HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vadim Versus Nastase, Interesant
Pongo
mesaj 12 Aug 2004, 06:27 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 18
Inscris: 10 August 04
Forumist Nr.: 4.228



citat din ziarul Ziua

"Vadim Tudor il da in judecata pe Nastase
Liderul PRM, C.V. Tudor, il va da in judecata pe premierul Adrian Nastase si ii va solicita 10 miliarde de lei daune morale, deoarece numele sau apare pe o lista a parlamentarilor care nu au donat bani pentru persoane varstnice, publicata pe site-ul Guvernului, se arata intr-un comunicat al PRM. Conform acestuia, in cei 12 ani de cand este membru al Senatului, Corneliu Vadim Tudor nu si-a ridicat niciodata salariul de senator, donandu-l programului umanitar "Cina Crestina", prin care daruieste lunar alimente si medicamente la peste 130 de familii nevoiase din Capitala. Presedintele PRM sustine ca si banii solicitati ca daune morale lui Nastase ii va folosi tot in scopuri filantropice.

In noiembrie anul trecut, Executivul a propus demnitarilor si alesilor locali sa contribuie la constituirea unui fond pentru pensionarii cu venituri reduse, cu o suma proportionala nivelului lor de salarizare pe luna decembrie. Conform propunerii guvernamentale, rezultate din discutiile premierului cu pensionarii din Timisoara, parlamentarii, membrii Guvernului si asimilatii acestora din punct de vedere al salarizarii, precum si presedintii si vicepresedintii consiliilor judetene urmau sa contribuie la crearea acestui fond cu cate trei milioane de lei. (A.

6.gif devil.gif

Amuzant este ca, acuma, in prag de alegeri astia iar se iau in colti. MERITA urmarita evolutia relatiilor dintre ei pana la alegeri. Ceva sau devil.gif imi spun ca atunci vor face pusi-pusi si vor fi cei mai buni prieteni. Asta e interesant ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 17 May 2024 - 11:57 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman