HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Michi(dan) Alexandrescu, O catastrofa?
Ahriman
mesaj 11 Mar 2004, 11:16 AM
Mesaj #1


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Ma gandesc uneori ca daca n-ar fi el cursele de Formula 1 ar fi asa de plictisitoare!Noraoc cu Michi( si colegul lui Vichi) care ne mai povestesc despre ce minuni fac pe pista piloti care nici macar n-au luat startul sau despre cum s-au mai intalnit ei si au stat de vorba "prieteneste" cu piloti care nici macar n-au auzit de tara noastra... devil.gif


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
mutulica
mesaj 4 Apr 2004, 03:16 PM
Mesaj #2


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



proaspete:

- Schumi plateste 3 milioane 7 sute de mii de USD pe noapte pentru o vila... (corectata la timp in 3700 USD)

- daca ar bate vintul, ar impinge masinile din spate, si atunci ar ajunge motoarele la 20 de mii de ture, si s-ar incinge.
e nu zau?
si eu fraierul care credeam ca daca bate vintul pune nisip pe pista, care nisip ar avea efect negativ asupra aderentei sau ar putea ajunge la motor (priun aspiratia motoarelor)
eventual cu batutul din spate ar putea spune ca nu se racesc motoarele suficient, desi sincer ma indoiesc de asa o ipoteza

- frecarile sunt inguste in ciuda latimii mari a circuitului. banuiesc ca se referea la urmele lasate de cauciucuri care ocupa un spatiu ingust ...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 5 May 2024 - 06:28 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman