HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Unde Mergeti In Concediu?
Mihai
mesaj 8 Jun 2003, 12:45 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Pentru multi se apropie perioada de 'liber', fie vacanta scolara, fie concediu.
Unde planuiti sa va petreceti acest timp liber? In tara/in strainatate? La mare/la munte?
Eu voi merge pe Valea Prahovei, dupa care pe Dunare, dupa care la Cluj. Daca nu uit, fac poze, le scanez si le pun aici biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
(Afrodita)
mesaj 25 Jun 2003, 09:35 AM
Mesaj #2





Guests






Huh, am avut un microconcediu ieri, (nici macar mini concediu nu pot sa-i zic) in urma caruia mi-am incarcat bateriile ceva de necrezut.Mi-am luat o zi libera si am petrecut-o doar cu al meu..La dush, pe plaja, prin oras, acasa...Peste tot numai noi doi...Nu ne-am certat nici macar un minut, doar ne-am contrazis foarte putin si am primit si promisiunea solemna ca la iarna vom pleca 2 saptamani undeva in creierii muntilor, numai noi 2, dar si ca pana atunci, in ziua mea libera vom fi doar noi doi sau cel putin acea zi va fi petrecuta cum vreau eu biggrin.gif Asa ca, ma simt super acum si ma bucur nespus ca vom avea mai mult timp pt noi, ca parca prea ne lasasem coplesiti de probleme!!!
P.S.: Ma scuzati ca v-am zis asta aici si nu la "spune ce-ai in cap", dar daca tot ne-a invitat Sorin sa povestim, nu m-am putut abtine biggrin.gif
Va urez si voua un concediu cat mai placut.Sau macar un microconcediu superb!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 10 May 2024 - 06:46 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman