HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Tenis De Camp, Unde sunt iubitorii sportului alb?
Socratel
mesaj 4 Oct 2004, 07:31 PM
Mesaj #1


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 198
Inscris: 9 May 04
Din: New York
Forumist Nr.: 3.424



Am rasfoit forumul de sport si am ramas surprins ca tenisul nu are nici macar un topic al lui. Eu il consider al doilea sport dupa fotbal si sunt sigur ca sunt multi pasionati ai rachetei. Si ca sa las totusi si loc de discutie pe o tema din tenis va intreb care sunt jucatorii (fie din ATP sau WTA) vostrii preferati si de ce? Deasemenea va intreb ce parere aveti de fenomenul Federer ? Eu personal cred ca va fi cel mai mare jucator din istoria tenisului.


Favoritii mei : Andrei Pavel (dar si ceilalti romani) - e de prisos sa mai spun de ce
Roger Federer - e fantastic cum baiatul asta poate lovi cu atata naturalete si sa para ca tenisul la cel mai inalt nivel este o joaca de copii
Andre Agassi - pt. puterea de a reveni si se mentine la un nivel inalt la o varsta atat de inaintata pt. tenisul de azi, deasemenea este un lord al terenurilor de tenis si la fel in afara lui in ce prioveste respectul pt. fani
Gustavo Kuerten - l-am simpatizat inca de cand a castigat primul Rolland Garros venind din calificari
Justine-Henin - imi place ca este o luptatoare adevarata

Acest topic a fost editat de Socratel: 4 Oct 2004, 07:33 PM


--------------------
Watch your thoughts; they become words.
Watch your words; they become actions.
Watch your actions; they become habits.
Watch your habits; they become character.
Watch your character; it becomes your destiny.
--Frank Outlaw
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 April 2024 - 04:06 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman