HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Panouri Izolante si Panouri Sandwich

Va recomandam panouri termoizolante Topanel si Panouri Isopan, un sistem modern de termoizolare dezvoltat de compania romaneasca Topanel.

> Job Pentru Studenti, din vorba in vorba aflam
secunda
mesaj 15 Feb 2005, 09:48 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



Iata ce am aflat, deschid ghilimele ...


Buna ziua,

Student Adventure are placerea sa va anunte ca ne-a fost confirmat contractul cu Universal Studios Los Angeles (Hollywood) si Florida prin care Universal va angaja studenti romani pentru diferite job-uri pe perioada 25 iunie - 6 septembrie 2005, cu salarii incepand de la $6,75/ora.
Reprezentantii Universal Studios vor fi in Bucuresti pe data de 10- 11 Martie 2005 pentru o intalnire cu candidatii din Romania.

Detalii despre job-urile de la Universal Studios la http://www.studentadventure.ro/universal

Pentru mai multe informatii va asteptam la sediul nostru din Bucuresti, strada Nicolae Balcescu nr. 35, ap.1 (intre mag. Timberland si agentia Turkish Airlines), tel: 021.312 5977(78), mob:0720 263 350 sau in Sibiu pestr. Transilvaniei nr.13 Tel/Fax: 0269/224702, mob: 0724196186.

Trimite acest e-mail prietenilor tai (primesti $15 reducere pentru fiecare prieten inscris in program), inscrieti-va si plecati impreuna intr-o aventura ca-n filme!

Cu prietenie,
Sol

PS Pentru detalii complete despre legendarele parcuri de amuzament, puteti vizita http://themeparks.universalstudios.com/themeparks_flash.html

Sol Sinceac
Program Coordinator| Student Adventure Romania

....ghilimele inchise, bafta!


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
secunda   Job Pentru Studenti   15 Feb 2005, 09:48 AM
secunda   deschid iar ghilimele... Team Work, organizatie s...   7 Apr 2005, 07:49 AM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 May 2024 - 04:24 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman