HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Gandul Cel Stors, aberatii
secunda
mesaj 14 Dec 2003, 11:13 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



Discutand la un moment dat cu un prieten am zis ceva de genul, aberez, opreste-ma.
Atunci mi-a venit ideea de a inaugura acest topic unde fiecare care simta ca vrea sa spuna ceva despre cineva/ceva fara teama de a se face de rusine in stilul aberatiei, sa vina.

Definitii:
aberáţie s. f. 1. abatere de la normal sau corect; (p. ext.) idee, noţiune, comportament; aberanţă; absurditate. ♦ (biol.) abatere de la tipul normal al speciei. ◊ ~ cromozomială = modificare a numărului de cromozomi caracteristici speciei. 2. (fiz.) formare a unei imagini produse într-un sistem optic. ◊ ~ cromatică = defect al imaginilor produse de lentile, constând în formarea de irizaţii pe marginea imaginilor. 3. unghi format de direcţia adevărată şi de cea aparentă din care este văzut un astru de pe Pământ. (<fr. aberration, lat. aberratio)

ABERÁNT, -Ă, aberanţi, -te, adj. Care se abate de la tipul normal sau corect, care constituie o aberaţie (1), absurd. – Din fr. aberrant, lat. aberrans, -ntis.
ABERATÍV, -Ă, aberativi, -e, adj. (Livr.) Care este departe de adevăr, care ţine de aberaţie (1). – Din fr. aberratif.

dictionar -sursa


Nota: a nu se confunda cu "zi-ne ce ai in cap" caci nu tot ce iti trece prin cap e o aberatie biggrin.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 14 Dec 2003, 11:43 AM
Mesaj #2


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Nici o baza nu poti sa mai pui astazi intr-un prieten! mad.gif De ce nu te-a oprit, draga? hmm.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fericita
mesaj 16 Dec 2003, 01:06 AM
Mesaj #3


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 114
Inscris: 3 December 03
Forumist Nr.: 1.360



Eu ma gandesc la invartecei.
Ce e un invartecel?
Invartecelul e ala care invarteceste. Ganditi-va la degetul mic...
(ahhh... ce bine sa aberez)
Si poarta banii de pe spaga la chiloti.
Secunda! Buna treaba! thumb_yello.gif


--------------------
"Zambeste mereu...caci nu stii niciodata cine se va indragosti de zambetul tau." Garcia Marquez
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 16 Dec 2003, 01:06 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
secunda
mesaj 16 Dec 2003, 11:24 AM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



hm, vad ca lumea nu se inghesuie la aberatii...de ce oare?!

poate suna prea stupid, prea prostesc sa te aberezi, sa lasi gandurile sa ti se scurga in cele mai nestiute canale, sa umbli aiurea prin idei fara a alege totusi vreuna, sa mergi pur si simplu spre ceva fara a cauta insa nimic in final...

poate nu se stie despre ce sa se spuna, sau cum sa se spuna desi -sunt convinsa- adeseori zambim si marturisim, da, aberez acum, se mai intampla; se intampla oricui in cele din urma.

poate totusi cand aberam spunem de fapt adevarul, ceea ce in alte conditii ne-ar fi nu-stiu-cum sa rostim, sa explicam asa incat, imbracand totul in haina aberarii pare doar o imagine prezentata pe un podium ca orisice altceva astfel incat poate fi acceptata sau nu, nu are mare importanta, desi, in sine ei, s-ar vrea dorita.

poate e un efort ce stii ca in final nu are vreun rost, ca nu te face pe tine sa te simti decat mai golita de un gand, iar pe interlocutor il va face sa zambeasca doar, in cazul fericit.

poate aberarea e fara puncte puncte, fara exclamari aparte, e doar un lung drum ca de tara de ganduri ce in soare parlesc iar in ploi se noroiesc; si cui i-ar place arsita? si cu atat mai mult noroiul?

poate nu e decat a spune totul despre nimic si nimic despre tot; o eterna oscilare intre da si nu, intre eu si eu, intre curaj si neputinta, intre strigat si tacere.

poate ramane un gust usor amar cand dincolo de aberare realizezi ca exista posibilitatea sa fie chiar adevarul.


...am aberat destul, se mai intampla...


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 17 Dec 2003, 07:33 PM
Mesaj #5





Guests






Cica hai sa facem marmelada dintr-o varza si-un rechin...melodii mai aberante ca astea chiar nu exista si din pacate nici macar nu stiu cine le canta, desi, degeaba as sti, ca nu le pot asculta la calorifer...Nu ma pot abtine sa nu ma gandesc la neste "porcarii" cu tenta sexuala pronuntata.... rofl.gif Asta e "randunica n-are cuc" si "pasarica" de afro gandeste numa' la prostii...Am aberat destul rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nana Floare
mesaj 17 Dec 2003, 08:22 PM
Mesaj #6


Debutul Fulminant
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 2.165
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 757



QUOTE
"randunica n-are cuc" si "pasarica" de afro gandeste numa' la prostii...


...si pasaroiu' de Nicodim la fel... rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zed
mesaj 17 Dec 2003, 08:30 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



Pasarea malai viseaza .


rofl.gif


--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
unul
mesaj 17 Dec 2003, 10:23 PM
Mesaj #8


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 212
Inscris: 28 September 03
Forumist Nr.: 862



In sfarsit, ma simt in largul meu. Ma intreb de ce nu a putut sa-mi vina mie un astfel de gand. Pentru ca sunt prea aberant. Adica cum vine asta? Aberez adica sunt aberant?
Nu vad sensul. Poate ca e giratoriu. Clar. Nu am vazut semnul zodiacal atunci, demult, la nastere. Si ce sperante aveam. S-a nascut o stea. Parca a mai zis unul o data ceva de-o stea. Sau mai multe. Nu mai stiu exact. Aberez. Ce bine ma simt. Mai dau pe-aici.


--------------------
1L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 18 Dec 2003, 08:21 PM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Ascult Nico...canta despre iubirea destramata...care n-o mai suporta. Ma doare capul...as incepe ceva de genu dicteu automat ...ar mai trebui si sa lucrez ....
Sunt trista si obosita...nici macar sa aberez nu pot.oare oi fi off topic blink.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 18 Dec 2003, 09:26 PM
Mesaj #10


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



QUOTE (Carmi @ Dec 18 2003, 08:31 PM)
nici macar sa aberez nu pot.oare oi fi off topic blink.gif

asta e o aberatie sa fii offtopic aici biggrin.gif



--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 19 Dec 2003, 01:42 AM
Mesaj #11


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Vreti aberatii? Aici sau aici gasiti "la greu" cele mai frumoase aberatii din istoria hanului! Pacat c-au ramas ingropate!

....................

Apropos! Poate ar fi trebuit sa se faca un topic cu cele mai "delicioase" aberatii! Fiindca uneori avem tendinta de a pune in balanta doar activitatea din ultimile saptamani, care ne-a influentat recent!... Poate ca nu e tocmai corect, daca se face topul pentru un an intreg! Parerea mea!

Acest topic a fost editat de OMU'BUN: 19 Dec 2003, 01:55 AM


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 19 Dec 2003, 11:19 AM
Mesaj #12


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Ai dreptate, Omule Bun! Stiu ca au fost posturi la care m-am prapadit de ras citindu-le, pe la inceputuri. Insa, din pacate, nu mai stiu unde... este foarte greu acum sa le caut. Oricum... de foarte mult timp vreau sa iau la rand toate subiectele hanului (mai ales cele de pe ultimele pagini, ca alea-s mai "incipiente" wink.gif ) si sa le citesc cap-coada wink.gif

In continuare, nu ca o aberatie, ca eu nu imi permit sa fac asa ceva, fac si eu o remarca: Baaaaaa! Voi vreti sa-mi faceti concurenta la Zi-ne ce-ai in cap. Parca ar fi o companie de telefoane noua versus Romtelecomu' tongue.gif rofl.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 20 Dec 2003, 11:48 PM
Mesaj #13


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Sub motto-ul "Na, ca-mi fac singur concurenta", urmeaza - EPISODU' DE AZI

Stau si fumez pentru simplul motiv ca put ingrozitor si nu vreau sa simt mirosul. Am ajuns miercuri seara acasa si de atunci pana acum, cred ca m-am spalat de doua ori pe maini. Si atat! Nu am iesit din casa decat pentru a-mi lua tigari, si, pentru ca trebuia sa ma imbrac (damn!) am ales optiunea "munte" invatata de la motzu - hainele peste pijama! spoton.gif Numai ca pijamaua e alta... biggrin.gif
Si cum stau eu acu si fumez (vorba vine, ca intre timp am terminat tigarea... mai aveam 2 fumuri cand m-am apucat de scris) simt nevoia subita sa inchei. Dar nu o fac pentru ca nu am cu cine. Pardon! Nu am ce. laugh.gif
Asa ca pun niste intrebari in eter, care se vor pierde undeva in eternitate, sau probabil intr-un cos de gunoi. Nu stiu cum. Da nu conteaza.

Am zis

Edit: Am uitat sa pun intrebarile, dar nu cred ca le-ati simtit lipsa. tongue.gif Ei, na - ete o intrebare - am primit un PM. Oare ce PM este? Vreau doar raspunsuri obiective, fara prietene cu buze mari si alte porcarii porcine ohyeah.gif

Acest topic a fost editat de genicon: 20 Dec 2003, 11:50 PM


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 20 Dec 2003, 11:59 PM
Mesaj #14





Guests






Aberatii, aberatii, dulci aberatii...Mai fratilor, ca tot e vorba de aberatii, oare e o aberatie sa te sperii noaptea cand se impinge unu' beat in usa ta subreda cu 3 incuietori?? Oare e aberatie sa dormi cu luminile aprinse? Sau sunt io mai netoata din fire?? (p.s.: ultima intrebare e retorica, deja stiu raspunsul catorva dintre voi tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 21 Dec 2003, 12:17 AM
Mesaj #15


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



sunt cam off-topic biggrin.gif...dar...ce poate fi mai rau? sa adormi la 11.30(!) in fata calculatorului si sa te trezesti pe la 12.30 cand esti gata sa pici de pe scaun si sa-ti ia vreo 10 minute sa ajungi in pat(aflat la 30 de cm de calculator) sorry.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 21 Dec 2003, 01:08 AM
Mesaj #16


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (genicon @ Dec 20 2003, 11:58 PM)
am primit un PM. Oare ce PM este? Vreau doar raspunsuri obiective, fara prietene cu buze mari si alte porcarii porcine ohyeah.gif

Coane ce dracu? Io credeam ca tu si prietena ta cu buze mari comunicati altfel, nu prin pemeuri rofl.gif jamie.gif ...

Pese:
D-al draq am folosit toti zimbaretii care este permishi intr-un mesaj rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 21 Dec 2003, 02:40 AM
Mesaj #17


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



@Ghost: Shhht! Ca ea nu stie ca noi, forumistii, ce-i aia "PM". I-am explicat eu, si ca sa nu fiu vulgar pe han - se termina in "mea". wink.gif Si trece de la o pereche de buze la alta pe PM... tongue.gif Deci, sa fim seriosi... nici ca as dori sa fie altfel... spoton.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 21 Dec 2003, 02:44 AM
Mesaj #18


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



spoton.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calfa
mesaj 21 Dec 2003, 01:40 PM
Mesaj #19


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.894
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.410



QUOTE
Vreti aberatii?  Aici sau aici gasiti "la greu" cele mai frumoase aberatii din istoria hanului! Pacat c-au ramas ingropate!


Multam de informatie Omule Bun !

Cat despre "dezgropare" ... poate ... cine stie ...


--------------------
... incertitude in certitude ... independence in dependence ... insight in sight ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 22 Dec 2003, 09:20 PM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



defapt nu doream aberatii, doream un loc unde sa nu mi sa spuna ca sunt offtopic rofl.gif

genicoane, hai mai genicoane, ca am explicat ca nu tot ce iti trece prin cap e aberatie rolleyes.gif cum poti sa spui de concurenta? devil.gif

afroditico, maicuto, cred ca numai Dumnezeu mai stie ce e o aberatie pe lumea asta... hh.gif

mi-e cald si stiu ca nu va pasa de acest aspect. de aceea deschid geamul. e racoare si e noapte afara. e liniste de altfel. ma doare capul de la coniac. ma doare viata de fapt. nu mai imi vine sa tresalt in sus. poate e de vine iarna asta. ca nu mai ninge. ca nu mai ninge, Doamne Dumnezele, cum de nu mai ninge ! unde sunt zapezile cu zgomot de copii? cu oamenii de zapada ce zambeau sagalnic si niciodata nu au strigat de durere cand iesea soarele primavara. doar zambeau si lacrimamau in tacere. zapada aia multa, care sa iti ingroape gandurile grele, gandurile ca iar ne dorim un Craciun pentru ca ne dorim o clipa de fericire si nu pentru ca ne dorim un Mantuitor. gandurile acestea ispititoare si dracoase. cine sa le mai ingroape acum? nici macar noroi nu e. nici coniac nu mai e. nu mai nimic nou si nimic care sa merite incercat, chiar de ar fi nou. nimic, oameni buni, nimic nu mai e nou in privirile noastre...

suna telefonul...



--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Dec 2003, 09:29 PM
Mesaj #21


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



QUOTE (secunda @ Dec 22 2003, 09:22 PM)
doream un loc unde sa nu mi sa spuna ca sunt offtopic rofl.gif

Esti off-topic! devil.gif hmm.gif yeahrite.gif

(Scuze pentru off-topic... sorry.gif rofl.gif )


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 22 Dec 2003, 09:53 PM
Mesaj #22





Guests






Io am neste chestii acuma in cap blink.gif
1. Unde dracu s-a vazut shaorma cu ardei iute breeeee??? Sau nu stiam io de ea???ah si mai are si carnea mai mult arsa...Si-a batut joc de mine ala de mi-a cumparat-o...Bine macar ca are ketch-up si maioneza..Da gura tot mi-a luat foc si ala tot m-a inselat cu fo 12 mii lei ce trebuia sa mi-i aduca rest... 50.gif Baaaaaa, da' arsa e carnea din ea... 50.gif

2. 2003 a fost un an in care singurele lucruri bune au fost astea: ca v-am gasit, ca ne-am intalnit, ca am avut neste sex bun si mi-am luat neste tzoale si m-am imbatat de fo 5 ori...atata...Life is such a fukin' bitch!!! sad.gif


Editat ca sa-i zic lu' Genicon ca sa fie fericit: shaorma aia de langa tine e comestibla frate fatza de asta!!!..AAAAAAAAAA.... 50.gif *&*^(%% de ardei ai dracu' de iuti...Mi-a luat gura foc!!!

Acest topic a fost editat de afrodita: 22 Dec 2003, 09:57 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 22 Dec 2003, 10:20 PM
Mesaj #23


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



Mihai! deci chiar ma iubesti! frusty.gif

adu-mi aminte cu prima ocazie sa te... bop.gif ... sarut doream sa zic devil.gif



--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Dec 2003, 10:24 PM
Mesaj #24


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



xmas.gif innocent.gif pash.gif

(Mesaj format doar din zambareti spoton.gif )


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 22 Dec 2003, 10:26 PM
Mesaj #25


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Baga-ti un punct de penalizare, Mihai rofl.gif


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Dec 2003, 10:27 PM
Mesaj #26


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Hmmm... nu ma lasa inima sa ma penalizez tocmai de Sarbatori. spoton.gif rofl.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 22 Dec 2003, 10:30 PM
Mesaj #27


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



mihai... snog.gif
adica mai intai trebuia sa intreb...adevar sau provocare? 44.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 22 Dec 2003, 10:32 PM
Mesaj #28


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Nu-mi aduce aminte de Truth or Dare... Am jucat ieri... Sa nu jucati cu nimeni care poarta prenumele de Dan rofl.gif


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 22 Dec 2003, 10:39 PM
Mesaj #29


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



mai draga axel de fiecare data cand ti se interzice ceva ti se spune si de ce biggrin.gif
so...? rolleyes.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 22 Dec 2003, 10:40 PM
Mesaj #30





Guests






Da' ce-are mah Dan ala?? Vezi ca si pe Bdl tot Dan il cheama rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 22 Dec 2003, 10:41 PM
Mesaj #31


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Da' ti-am interzis eu? biggrin.gif Doar te-am avertizat rofl.gif


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 22 Dec 2003, 10:42 PM
Mesaj #32


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



QUOTE (afrodita @ Dec 22 2003, 10:42 PM)
Da' ce-are mah Dan ala?? Vezi ca si pe Bdl tot Dan il cheama rofl.gif

Dare: "te duci la cea mai apropiata persoana, te uiti atent in ochii ei 3 secunde si apoi te stranbi .... interiorul palmelor spre exterior , degetele mari spre urechi si dai din degete ca si cand ai canta la pian si scoti limba si strambi din ochi"


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 22 Dec 2003, 10:57 PM
Mesaj #33





Guests






Esti nebun?? E colega noua si e prima data cand stau cu ea, vrei sa ma ia de nebuna ?? Si asa rad aici ca vaca de juma de ora si nu ma considera normala ca revu si craciunul il fac la munca rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 22 Dec 2003, 11:11 PM
Mesaj #34


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



Afro, cred ca te-ai lecuit de shaorma. tongue.gif laugh.gif
Eu prefer mancarea gatita de mine, iar daca mi se face pofta dau o raita, ca aia micii de gradi', pe la McDonald´s. Mi-ai facut pofta de shaorma si nu pot sa merg sa-mi iau, ce sa-mi iau shaorma, ca nici tigari nu pot sa merg sa cumpar, of of raceala asta...sigur am luat-o de la reclama de la televizor(este epidemie de gripa in sus, epidemie in jos - pe toate canalele, cum sa nu faca omu' cand ii este amintit mereu). 50.gif mad.gif

Acest topic a fost editat de TriRegnum: 22 Dec 2003, 11:12 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 22 Dec 2003, 11:13 PM
Mesaj #35





Guests






Nu mi s-a acrit decat de shaorma asta de aici, aia de la mine e buna tongue.gif Ce mancare gatita ?? Ca nu am mai apucat sa gatesc de fo luna, numa' pe drumuri sunt si acuma stau mai mult la munca decat acasa rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 05:49 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman