HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Recomandari

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

> Stiinta Craiova, www.stiintacraiova.com
androdinozaur
mesaj 28 Nov 2004, 02:41 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 26 November 04
Forumist Nr.: 4.988



Salutare fanii alb albastri!

Am zis sa deschid si eu un topic pentru Universitatea ca merita smile.gif. Cum credeti ca va termina sezonul acesta si pana unde credeti ca va ajunge in Cupa Romaniei? Deasemenea, cine vine la conducere din iarna? blink.gif

Aviz amatorilor: De curand s-a lansat un nou portal al Stiintei care invita toti fanii alb-albastri la discutii: www.stiintacraiova.com

O iubire alb-albastra!

Acest topic a fost editat de androdinozaur: 28 Nov 2004, 02:42 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Marcus
mesaj 23 Jan 2006, 09:50 PM
Mesaj #2


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Ce se mai aude de Stiinta Craiova?

" Pentru mine, promovarea va fi sfarsitul calvarului. Sarbatoare va fi anul viitor, cand vom juca macar în Cupa UEFA, si peste doi-trei ani, cand vom castiga titlul de campioni ai Romaniei! "
Adrian Mititelu,
Presedintele Consiliului Director al Universitatii Craiova


Cu 11 victorii, 2 egaluri si 2 infrangeri, Universitatea Craiova se situeaza la sfarsitul turului pe primul loc in Seria a II-a a Diviziei B, la 2 puncte de CSM Ramnicu Valcea.

Dupa parcursul excelent din Cupa Romaniei, acolo unde a fost eliminata in optimi de FC National, la penalty-uri, Universitatea promite ca din sezonul viitor sa se alinieze echipelor din Divizia A.

Cel mai bun jucator al turului a fost numit Mircea Bornescu, un portar care a dovedit multa siguranta si care a primit doar 5 goluri in 15 partide.

In plus, Mititelu doreste schimbarea stemei Universitatii, lucru cu care majoritatea suporterilor nu este de acord.

user posted image


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viața nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 5 May 2024 - 05:03 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman