HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Universul Credintei:

Mesajele cu caracter ateist sau care au ca scop denigrarea unei religii sunt interzise in cadrul acestui forum.

> Sunt Extrem De Suparat....
Armurariu
mesaj 13 Aug 2007, 08:35 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 6
Inscris: 5 November 05
Forumist Nr.: 7.203




...cum spuneam sunt extrem de suparat ! m-am trezit de dimineata si am facut curat luna prin casa....,fiindca vorbisem de vineri cu un preot pentru o sfestanie acasa...! mi-a spus ca vine pe la ora 19-19.30....!am stat toti pana acum si l-am asteptat si nu a venit si ma simt tare-tare rau...!am asa o doza mare de mahnire in mine...! si ca totul sa fie perfect , preotul respectiv si-a lasat si telefonul mobil deschis..! la primul apel pe la ora 20.30 mi-a dat reject si de atunci nu mai raspunde deloc , ci lasa telefonul sa sune aiurea....!eu de felul meu sunt foarte credincios , motiv pentru care preotul respectiv , a reusit sa ma bulverseze total..! in Biblie prima porunca e sa NU MINTI ! vreau sa va intreb : un astfel de preot care spune ca vine si de fapt nu vine , care-si lasa telefonul sa sune in batjocora....,credeti ca poate aduce binecuvantarea unei case ? ce ma sfatuiti : sa merg la alt preot sau sa merg tot la cel pe care il asteptam asta-seara? chiar nu mai stiu...!nu m-am asteptat nici o clipa la asa ceva !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 11:47 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman