HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Arhiva

Forum Read-Only. NU pot fi trimise mesaje noi.

> Expertul: Campanie Electorala
Mihai
mesaj 18 May 2004, 02:59 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Topic destinat campaniei electorale a candidatului Expertul.

Intrebari, discutii alaturi de electorat, promisiuni si dezbateri.

Il invit pentru pentru inceput pe Expert sa prezinte pe scurt motivele pentru care trebuie sa fie ales ca primar al Hanopolis-ului, oferta electorala.

Mult succes! thumb_yello.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Expertul
mesaj 22 May 2004, 10:03 AM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Misterios
Mesaje: 7
Inscris: 18 May 04
Forumist Nr.: 3.545



Dragi cetateni onorabili ai Hanopolisului,

Dupa cum vedeti am avut dreptate .... Nu se vrea un primar bun si corect, si se doreste alegerea unei anumite persoane... chit ca acesta este beat sau mai stiu eu cum ..
Jocurile sunt facute dinainte ...

Catalin
QUOTE

QUOTE

Sunt convins ca stiati deja, inca de la inceput, cu cine o sa votati. Am si eu unele informatii

Ca sa va tai elanul, va asigur ca nu candidez si chiar nu stiu cine sunt ceilalti candidati (in afara de Girneata) asa ca mi-ar fi imposibil sa am o parere preconceputa!

Sper ca informatiile despre coruptii din administratie le aveti din surse mai bune decit asta!

El zice ca il stie pe Girneata si oricum pe mine ma va vota al 3-lea. Si se vede clar ca informatiiile mele sunt exacte...

Bdl
QUOTE

Btw, si eu stiu cine e girneata, ce daca e betiv, mie imi plac betivii, astia si copii nu mint....io-l votez....

No comment ...

Ce nu inteleg eu este de ce mai intra in dialog cu mine... De ce nu-l pupa-n dos mai departe pe garneata, fie el si beat ...?
Treaba lor ....
Dar... in aceste conditii, de totala miseleasca josnicie si lipsa de fair play intr-o campanie electorala in care toti candidatii trebuie sa inceapa cu conditii egale, se pare ca unii sunt mai egali ca altii.

Foarte bine, dar eu nu vreau sa particip la marsavia asta, prin urmare ma gandesc sa ma retrag din aceasta cursa incorecta, si sa astept pana vor veni vremurile in care oamenii vor intelege ca nu jocurile de culise sunt solutia, ci binele cetatenilor Hanopolisului.

Dragi cetateni ai Hanopolisului, eu o sa ma rog pentru voi, ca acest Garneata, uns inainte de alegeri primar, prin interesele unora, sa fie bland cu voi si sa nu va jegmaneasca de tot.

Toate cele bune!




--------------------
Hanopolisul are nevoie de un Primar Expert, nu de o Marioneta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
Mihai   Expertul: Campanie Electorala   18 May 2004, 02:59 PM
Expertul   Doamnelor, Domnilor, dar în special Domnişoar...   19 May 2004, 02:30 PM
zar   QUOTE După ce-i voi concedia pe toţi nep...   19 May 2004, 06:44 PM
Catalin   QUOTE După ce-i voi concedia pe toţi ne...   19 May 2004, 09:38 PM
bdl   Espertzule, Unde se duc mustele iarna?   20 May 2004, 03:15 AM
Expertul   Stimate domnule Zar, QUOTE credeti ca in anturaju...   20 May 2004, 07:41 PM
Tai Pan   Daca exista atatea "dosare de cadre" pen...   21 May 2004, 08:28 AM
Expertul   Stimate domnule Tai Pan, QUOTE Daca exista atatea...   21 May 2004, 09:26 AM
Catalin   QUOTE In repetate randuri am facut sesizari, recl...   21 May 2004, 09:38 AM
Catindatu'   Hmmmmm, imi amintesc eu de un presedinte care prom...   21 May 2004, 10:01 AM
Expertul   Stimate domnule Catalin, QUOTE Da-ti-ne cateva ex...   21 May 2004, 10:19 AM
Expertul   Stimate Candidatu, QUOTE Hmmmmm, imi amintesc eu ...   21 May 2004, 10:32 AM
Tai Pan   QUOTE sunt expert doarece chiar sunt Circular. E...   21 May 2004, 11:24 AM
Catindatu'   QUOTE Dvs. nu o sa faceti la fel?! Eu cred ca ...   21 May 2004, 11:25 AM
Catalin   QUOTE De aceea spun ca trebuie facuta o mare schi...   21 May 2004, 11:27 AM
Catindatu'   Cred ca mie mi-ar placea in Hanopolis un primar ca...   21 May 2004, 02:16 PM
Expertul   Domnule TaiPAn QUOTE In astia doi ani ati mai si ...   21 May 2004, 05:02 PM
Catalin   QUOTE Sunt convins ca stiati deja, inca de la inc...   21 May 2004, 05:12 PM
bdl   Expertule, Am o solutie pt tine....o sa-ti alegi n...   21 May 2004, 06:53 PM
Expertul   Dragi cetateni onorabili ai Hanopolisului, Dupa c...   22 May 2004, 10:03 AM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 17 May 2024 - 04:58 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman