HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info

Subiectele de discutie dedicate cartilor vor fi mutate in cadrul subforumului Universul Cartilor

> Tim Burton, really weird guy with a cool hair-do :)
ComicDiva
mesaj 10 Dec 2004, 10:38 PM
Mesaj #1


White Trash Beautiful
*****

Grup: Membri
Mesaje: 528
Inscris: 18 May 04
Din: a galaxy far far away....
Forumist Nr.: 3.552



Pe orice forum unde ma duc dedic un topic regizorului meu preferat: Tim Burton.
This guy rullz, si nu zic asta numai pentru ca a facut filmul perfect pentru Batman supereroul meu preferat... nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)
O zic si pentru ca inca mai plang cand ma uit la Edward Scissor Hands.
sniff-sniff

SI orice regizor care ma face sa plang merita aplauze.
So... what do you think about Burton? Aveti vreun film preferat de-al lui? biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
factura
mesaj 20 Jun 2012, 09:14 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.281
Inscris: 3 March 06
Forumist Nr.: 7.944



Fain filmul, l-am vazut intr-o sala cu inca 2 persoane. Din cele mentionate, una venise cu mine. La Corso. Un cinema dupa care plang . Ultimul de pe Regina Elisabeta. Mi-am propus ca merg la film in fiecare weekend acolo, biletul e 10 lei. Fac lobby biggrin.gif (observ ca-l tot folosesc p'asta), intra sesiunea pe fir si momentan filmele sunt ca inghetata.

Nu e cel mai bun film al lui Burton. Are, insa, cateva poate la are poti sa razi singur.
Ciudat e ca filmul , de la inceput, mi-a dat senzatia ca trebuie sa fie "nostim".* Poate in cauza lui Depp vampir? Nu stiu. Faza e ca eu l-am recunoscut pe Burton doar in imaginile alea in care ori se reproducea sinuciderea, ori se relua biggrin.gif.

* mi se sufla in casca urmatoarele: "esti o ignoranta! ai vreun habar de serialul ala...din 60-70", "ce?"...deci da....
n-am.
oricum ar fi, e de vazut clar.

toate personajele au haz.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 06:54 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman