HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Publicitate Pe Internet, acei vizitatori ar trebui sa fie unici..
CHICHIMICHI
mesaj 11 Jul 2005, 04:59 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 9 July 05
Forumist Nr.: 6.587



- Stie cineva cam de la ce numar de vizitatori ai site-ului (per zi, sau per luna?) ash putea spera sa am primele reclame platite ? Banuiesc ca nu exista un numar exact, dar totusi daca este cineva cu experienta in advertising-ul online il rog sa-mi dea un raspuns aproximativ... ca sa am si eu un punct de reper cat de cat...
- Cu siguranta acei vizitatori ar trebui sa fie unici (ca altfel m-ash apuca cu tot neamul sa deschid pagina site-ului meu)... dar vin si intreb: unicitatea trebuie sa fie per zi?
- As ruga daca se poate ca cineva sa-mi explice un pic cam cum trebuie sa sune cartea mea de vizita (a site-ului meu bineinteles) in ceea ce priveste vizitatorii si care e cea mai buna metoda de a o demonstra (counter-ele vizibile pe pagina nu spun prea multe despre unicitate)?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 12 Jul 2005, 03:59 PM
Mesaj #2


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Bine ai venit la Han! han.gif

QUOTE
- Stie cineva cam de la ce numar de vizitatori ai site-ului (per zi, sau per luna?) ash putea spera sa am primele reclame platite ?

"Daca ai un site, cu minim 500 de vizitatori unici/zi, atunci inscrie-l in reteaua Boom pentru a beneficia si tu de reclama platita." - Boom.ro

QUOTE
- Cu siguranta acei vizitatori ar trebui sa fie unici (ca altfel m-ash apuca cu tot neamul sa deschid pagina site-ului meu)... dar vin si intreb: unicitatea trebuie sa fie per zi?

Da.

QUOTE
- As ruga daca se poate ca cineva sa-mi explice un pic cam cum trebuie sa sune cartea mea de vizita (a site-ului meu bineinteles) in ceea ce priveste vizitatorii si care e cea mai buna metoda de a o demonstra (counter-ele vizibile pe pagina nu spun prea multe despre unicitate)?

Pentru agentiile de publictate online din Romania e suficienta prezenta in Trafic.ro


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 5 Sep 2006, 08:19 PM
Mesaj #3


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Solutii de plata via Paris pentru site-urile din Romania

Cel mai mare furnizor francez de solutii pentru rentabilizarea site-urilor s-a lansat pe piata romaneasca: rentabiliweb Romania este prima companie de acest tip care activeaza in industria de profil romaneasca. Compania concepe si furnizeaza servicii care permit unui site sa obtina incasari din audienta sa. Rentabiliweb tinteste site-uri de presa si TV precum si portale dedicate anunturilor si divertismentului, potrivit directorului general al subsidiarei din Romania, Tudor Ciobanu. Sistemul este optimizat pentru plati pana la cinci euro existand insa si un maxim de 20 de euro.


Sursa: www.zappmobile.ro


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 5 Sep 2006, 08:19 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
actionmedia
mesaj 8 Sep 2006, 09:39 AM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (mariusc2 @ 5 Sep 2006, 09:19 PM)
Cel mai mare furnizor francez de solutii pentru rentabilizarea site-urilor s-a lansat pe piata romaneasca: rentabiliweb Romania este prima companie de acest tip care activeaza in industria de profil romaneasca.

Stie cineva cum pot sa iau legatura cu ei. As vrea sa vad oferta lor de servicii.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 8 Sep 2006, 02:50 PM
Mesaj #5


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



@actionmedia: am lansat un topic despre rentabiliweb aici: Rentabiliweb in Romania


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gavrochette
mesaj 3 Feb 2008, 11:05 AM
Mesaj #6


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 351
Inscris: 6 September 07
Din: in iarba
Forumist Nr.: 10.485



Am deschis de curand un forum de discutii generale si as vrea sa-l promovez si altfel decat prin metoda "spune unui prieten si spera ca vine". Nu as vrea nici sa folosesc metoda "link exchange" ca sa nu-mi obosesc putinii forumisti cu reclame (pe mine personal m-ar enerva). As vrea deci niste sfaturi de la cei care cunosc problema si sunt suficient de binevoitori sa piarda timpul sa-mi explice si mie. Multumesc.


--------------------
I got PMS and a gun, so don't push it.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 10:26 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman