zi sa ii dai drumu din cusca sa nu tipi in preasma lor. jamie.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 07:25 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman