HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info
Mihai
mesaj 1 Jun 2003, 06:59 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



In cadrul acestui forum vom lauda sau critica articolele trimise in cadrul forumului 'Editorial'.
De fiecare data cand va fi trimis un subiect la Editorial, aici voi lansa un subiect cu titlul Re:Subiect
Deoarece in momentul de fata sunt deja mai multe subiecte la 'Editorial', va invit sa scrieti aici daca doriti sa comentati un subiect anume si voi deschide un nou topic.
Deasemenea, scrieti aici daca aveti vreo nelamurire referitoare la acest forum.
Va multumesc.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
black ice
mesaj 5 Jun 2003, 01:35 PM
Mesaj #2


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



QUOTE
In ceea ce priveste uimirile tale... sa sti ca abia din 98 ascult hip hop  Si acum, sincer sa fiu, mie mi se pare ca in ceea ce priveste stilul, felul de a scrie, nu stiu cum sa ii zic... suntem cam la fel... (sper sa nu te simti jignit ca te compar cu mine ) 


Stai linistit. Acele uimiri de care tot pomenesc eu sa nu le intelegi ca pe niste "socuri", o zic mai mult in gluma. Cum sa spun, sunt foarte putini oameni care sa fi auzit de una sau alta iar in momentul in care dai peste un astfel de om, normal ca esti putin uimit, mai ales daca e cineva de la care nu te asteptai. Am observat si eu ca semanam, doar la urma urmei acele declaratii de iubire de pe un anume topic ce crezi c-au fost? 6.gif
Doamne fereste, stai linistit, nu ma simt jignit ca m-ai comparat cu tine, dimpotriva chiar.

QUOTE
P.S. - black ice, mi-ai zis sa mai trimit daca mai am - o voi face! Dar sa sti... ca daca nu erai tu, nu as mai fi facut-o... Merci inca o data ca mi-ai redat increderea in mine 


Ma bucur ca am reusit sa fac acest lucru. Serios. Intre noi fie vorba, stiind ca am ajutat pe cineva, ma face sa ma simt mai bine, sa nu ma simt atat de inutil...

In ceea ce priveste acea povestioara, eu am inteles-o putin mai altfel. Revin mai tarziu cu explicatii.

Acest topic a fost editat de black ice: 5 Jun 2003, 09:06 PM


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decât o zi fadă, mai bine obscuritatea decât o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 17 May 2024 - 09:41 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman