HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Aniversez 30 De Ani!
Ovidiu Bufnila
mesaj 14 Nov 2007, 09:25 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 30 July 03
Forumist Nr.: 523



Aniversez 30 de ani de strategii, scenarii şi servicii de imagine şi comunicare! De 30 de ani mă ocup de strategii, scenarii, servicii de imagine şi comunicare. Am trecut prin multe, m-am vălurit în multe domenii, am făcut de toate, acum aniversez. Am avut şansa să cunosc oameni de excepţie care m-au ajutat enorm să învăţ ce trebuie. Mi-au trecut prin mână sute de oameni de toate felurile de la scriitori, ingineri, strungari şi şoferi, fete de fete, activişti, revoluţionari, disidenţi, paraşute, aviatori, oameni politici de tip nou, actori, plasatoare, recidivişti, ministeriali şi chiar prezidenţiabili, studenţi şi elevi, profesori, sindicalişti, pescari, oţelari, marinari, ofiţeri de toate armele, turnători, pârâcioşi, curve masculine, bârfitori, războinici sau naivi, hoţi, mincinoşi, lăudăroşi, întunecaţi, irascibili, gagicuţe, domnişoare de pension, instrumentişti, sepepişti, oameni de afaceri sau afacerişti, vedete TV, jurnalişti de toate felurile, spioni, ofiţeri din serviciile secrete, macaragii, maşinişti şi mecanici de locomotivă, capişti şi fermieri, preşedinţi de partide, masoni, exaltaţi, melancolici, sculptori şi arhitecţi, medici, doctori, cititori în stele, agenţi dubli, aerieni, utopişti, visători, canalişti, administratori, manageri, telefoniste, gropari şi femei de serviciu, prefecţi, consilieri de toate felurile, un extraterestru, fumători şi nefumători, întreprinzători şi comercianţi, veroşi, interlopi, valutişi, gurişti, bonjurişi şi malagambişti, regizori, muzicanţi, rokări, geniali, obişnuiţi, iniţiaţi, cheflii, băşcălioşi, zurbagii, cuminţi, sperioşi, neînfricaţi, bla, bla, bla. Am jucat barbut pe străzi şi am filozofat cu mari filozofi, deopotrivă. Ăsta sunt. Cu bune, cu rele. Într-o viaţă de om m-am înaintat singur, pe riscul meu, construind, imaginând, secretând, producând, promovând, punând la cale strategii, scenarii, servicii de imagine şi comunicare. Punct.

Acest topic a fost editat de Ovidiu Bufnila: 14 Nov 2007, 09:26 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
Ovidiu Bufnila   Aniversez 30 De Ani!   14 Nov 2007, 09:25 PM
andra_v   Intru Multi Ani de interogatii sincere! Iti ur...   14 Nov 2007, 10:10 PM
flori   La Multi Ani si la mai mare!   15 Nov 2007, 04:27 PM
motanul_incaltat   La multi ani!   15 Nov 2007, 05:03 PM
marduk   QUOTE(Ovidiu Bufnila @ 14 Nov 2007, 09:25...   15 Nov 2007, 05:15 PM
Anca_M.   La multi ani!   15 Nov 2007, 05:48 PM
March   Domn' Bufnila ! LMA si la cat mai multe va...   15 Nov 2007, 05:53 PM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 April 2024 - 11:45 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman