HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Elodia Racaie Pe Timpan Romania !
March
mesaj 20 Nov 2007, 06:45 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Ce Teo... ce Baselu... ce "Suprize-surprize" sau alte mega-staruri ?! ELODIA i-a spart pe toti. Vrei nu vrei ( adica tv-urile) trebuie sa pomenesti macar putin despre "fenomen" ca altfel iti pierzi incet-incet clientii ! Elodia racaie pe timpan Romania !


Ei ce spuneti ? wink.gif o descopera vie sau moarta sau nu ? tongue.gif Dan Scandalescu, adica ! devil.gif

Acest topic a fost editat de March: 20 Nov 2007, 07:12 PM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veritas
mesaj 20 Nov 2007, 06:59 PM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 423
Inscris: 8 July 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 10.056



Din pacate, saraca, cred ca e ultimul lucru pe care si l-ar fi dorit...nu e vina ei...sa ajungi subiecte de bascalie nationala...

V


--------------------
Dubito, ergo sum....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bobo66
mesaj 20 Nov 2007, 11:26 PM
Mesaj #3


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 163
Inscris: 12 July 07
Din: Sibiu
Forumist Nr.: 10.063



Banii cheltuiti pt gasirea unor persoane care si-ar permite detectivi particulari ar putea fi folositi pt gasirea unora care n-au posibilitati financiare. Si ma refer la copii rapiti sau vanduti traficantilor de carne vie...Macar atat! mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 20 Nov 2007, 11:26 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
motanul_incaltat
mesaj 21 Nov 2007, 03:50 PM
Mesaj #4


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 83
Inscris: 25 July 07
Forumist Nr.: 10.101



QUOTE(bobo66 @ 20 Nov 2007, 11:26 PM) *
Banii cheltuiti pt gasirea unor persoane care si-ar permite detectivi particulari ...


Cu alte cuvinte, persoanele rapite si-ar permite detectivi care sa le gaseasca ? rofl.gif


--------------------
Limitele lumii tale sunt cuvintele pe care le folosesti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 28 Nov 2007, 11:45 AM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Elodia folosita si in campania pentru alegeri laugh.gif

"In tara lui Eminescu, cu PD-ul vom vota, cand n-o sa mai bea Basescu si se-ntoarce Elodia".

Acest topic a fost editat de March: 28 Nov 2007, 11:45 AM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca_M.
mesaj 28 Nov 2007, 12:02 PM
Mesaj #6


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 596
Inscris: 8 November 07
Forumist Nr.: 10.832



Chiar asa, Elodia ne-a invadat vietile, Elodia la TV, Elodia la radio, elodia in parc, Elodia cand vorbesti cu colegi, prieteni, citeam la un momendat pe net comentariul cuiva care spunea ceva de genul: "Nu stiu daca Elodia e moarta, dar daca nu e o omor eu, sotia,mama,soacra pana si copilul tot la elodia se uita".

Devine stresant la un moment dat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 28 Nov 2007, 03:05 PM
Mesaj #7


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Daca este stresant nu te mai uita, nu te obliga nimeni, eu rar deschid OTV-ul. Cu toate ca emisiunea despre Elodia ma deranjeaza mult mai putin decat discursurile politicienilor.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 28 Nov 2007, 05:24 PM
Mesaj #8


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Eu nu inteleg de unde atata popularizare si succes in prezentarea acestui caz... hmm.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca_M.
mesaj 28 Nov 2007, 05:29 PM
Mesaj #9


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 596
Inscris: 8 November 07
Forumist Nr.: 10.832



QUOTE(Mihai @ 28 Nov 2007, 05:24 PM) *
Eu nu inteleg de unde atata popularizare si succes in prezentarea acestui caz... hmm.gif


Unul din motive ar putea fi faptul ca nu se stie pana la urma daca Elodia traieste sau nu, plus publicitatea masiva care s-a facut in acest caz cu mailurile dintre ea si amant/amanti si plus alte amanunte picante smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 28 Nov 2007, 07:13 PM
Mesaj #10


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Plus neputinta politiei ( pana in acest moment ) de a servi o informatie cat de cat clara cu privire la stadiul investigatiei ! In America presiunea publicului pentru un asemenea caz este atat de mare incat politia frecvent apare la tv si comunica date cu privire la stadiul anchetei ( evident, fara a da amanunte care ar prejudicia cercetarea) . Plus ar cere ajutorul publicului ( in niciun caz lui Dan Scandalescu sau Lazarush !) pentru informatii ce pot ajuta in ancheta !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca_M.
mesaj 29 Nov 2007, 09:12 AM
Mesaj #11


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 596
Inscris: 8 November 07
Forumist Nr.: 10.832



QUOTE(March @ 28 Nov 2007, 07:13 PM) *
Plus neputinta politiei ( pana in acest moment ) de a servi o informatie cat de cat clara cu privire la stadiul investigatiei ! In America presiunea publicului pentru un asemenea caz este atat de mare incat politia frecvent apare la tv si comunica date cu privire la stadiul anchetei ( evident, fara a da amanunte care ar prejudicia cercetarea) . Plus ar cere ajutorul publicului ( in niciun caz lui Dan Scandalescu sau Lazarush !) pentru informatii ce pot ajuta in ancheta !


CORECT, PERFECT ADEVARAT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Energie
mesaj 29 Nov 2007, 11:48 AM
Mesaj #12


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 864
Inscris: 29 November 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 10.914



QUOTE(Mihai @ 28 Nov 2007, 05:24 PM) *
Eu nu inteleg de unde atata popularizare si succes in prezentarea acestui caz... hmm.gif


Pai nu e vorba despre oricine. Totusi, ea e(ra) avocata (sau asa ceva), iar sotul politist. Nu a disparut vanzatoarea de la cooperativa, maritata cu tractoristul de la CAP.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 29 Nov 2007, 06:12 PM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Cica la Braila gospodinele au creat prajitura " elodia" laugh.gif

Din corespondenta Elodiei cu amantul ei SPP-ist:

Elodia îi scrie amantului la 23 iunie a.c.: "E un fel de capcană... Tu eşti un fel de capcană... Câteodată sunt furioasă pe mine din cauza asta şi atunci sunt îngrozitor de rea cu tine. Spun şi fac lucruri demenţiale, te necăjesc intenţionat, probabil (că) dacă aş avea un cuţit şi carnea ta la dispoziţie te-aş tranşa...". ohmy.gif hh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 30 Nov 2007, 08:39 AM
Mesaj #14


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



a dat idei baiatului, nebunatica mica ...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Energie
mesaj 30 Nov 2007, 10:06 AM
Mesaj #15


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 864
Inscris: 29 November 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 10.914



QUOTE(March @ 29 Nov 2007, 06:12 PM) *
Cica la Braila gospodinele au creat prajitura " elodia" laugh.gif

Din corespondenta Elodiei cu amantul ei SPP-ist:

Elodia îi scrie amantului la 23 iunie a.c.: "E un fel de capcană... Tu eşti un fel de capcană... Câteodată sunt furioasă pe mine din cauza asta şi atunci sunt îngrozitor de rea cu tine. Spun şi fac lucruri demenţiale, te necăjesc intenţionat, probabil (că) dacă aş avea un cuţit şi carnea ta la dispoziţie te-aş tranşa...". ohmy.gif hh.gif


In rest, o femeie perfect normala... blink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 13 Jan 2008, 04:16 PM
Mesaj #16


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531




Elodia la gheaţă
Sâmbătă 12 ianuarie 2008, 11:48

QUOTE
Misterul dispariţiei avocatei Elodia Ghinescu a ajuns de foarte mult timp subiect de glumă naţională. Chiar dacă nici până acum autorităţile nu au reuşit să dea un răspuns acestui caz, imaginaţia românilor nu are limite.

Unul dintre telespectatorii noştri ne-a trimis pe adresa martorocular@realitatea.net o fotografie surprinsă în trafic. Pe spatele unei maşini frigorifice murdare stă scris mesajul "Aici este Elodia. Stă la gheaţă".
Sursa: Realitatea TV


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LINICA
mesaj 13 Jan 2008, 04:28 PM
Mesaj #17


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 640
Inscris: 6 August 04
Forumist Nr.: 4.202



Dau eu sa caut subiecte noi, si in fruntea listei este acest antic si de demult subiect blink.gif (uite ca am facut si eu sa mai stea in fruntea clasamentului inca un minut cel putin ohyeah.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 27 Jan 2008, 11:49 AM
Mesaj #18


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Pe surse s-a aflat ca Baselu a dat ordin de rezolvarea imediata a cazului Elodia-Cioaca pentru ca el ,"Jupanul", a inceput sa ramana fara audienta tv ! laugh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Dude
mesaj 28 Jan 2008, 02:30 PM
Mesaj #19


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 9.057
Inscris: 24 August 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.595



Ultima ora: AU GASIT-O !!!

"In padure, sub un pom, sugea pixul unui domn..." unsure.gif

Am aflat din tramvai azi de dimineata..

Acest topic a fost editat de The Dude: 28 Jan 2008, 02:31 PM


--------------------
"Te iubesc, Richard Parker. Vei fi mereu cu mine. Fie ca Dumnezeu să te aibă in grijă !"
<arraink@yahoo.com>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blakut
mesaj 29 Jan 2008, 12:10 AM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.405
Inscris: 16 May 04
Din: Bucuresti, the belly of heck
Forumist Nr.: 3.508



Eh. Tipul e politist. Ar trebui sa se gandeasca politia unde ar ascunde-o un politist. Deh.. politia ar trebui sa se gandeasca. Pana la urma la cata publicitate s-a facut, concluzia va fi ca in romania poti sa omori oameni si sa scapi de crima relativ usor...

Ce nu inteleg eu, unde a gasit pe mutantul ala de avocat? Probabil ca si-a grefat o bucata de Elodia pe el... blink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 29 Jan 2008, 10:29 AM
Mesaj #21


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



O stire bomba zguduie Romanica tele-bascaliei nationale ! Dan Scandalescu : Violatorul si hotul de carduri nu pot dormi din cauza sforaieturilor lui Cioaca ! rofl.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 30 Jan 2008, 06:21 AM
Mesaj #22


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



adica Cioaca doarme bine dom'le, nu se tine de cioace


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 7 Feb 2008, 03:14 PM
Mesaj #23


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Filmul serial " Balamuc national " continua devil.gif

Elodia Ghinescu, chemata in instanta pentru custodia copilului



--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 7 Feb 2008, 06:47 PM
Mesaj #24


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mi se pare corect sa fie chemata in instanta. daca apare poate sa se lupte pentru custodia copilului, daca nu... probabil o va pierde

pina una alta e disparuta... si cat timp nu se poate dovedi ca a plecat putin pe lumea aialalta... nu vad de ce nu ar putea participa si la proces


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 7 Feb 2008, 07:04 PM
Mesaj #25


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Asta numai la noi e posibil. Persoana e data disparuta, politia banuieste ca a fost asasinata si face cercetari in draci la nivelul intregii tari iar instanta o citeaza pentru custodia copilului. Avea la indemana decizia amanarii acestui proces pana la elucidarea cazului.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
bidilita
mesaj 7 Feb 2008, 07:23 PM
Mesaj #26


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 18
Inscris: 7 February 08
Din: Arad
Forumist Nr.: 11.242



QUOTE(March @ 7 Feb 2008, 03:14 PM) *
Filmul serial " Balamuc national " continua devil.gif

Elodia Ghinescu, chemata in instanta pentru custodia copilului



Se doreste evitarea unei decizii pentru adoptie in ceea ce priveste parintii Elodiei, ca si tutori ai copilului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 8 Feb 2008, 07:37 AM
Mesaj #27


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



orice ce se doreste sau nu... femeia e data disparuta si nimeni nu poate face decat speculatii
poate ca a fost asasinata... de Cioaca.. care era gelos pe faptul ca avea amant, sau de amant care nu mai stia cum sa scape de ea...
la fel de bine poate ca s-a carat naibii pe undeva... iar acum, cu tot circul facut de OTV.. poate nici nu mai e curioasa sa scoat nasu'n public

ca oamenii din sistem sunt varza... e firesc pentru ca ce face sistemul birocratic.. atunci cand da chix e sa se ivarta intr-o bucla infinita pana gaseste o portita de iesire.. de aia nu poate invinge nimnei birocratia


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bidilita
mesaj 8 Feb 2008, 03:26 PM
Mesaj #28


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 18
Inscris: 7 February 08
Din: Arad
Forumist Nr.: 11.242



@MUTULICA "orice ce se doreste sau nu... femeia e data disparuta si nimeni nu poate face decat speculatii
poate ca a fost asasinata... de Cioaca.. care era gelos pe faptul ca avea amant, sau de amant care nu mai stia cum sa scape de ea...
la fel de bine poate ca s-a carat naibii pe undeva... iar acum, cu tot circul facut de OTV.. poate nici nu mai e curioasa sa scoat nasu'n public"
SAU..LA FEL DE BINE BUCLA AIA INFINITA de care vorbeai a fost tesuta de nea' Diaconescu tocmai pentru a se crea haosul atat la televiziuni cat si in justitie ca doar e pe bani nu? rolleyes.gif .

Legat de birocratia si circuitul asta inchis cand se cauta un nod in papaura ca sa se spele mainile el exista peste tot ( ar fi gresit sa nu generalizam) numai ca la noi cum ai spus si tu asta nu e un mod de a fi la un moment dat e chiar sistemul in sine. Si ce e mai dureros este ca legislatia romana este una dintre cele mai bune din Europa, doar ca acele completari, din ordonantele date de mai marii nostri o schimba complet.

Acest topic a fost editat de bidilita: 8 Feb 2008, 03:28 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 8 Feb 2008, 10:54 PM
Mesaj #29


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



QUOTE
Si ce e mai dureros este ca legislatia romana este una dintre cele mai bune din Europa, doar ca acele completari, din ordonantele date de mai marii nostri o schimba complet.


nu numai că e dureros, poţi ajunge să suferi... cu piticii din cauza hachiţelor, incurcaţiilor şi portiţelor prin care legea cea mai simplă ajunge o junglă catastrofală de acte normative hh.gif - un motiv bun pentru un avocat să dispară pe o insuliţă din Pacific... biggrin.gif


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 9 Feb 2008, 07:02 AM
Mesaj #30


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



@bidilita - nenea deaconescu doar speculeaza una din multele porcarii nationale... ce traiesti cu impresia ca elodia e singura disparuta negasita la ora asta?

si apoi... eu explicam mecanismul birocratic... ma doare la basca de circul lu deaconescu, dar as vrea sa vad o rezolvare, pentru ca daca totusi a fost o crima la mijloc, normal ar fi sa se pedepseasca vinovatul


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bidilita
mesaj 9 Feb 2008, 09:11 AM
Mesaj #31


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 18
Inscris: 7 February 08
Din: Arad
Forumist Nr.: 11.242



@MUTULICA ma doare la basca de circul lu deaconescu, dar as vrea sa vad o rezolvare, pentru ca daca totusi a fost o crima la mijloc, normal ar fi sa se pedepseasca vinovatul
CIRCUL E CIRC PANA LA CAPAT. Cazul se va "inlocui" cu un altul jongland cu cateva informatii cand-colo. Nimic mai mult. Cu precedentul asta creat in justitie s-a dat peste cap totul, atat cazul in toata frumusetea lui cat si dosarul, asa ca o mana spala pe alta. Nimic concret decat nabuseala de detalii.

Ceea ce vad insa pozitiv unsure.gif e nevoia romanului de a interveni. Curiozitatea lui data de audienta e un lucru bun (discutabil la unii), inseamna ca ne pasa, doar ca am ajuns deja la cativa km de limita exagerarii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 9 Feb 2008, 11:04 AM
Mesaj #32


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



nu vad de ce precedentul nostru e mai altfel de cat al altora
lumea vestica se balacareste in ziare pentru cam acelasi tip de cazuri... deaconescu a preluat de la altii, nu a inventat el roata


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 11 Mar 2008, 07:25 PM
Mesaj #33


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



"Nebunia Elodia" cuprinde SUA
Americanii au si ei un Cioaca laugh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
(yronick)
mesaj 17 Jun 2008, 12:38 PM
Mesaj #34





Guests






ELODIA NU E MOARTA. AU GASIT-O IN PADURE PE O CRACA. II SUGEA PIXUL LUI CIOACA.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veritas
mesaj 17 Jun 2008, 02:25 PM
Mesaj #35


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 423
Inscris: 8 July 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 10.056



QUOTE(yronick @ 17 Jun 2008, 01:38 PM) *
ELODIA NU E MOARTA. AU GASIT-O IN PADURE PE O CRACA. II SUGEA PIXUL LUI CIOACA.


Daca se intampla sa fie cineva la care ai tinut si nu mai traieste, ganedeste-te cum te-ai simti sa spuna asta unu de pe un forum care nu avea ce face in momentul ala...mare e gradina...


--------------------
Dubito, ergo sum....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 March 2024 - 06:51 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman