HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Sindromul Conspiratiei, Sufera poporul roman de acesta ?
NoMemory
mesaj 6 Aug 2004, 01:36 AM
Mesaj #1


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 206
Inscris: 16 March 04
Forumist Nr.: 2.608



"Sindromul Conspiratiei" nu exista si este doar numele fictiv (dar deloc intamplator) dat unui fenomen constatat . Nu vi s-a intamplant niciodata ca in mijlocul unei conversatii sa auziti fraze/propozitii: "Masonii sunt de vina" sau afirmatii mai mult sau mai putin anti-semite (sau mai mult sau mai putin fondate) de genul "Evreii controleaza totul, ei sunt in spatele Americii, noi sunt decat marionete.etc"
Eu cred ca lucrurile in lumea asta si in special in tara asta sunt mai simple decat doresc unii sa fie. Ne complicam existenta si trecem pe langa problemele cu adevarat importante.



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 6 Aug 2004, 09:08 AM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Da de aia cu "planul mondial de cucerire a lumii de catre rasa galbena" o stii?
Serios vorbind, acum, de multe ori afirmatiile aste sunt spuse asa, numai ca sa se afle lumea in treaba, iar faptul ca se trece peste probleme mai grave este o chestie de educatie, si s-ar intampla chiar si fara idei/afirmatii de genul asta. Oamenii nu sunt constienti ca foarte multe lucruri depind si de ei, asa ca trebuie sa fie de vina guvernul, masonii, evreii, chinezii si martienii.
Pe de alta parte, teoriile conspiratiei, pe cat de absurde sunt aparent, pur si simplu am impresia ca nu pot fi contrazise (dar nici demonstrate).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 6 Aug 2004, 09:09 AM
Mesaj #3


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (NoMemory @ 6 Aug 2004, 03:49 AM)
"Masonii sunt de vina"

Foarte adevarat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 6 Aug 2004, 09:09 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
YOo
mesaj 6 Aug 2004, 09:22 AM
Mesaj #4


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 696
Inscris: 5 May 04
Forumist Nr.: 3.376



QUOTE (Ghost @ 6 Aug 2004, 10:22 AM)
QUOTE (NoMemory @ 6 Aug 2004, 03:49 AM)
"Masonii sunt de vina"

Foarte adevarat

unsure.gif Subscriu!


--------------------
"Ce te-ai face, da, ce ai face tu? Ce te-ai face tu, daca ai fi ca mine? Ce ai face, da, ce ai face tu? Ce ai face tu?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tish
mesaj 6 Aug 2004, 09:23 AM
Mesaj #5


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 24
Inscris: 17 July 04
Forumist Nr.: 4.088



In conceptia colectiva exista un asemenea concept, inventat tocmai pentru a explica ceea ce nu se stie,si mai ales a gasi un tap ispasitor.Sau poate din lipsa dorintei de asumare a responsabilitatii: ca nu primeste salariul dorit nu se datoreaza faptului ca el nu munceste ,ci guvernul, directorul, sunt de vina,ca ei controleaza tot, omul respectiv considerandu-se o rotita neinsemnata in sistem.Acest concept este acceptat de multi oameni ,nu stiu ,ca o exprimare a parerii de nimicitate pe care o au despre ei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 6 Aug 2004, 09:30 AM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



QUOTE
ca nu primeste salariul dorit nu se datoreaza faptului ca el nu munceste ,

Nu stiu de ce, dar am senzatia ca in Romania, chestia asta, de multe ori asa si este. Si faptul ca directorul e de fina nu este element de "teoria conspiratiei", este mai degraba de "conducerea e de vina", ceea ce poate fi adevarat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 6 Aug 2004, 10:16 AM
Mesaj #7


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Eu sper ca Hampu sa nu rateze acest topic. rofl.gif


Iar daca e sa vb serios, nu cred ca romanii sufera de asa ceva. Sunt prea ocupati sa isi duca traiul de pe o zi pe alta.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 6 Aug 2004, 10:53 AM
Mesaj #8


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



Acum daca totul e koser si nu e nimic ascuns, de ce membrii CSAT (Consiliul Suprem de Aparare a Tarii) sunt francmasoni si nu este popularizat acest lucru, nu este dezbatut, populatia nu este informata cu ce cauta aia acolo si care-i legatura lor cu politica? Cam aceeasi intrebare vis a vis si de NATO, de ce e impanzita lumea de loji NATO, ma refer la loji francmasonice.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 6 Aug 2004, 11:14 AM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Depinde ce se intelege prin conspiratie. Daca intelegi de pilda ca o mana de "moguli" ai planetei se intalnesc cu extraterestrii ca sa puna "tara la cale" si sa falsifice istoria, e una. Daca spui ca mai marii planetei se intalnesc intre ei din cand in cand si negociaza, este alta.

Cel din urma caz s-a dovedit a fi adevarat. Ceea ce parea o teorie a conspiratiei de pilda, faptul ca Europa Occidentala a "vandut" estul Europei rusilor, s-a intamplat cu adevarat. Vezi foita de hartie pe care Churchill si Stalin isi impart influentele est europene.


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 6 Aug 2004, 11:16 AM
Mesaj #10


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



H. R. P. e mason ? n-am stiut.

Acest topic a fost editat de inorog: 6 Aug 2004, 12:22 PM


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 6 Aug 2004, 11:51 AM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



Nu e vorba de arhivele securitatii ci de Consiliul Suprem de Aparare a Tarii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
mesaj 6 Aug 2004, 12:13 PM
Mesaj #12


Forumista Poeta
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.500
Inscris: 20 April 04
Forumist Nr.: 3.171



Hahahaha!!!!!!!! Exact asa gandesc eu despre boala de care sufera cineva ! Ca eu am raportat nu la nivel mondial sau national Sindromul Conspiratiei, ci la afirmatiile unei fmi (femei) care se crede.......si impotriva careia colegii.........Brrrrrrr!!!!!!! Scuzati-mi faptul ca am vazut treba in "mic", dar asa sunt eu, gasesc pricina de amuzament si glume si....asta este !


--------------------
Traieste ca si cum ai muri maine.
Invata ca si cum ai trai vesnic.

Indira Gandhi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 6 Aug 2004, 12:19 PM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



QUOTE
Nu e vorba de arhivele securitatii ci de Consiliul Suprem de Aparare a Tarii.


Scuze, sunt obosit, e semn ca trebuie sa ies la iarba verde smile.gif

Acest topic a fost editat de inorog: 6 Aug 2004, 12:47 PM


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MIA
mesaj 6 Aug 2004, 12:33 PM
Mesaj #14


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.320
Inscris: 21 April 04
Din: Timisoara, Romania
Forumist Nr.: 3.188



QUOTE (NoMemory @ 6 Aug 2004, 02:49 AM)
Ne complicam existenta si trecem pe langa problemele cu adevarat importante.

"NoMemory" - doar de curiozitate : cine au fost teroriştii din decembrie 1989 ? 3-4 nume acolo ... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 6 Aug 2004, 01:15 PM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



QUOTE (MIA @ 6 Aug 2004, 12:46 PM)
QUOTE (NoMemory @ 6 Aug 2004, 02:49 AM)
Ne complicam existenta si trecem pe langa problemele cu adevarat importante.

"NoMemory" - doar de curiozitate : cine au fost teroriştii din decembrie 1989 ? 3-4 nume acolo ... wink.gif

Martin Luther King
Obi-Wan Kenobi
Pablo Picasso
Superman... (si lista ar putea continua...) rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 6 Aug 2004, 01:25 PM
Mesaj #16


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE

Obi-Wan Kenobi

asta pica sigur ca doar am vazut cu ochii mei prin '77-'78 cum l-a taiat darth vader cu sabia rofl.gif

QUOTE

NoMemory" - doar de curiozitate : cine au fost teroriştii din decembrie 1989 ? 3-4 nume acolo ...

pai ar trebui sa enumeram intreaga "mare adunare nationala" precum si "reprezentantii clasei muncitoare", dar atunci nu ne rezumam numai la decembrie.

de unde sa se stie cine au fost, daca pe ai' citiva care i-au prins, le-a dat drumul "emanatia revolutiei" cu proxima ocazie? unsure.gif



--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NoMemory
mesaj 6 Aug 2004, 08:28 PM
Mesaj #17


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 206
Inscris: 16 March 04
Forumist Nr.: 2.608



Mia - Nu stiu cine au fost terorstii din 1989 ( dar imi aduc bine aminte ca si dacii s-au intrebat "Cine a tras in noi 101-102." rolleyes.gif). Lasand gluma sunt curios care este opinia ta despre revolutie si de ce crezi ca in spatele unor lucruri care vin uneori din inima se ascund cele mai intunecate intrigi...
sorin666 - Nu cred ca Picasso a fost unul dintre teroristi... cel putin sper... tongue.gif

In afara "conspiratiilor mondiale" in Romania "conspiratiile locale" sunt frecvente... Cele mai amuzante variante din ultimul timp incerc am sa incerc sa le strang ... astfel poate voi putea scrie si eu o "Carte de noroi" (vezi "Cartea de nisip" a lui Jorge Luis Borges)
Deasemenea astept pareri referitoare la "conspiratiile clasice": Revolutia, Cazul Roosvelt, Atacurile de la 11 septembrie, etc.

Exista "forte oculte" care controleaza lumea si noi suntem doar niste marionete care actioneaza dupa niste planuri stabilite din timp... Este viata noastra o carte cu autor necunoscut sau o carte scrisa pe loc, cu multe improvizatii, ce are similitudini cu "Amintiri din copilarie" sau "Povestea porcului." (fac referire la "Ferma Animalelor").


P.S.1 - Care este cauza anti-semitismului ? De ce inca opinia publica simte inca rezerve atunci cand se vorbeste despre Israel.
P.S.2 - Sunt romanii mai expusi la "Sindromul Conspiratiei" decat alte natiuni sau aceasta "boala" este caracteristica societatii actuale - care este din ce in ce mai avida de cunoasterea absoluta ? tongue.gif ph34r.gif




--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 6 Aug 2004, 09:00 PM
Mesaj #18


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.096
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Paunescu e mason si cu ajutorul extraterestrilor galbeni a plecat cu nevasta-sa inspre Sion...


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NoMemory
mesaj 7 Aug 2004, 12:27 AM
Mesaj #19


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 206
Inscris: 16 March 04
Forumist Nr.: 2.608



Care Sion ... cel din Matrix ... sau ala cu intelepti ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tish
mesaj 7 Aug 2004, 01:00 AM
Mesaj #20


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 24
Inscris: 17 July 04
Forumist Nr.: 4.088



NoMemory

P.S.1Care este cauza anti -seminismului nu as stii sa iti spun(doar parerea mea,inca neformata in totalitate asa ca nu o voi enunta). De ce oamenii sunt retinuti in a vorbi despre Israel,ar fi poate 2 explicatii :sunt oameni prea pasnici si nu vor ca enuntarea conceptiilor lor sa puna paie pe foc si 2 daca din proprie experienta spui ceva despre Israel ce poate nu da bine cu siguranta intai vei fi catalogat ca anti-semit si abia apoi daca mai are cineva rabdare se va incerc a se descoperi daca ai dreptate sau nu.
P.S.2 Cred ca e ceva general valabil,cred ca este un fenomen des intalnit in toata lumea.Din toata lumea oamenii s-au strans si-au luat plutele si au plecat cu ele pe conducte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Minerval
mesaj 7 Aug 2004, 10:21 PM
Mesaj #21


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.238
Inscris: 3 January 04
Din: Romania
Forumist Nr.: 1.683



Stupiditatea zilei de azi declama triumful disperarii de maine...
Domnilor avem de-a face cu o aberatie nongrata asupra unui subiect ce depaseste multe minti dintre cele adunate "evlavios" pe acest subiect de discutie.
O seara buna.

[Rosa-Croce]


--------------------
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINI TUO DA GLORIAM!
PATRONATUL ROMAN GALATI - federatie patronala galateana membra Consiliul de Dialog Economic si Social (Prefectura Galati)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NoMemory
mesaj 13 Aug 2004, 06:34 PM
Mesaj #22


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 206
Inscris: 16 March 04
Forumist Nr.: 2.608



De ce nu ai scris mai mult Minerval ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MIA
mesaj 13 Aug 2004, 06:44 PM
Mesaj #23


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.320
Inscris: 21 April 04
Din: Timisoara, Romania
Forumist Nr.: 3.188



QUOTE (NoMemory @ 6 Aug 2004, 09:41 PM)
Mia - Nu stiu cine au fost terorstii din 1989 {...}
P.S.2 - Sunt romanii mai expusi la "Sindromul Conspiratiei" decat alte natiuni {...} ? tongue.gif ph34r.gif

Cred că prima parte oferă răspunsul la fenomenul din cea de-a doua ... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 14 Aug 2004, 12:00 AM
Mesaj #24


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Eu cred ca e mai mult vorba de ,,sindromul constipatiei".
Avem nevoie noi intotdeauna de un ,,acar Paun"...

Acest topic a fost editat de Diana-Maria: 14 Aug 2004, 12:27 PM


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cactus
mesaj 14 Aug 2004, 11:50 AM
Mesaj #25


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.126
Inscris: 10 August 04
Din: nu spui; s-a schimbat
Forumist Nr.: 4.232



Ptr. Clarence: Esti TARE spoton.gif drunk.gif roflmao.gif
"Paunescu e mason si cu ajutorul extraterestrilor galbeni a plecat cu nevasta-sa inspre Sion"


--------------------
- "Help us, or else..!"
- "Or else what?"
- "Exactly!"

Nu e nimic mai trist decât tristeţea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
mesaj 14 Aug 2004, 02:06 PM
Mesaj #26


Forumista Poeta
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.500
Inscris: 20 April 04
Forumist Nr.: 3.171



Uiti CACTUS ca jumatatea dumisale nu este prea transportabila in aceasta perioada?


--------------------
Traieste ca si cum ai muri maine.
Invata ca si cum ai trai vesnic.

Indira Gandhi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NoMemory
mesaj 14 Aug 2004, 05:45 PM
Mesaj #27


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 206
Inscris: 16 March 04
Forumist Nr.: 2.608



toata lumea are simtul umorului prea dezvoltat ! de ce ? sad.gif mad.gif mad.gif cry.gif drool.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cactus
mesaj 15 Aug 2004, 09:11 AM
Mesaj #28


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.126
Inscris: 10 August 04
Din: nu spui; s-a schimbat
Forumist Nr.: 4.232



QUOTE (NoMemory @ 14 Aug 2004, 06:58 PM)
toata lumea are simtul umorului prea dezvoltat ! de ce ? sad.gif mad.gif mad.gif cry.gif drool.gif

Ptr. ca de multe ori ai impresia ca viata e o imensa gluma; de ce sa nu razi si tu??? N-o lua in serios; de julte ori (de cele mai...) viata NU este o gluma; dar, macar atunci cand esre, si e o gluma simpatica, de ce sa nu-i dai curs ? Iti poti imagina o lume cu TOTI oamenii incruntati (deja genetic) care nu stiu sa gaseasca "bright side of the subject"? öi mai am o intrebare pentru GHOST - mesaj din "6 Aug 2004, 10:22 AM" - si sa nu-mi spuna nimeni ca e off topic: deci, cum faci chestia cu "quote" , apare la tine incadrata si dupa aia scrii ce vrei. Daca vrei sa ma-nveti, da-mi un mesaj pers. ca sa nu deranjam pe altii; multam tu draga - da`sa nu vii noaptea sa ma gadili la talpi roflmao.gif


--------------------
- "Help us, or else..!"
- "Or else what?"
- "Exactly!"

Nu e nimic mai trist decât tristeţea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Minerval
mesaj 16 Aug 2004, 11:24 PM
Mesaj #29


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.238
Inscris: 3 January 04
Din: Romania
Forumist Nr.: 1.683



Daca va va satisface raspunsul meu este ok.

Copiati textul pe care vreti sa il puneti sub forma de citat pe topic in cadrul rubricii de postat, incadrati-l intr-un chenar albastru cu mausul si apoi apasati pe butonul care indica functia QUOTE, ce apare scrisa cu majuscule deasupra "Insereaza tag Font". La fel se procedeaza si alte cazuri.

Numai bine.



Acest topic a fost editat de Minerval: 16 Aug 2004, 11:26 PM


--------------------
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINI TUO DA GLORIAM!
PATRONATUL ROMAN GALATI - federatie patronala galateana membra Consiliul de Dialog Economic si Social (Prefectura Galati)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 17 Aug 2004, 12:01 AM
Mesaj #30


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



QUOTE (NoMemory @ 14 Aug 2004, 05:58 PM)
toata lumea are simtul umorului prea dezvoltat ! de ce ? sad.gif mad.gif mad.gif cry.gif drool.gif

Pai nu ai auzit ca se trateaza despre "teoria constipatiei" blink.gif ce vrei, in conditiile astea... rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Minerval
mesaj 17 Aug 2004, 12:18 AM
Mesaj #31


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.238
Inscris: 3 January 04
Din: Romania
Forumist Nr.: 1.683



Domnule sorin ce reprezinta aceasta atitudine din partea dvs.? Chiar nu aveti deloc demnitate? Va rog, inlocuiti-va semnatura aceasta defaimatoare care nu va trezi nimic altceva decat ura si intoleranta. Iar din ura nu se naste nimic constructiv, doar frustrare si absurditate.



--------------------
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINI TUO DA GLORIAM!
PATRONATUL ROMAN GALATI - federatie patronala galateana membra Consiliul de Dialog Economic si Social (Prefectura Galati)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 17 Aug 2004, 09:33 AM
Mesaj #32


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



QUOTE (Minerval @ 17 Aug 2004, 12:31 AM)
Domnule sorin ce reprezinta aceasta atitudine din partea dvs.? Chiar nu aveti deloc demnitate? Va rog, inlocuiti-va semnatura aceasta defaimatoare care nu va trezi nimic altceva decat ura si intoleranta. Iar din ura nu se naste nimic constructiv, doar frustrare si absurditate.

Cine este barbat si are demnitate nu se plange pe toate drumurile ca o fecioara proaspat "initiata", domnule ofiter-psiholog de gherila SRI... Deveniti penibil si printre altele, off topic...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 17 Aug 2004, 07:28 PM
Mesaj #33


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



Bine ca mi-a atras Minerval atentia la semnatura lui sorin6(5+1)6 [nu-mi place numarul wink.gif ], am ras cu lacrimi la citirea articolului...e buna faza!!! (Minerval nu am nimic cu tine sau masoneria, pentru mine nu este altceva decat o organizatie excomunicata cu membrii cu tot, dar articolul a fost teribil de amuzant)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 17 Aug 2004, 08:06 PM
Mesaj #34


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



De fiecare data cand scrieti Sorin, inteleg ca va-ti adresat persoanei mele....666' poate schimbi in 888' ca sa nu ne mai confunde nimeni hh.gif hh.gif hh.gif

Din partea mea poate sa semneze si Sorin Dracu...nu ma deranjeaza....

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 17 Aug 2004, 08:36 PM
Mesaj #35


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



SORIN, tu nu "conspirezi"(nem tudom : laugh.gif ) pe nimeni?
Vad ca Minerval si sorin666 conspireaza de zor, mai lipseste si bdl, ca formatia e completa... devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pagini V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 April 2024 - 09:05 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman