HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info
Mihai
mesaj 1 Jun 2003, 06:59 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



In cadrul acestui forum vom lauda sau critica articolele trimise in cadrul forumului 'Editorial'.
De fiecare data cand va fi trimis un subiect la Editorial, aici voi lansa un subiect cu titlul Re:Subiect
Deoarece in momentul de fata sunt deja mai multe subiecte la 'Editorial', va invit sa scrieti aici daca doriti sa comentati un subiect anume si voi deschide un nou topic.
Deasemenea, scrieti aici daca aveti vreo nelamurire referitoare la acest forum.
Va multumesc.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
genicon
mesaj 5 Jun 2003, 12:17 PM
Mesaj #2


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (black ice @ Jun 4 2003, 12:02 AM)
Genicoane, era sa uit de tine! Mi-a placut mult ce-ai scris, daca mai ai, nu te sfii. Sunt curios. Inutil sa mai spun ca mai uimit din nou, nu? laugh.gif

Merci, black ice! smile.gif

In ceea ce priveste uimirile tale... sa sti ca abia din 98 ascult hip hop smile.gif Si acum, sincer sa fiu, mie mi se pare ca in ceea ce priveste stilul, felul de a scrie, nu stiu cum sa ii zic... suntem cam la fel... (sper sa nu te simti jignit ca te compar cu mine smile.gif) 40.gif

Afrodita: Pe scurt, povestea ca baietelul este urmatoarea: El orbeste si incepe sa scrie despre viata, lucru care nu ii convenea unei persoane (aceea care il bate mereu). Cand pleaca la munte isi recapata vederea si realizeaza cine este cel care ii facea zilele negre. Insa, spre deosebire de momentele in care nu vedea si nu avea probleme de "supravietuire", acum, cand isi recapata vederea se impiedica si moare. Totusi reuseste sa lase acel mesaj celui care il supara - varul lui, cel de la biblioteca...

P.S. - black ice, mi-ai zis sa mai trimit daca mai am - o voi face! Dar sa sti... ca daca nu erai tu, nu as mai fi facut-o... Merci inca o data ca mi-ai redat increderea in mine 30.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 May 2024 - 04:24 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman