HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Mega Turneu De Sah Online, joaca impotriva marilor maestri ai lumii
Marcus
mesaj 18 Mar 2007, 06:37 PM
Mesaj #1


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Este in plina desfarurare pe internet cel mai puternic turneu de sah online pe ICC.
Zilnic se desfasoara cate DOUA turnee de calificare, incepand cu data de 16 martie pana pe data de 21 martie. Se califica 32 de jucatori pentru optimile de finala.
Turneele incep la ora 21.00 respectiv 01.00 ora Romaniei! Timpul de gandire este 4 minute + 1 secunda increment.
Fondul total de premiere este de 7700 de Euro!!!

ORICINE isi poate face cont gratuit si se poate inscrie in turneu, dar contul este valabil numai 7 zile.

Pentru a juca trebuie sa downloadati unul din cele doua softuri de sah, Blitzin 2.5x sau Dasher 1.01 pe care le puteti gasi pe site-ul www.chessclub.com

Site-ul oficial al turneului de sah este www.chessclub.com.
Pentru alte detalii cititi regulamentul turneului de sah scris in limba engleza pe care il puteti accesa aici: http://www.doshermanas.net/aje_8torneo.asp

P.S. Chiar daca nu aveti nici o sansa, merita sa jucati in acest turneu pentru ca astfel aveti ocazia de a juca impotriva marilor maestri ai lumii! smile.gif Eu mi-am facut deja cont. tongue.gif

Acest topic a fost editat de Marcus: 18 Mar 2007, 06:38 PM


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viața nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
Marcus   Mega Turneu De Sah Online   18 Mar 2007, 06:37 PM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 05:43 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman