HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info
Mihai
mesaj 1 Jun 2003, 06:59 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



In cadrul acestui forum vom lauda sau critica articolele trimise in cadrul forumului 'Editorial'.
De fiecare data cand va fi trimis un subiect la Editorial, aici voi lansa un subiect cu titlul Re:Subiect
Deoarece in momentul de fata sunt deja mai multe subiecte la 'Editorial', va invit sa scrieti aici daca doriti sa comentati un subiect anume si voi deschide un nou topic.
Deasemenea, scrieti aici daca aveti vreo nelamurire referitoare la acest forum.
Va multumesc.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
(Afrodita)
mesaj 4 Jun 2003, 02:10 AM
Mesaj #2





Guests






Ups!!Se pare ca am incurcat borcanele biggrin.gif Ce sa fac daca eram grabita, cu ochii in 14 ferestre deschise si mi-a mai dat si explorer-u' eroare de am pierdut tot ce-mi trebuia si acum nu mai gasesc??Scuze rolleyes.gif
Da, la Amaltheea ma refeream si imi place si cum scrie Tudy.
Genicon, cam neinteligibila povestioara ta pt mine, desi e foarte frumoasa.Scuze , da' tot nu am inteles ce era cu baietelul ala ...
Black Ice , se cunoaste ca iti cauti stilul si poate chiar faptul ca sari de la o chestie la alta face povestioarele tale frumoase.Ma gandeam io ca trebuie sa fi trecut prin ceva ca sa scrii acele lucruri wink.gif Momentan am numai jurnalele, inca nu m-am "obosit" sa le transform in creatii biggrin.gif Poate mai tarziu, acum nu am inspiratie biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 May 2024 - 03:33 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman