HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Culoarea Ochilor, ... forumistilor
TriRegnum
mesaj 12 Nov 2003, 11:03 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



Cum apreciati un om dupa ochi(culoare...) care sunt oglinda sufletului, cum se zice in popor. In ce masura va atrage culoarea ochilor persoanelor de sex opus(pt str8, respectiv samesex pt gay)
Ce culoare a ochilor aveti? va place? ati vrea sa va schimbati pentru o zi?

Eu sunt din fire destul de mandru. Imi place cand mi se fac complimente cu privire la fizicul meu, intotdeauna mi-a placut, in special toti imi spun ce ochi interesanti ai, pana si oftalmologul mi-a spus ca ochi ca ei mei nu a vazut la nimeni(culoare). In tinerete(ma rog, nu ca as fi batran, mai bine in adolescenta tarzie) prietenii imi spuneau "cu ochii tai asa atrage toate fetele, ar fi toate moarte dupa mine", la care eu(deja voiam sa fiu preot) le spuneam ca nu ma intereseaza(desi parca suna bine).
Eu prefer fetele cu parul blond sau negru, cu ochii albastri sau verzi ca ai mei(ma rog nu stiu daca ii are ca ai mei...).

Eu am o culoare interesanta: ochii mari cu un verde deschis spre galben la lumina si mai inchis cand am culor inchise la haine...iar pe margine un cotur discret maro deschis....asa de mandru ca nu am mai vazut la nimeni... wub.gif cam narcisist, dar...ma simt OK spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 12 Nov 2003, 11:05 AM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



uite ca gandindu-ma la acea perioada am scris la prezent:
Eu preferam, ca acum stau si las capu'n jos cand vad ispita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zed
mesaj 12 Nov 2003, 11:24 AM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



@TriRegnum , pe cat erai de rau acum cateva zile , pe atat de simpatic esti azi rofl.gif .

Pentru mine nu conteaza culoarea ochilor. Ai mei sunt ceva de genul de nici o culoare , albastru -gri , unii spun metalici huh.gif , cu accente de galben in iris , asa ca sunt nimic deosebit.
A , sunt satena laugh.gif


--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 12 Nov 2003, 11:24 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
cameron
mesaj 12 Nov 2003, 11:24 AM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.407
Inscris: 4 August 03
Forumist Nr.: 542



Ai mei sunt cameleonici .. functie de starea pe care o am..
Uneori sunt doar verzi..alteori albastrii sau gri..dar au conturul bleumarin.
Prietena mea cea mai buna ma alinta uneori Lizica..(Elizabeth Taylor).. rolleyes.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 12 Nov 2003, 11:46 AM
Mesaj #5


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Nu stiu daca neaparat culoarea ochilor conteaza foarte mult. E drept ca cei cu o culoare sau nuanta deosebita imi atrag atentia, dar cel mai mult ma intereseaza privirea. Felul in care cineva priveste, asta spune multe.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 12 Nov 2003, 12:15 PM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



10x Zed
Aici sunt omul, nu preotul...Aici spun ceea ce simt, ceea ce am pe sfulet, nu dogme ale Bisericii cu care trebuie sa fiu de-acord si nu numai trebuie. Aici sunt eu.
E o culoare frumoasa albatru-gri(metalizat smile.gif ) interesanta si placuta. Mai ales ca eu cand privesc pentru prima data o persoana, la fizionomie, remarc intotdeauna ochii, asa sunt eu, direct ma atintesc la ochi asa cum unele persoane observa alte parti la primul contact.

cameron
Chiar ca ai lui Liz, cred ca sunt interesanti. Multe persoane am remarcat "ca-si schimba" culoarea ochilor odata cu imbracamintea.

nefertiti
Ai mare dreptate; privirea conteaza cel mai mult. Una e cand cineva te priveste calduros, zambind, alta e cand privirea e dura sau te miri cum. De fapt privirea tradeaza persoana...ochii sunt poarta, iar priivrea e "ce e dupa poarta".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nana Floare
mesaj 12 Nov 2003, 05:13 PM
Mesaj #7


Debutul Fulminant
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 2.165
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 757



TriRegnum wrote:
QUOTE
Mai ales ca eu cand privesc pentru prima data o persoana, la fizionomie, remarc intotdeauna ochii, asa sunt eu, direct ma atintesc la ochi asa cum unele persoane observa alte parti la primul contact.


Eu ma tot chinui sa observ cu atentie ochii celorlalti dar nu reusesc. Chiar si in cazul cuiva care-mi place, daca ma intrebi ce culoare ii au ochii, n-as fi in stare sa zic...
Asa ca Luni cand am fost la club, mi-am impus ca exercitiu sa observ chestia asta: dar ce se mai socheaza lumea cand se prinde ca te uiti direct in ochi, cu intentia de a-i citi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 12 Nov 2003, 05:19 PM
Mesaj #8


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Tocmai asta e interesant... sa vezi cine are curaj sa-ti sustina privirea, sa se lase "citit".


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nana Floare
mesaj 12 Nov 2003, 05:26 PM
Mesaj #9


Debutul Fulminant
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 2.165
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 757



Interesant e ca am incercat asta intr-un club straight. Iar genul de soc resimtit de tipii la care m-am holbat era unul de tip "metafizic", spre deosebire de surprinderea superficiala/iritarea/jena pe care o au atunci cand ma uit la ei "per ansamblu", cu subinteles gay...

Cand le intalnesti ochii insa, nu mai au timp de nici o reactie (nu m-am uitat la ei la modul ca sa-i agat, ci intr-o maniera foarte stiintifica-medicala...asta i-a tulburat). rolleyes.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 12 Nov 2003, 05:34 PM
Mesaj #10


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Se prea poate ca ei sa fi interpretat gresit privirea ta, adica sa fie convinsi ca tu chiar asta vrei, sa-i agati adica. Desi asemenea reactii vei intilni la multe persoane, la majoritatea, de fapt. Fie de sex feminin, fie masculin. Cred ca e un fel de reactie de aparare (nu stiu de ce lumea vede intr-o privire directa o amenintare), lasa privirea in jos sau cauta repede alta directie... La unii e timiditate... Cert e ca nu-mi plac asemenea personaje. unsure.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 12 Nov 2003, 06:43 PM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



Eu chiar daca nu ma uit in ochii altei persoane, pur si simplu ii observ destul de rapid. Nici cunoscutilor, cand le vorbesc, nu-i privesc in ochi...nu stiu de ce.
Cu o simpla privire poti spune multe gen: "imi placi","esti simpatic(a)", "arati ingrozitor"...
Privirea spune mai multe lucruri decat o mie de cuvinte( in special la indragostiti, isi vorbesc din priviri).
Deci vad ca in mare parte nu prea conteaza culoarea ochilor la alegerea partener(ei/ului).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 13 Nov 2003, 12:12 AM
Mesaj #12


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



un prieten mi-a zis candva -in urma cu 2-3 luni : ai ochii tristi...
iubitul meu mi-a zis azi ceea ce a citit el pe fata mea- deci implica privirea: am senzatia ca iti lipseste tristetea...

poate ceva s-a schimbat la mine...poate eram eu altfel cand eram langa unul sau langa altul...poate ei m-au privit diferit...

in fine...ochii mei sunt verzui, verzi-albastri cumva...


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 13 Nov 2003, 03:56 PM
Mesaj #13


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



sunt albastri, imi plac, si nu i-as schimba.

acum cateva saptamani am vazut la faculta o fata cu niste ochi de culoarea albastru inchis atat de intens incat pentru o secunda am devenit gelos 43.gif apoi am aflat ca erau lentile de contact si m-am linistit. biggrin.gif

Acest topic a fost editat de black ice: 13 Nov 2003, 03:57 PM


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decât o zi fadă, mai bine obscuritatea decât o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 14 Nov 2003, 02:40 PM
Mesaj #14


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Hehehe... daca ai veni si tu mai des la faculta tongue.gif ai ramane si mai des gelos tongue.gif Da... in sfarsit... si eu am vazut acea fata si tot nu m-am linistit dupa ce am aflat ca are lentile de contact. laugh.gif

Eu am niste ochi caprui tare banali, dar al naibi sa fiu eu daca i-as schimba... cred ca albastrul nu m-ar prinde (si nici nu imi place culoarea... desi nu am nimic impotriva pers. cu ochii albastrii wink.gif ), verdele nu imi place nici el... poate doar negrii dar... ma multumesc cu ce mi-a dat natura si gata. PEACE! biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 14 Nov 2003, 08:17 PM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Cei mai frumosi ochi pe care i-am vazut vreodata nu's albastrii, nu's verzi, nu's violet, ci sint caprui. Te invitau sa te scufunzi in spatiul lor, spatiu din care nu mai iesi.
Pe posesoare o cheama Corina smile.gif

Eu a ochi caprui f. inchis. As vrea sa fie negrii sad.gif


@nefertiti: intr-adevar, ochii sint o arma de baza in seductie. Si unora le e frica sa se lase agatati laugh.gif

Acest topic a fost editat de axel: 14 Nov 2003, 09:17 PM


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 14 Nov 2003, 09:15 PM
Mesaj #16


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



Ochii sunt intotdeauna in concordanta cu celelalte: culoarea pielii, parul...
Oricum suntem frumosi; chiar daca avem ochii verzi, albastrii, caprui sau negri sau...violeti.
Ai dreptate axel ochii sunt importanti in seductie; atat privirea cat si culoarea.
Ochii verzi sunt mai reci, cei caprui mai calzi, dar depinde si de persoana.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LigiaB
mesaj 7 Feb 2004, 08:44 PM
Mesaj #17


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



Eu am ochii mari albastri. rolleyes.gif Cica-s f mari! laugh.gif E primul lucru care il observa cei din jur...Daca te uiti atent la ei, poti citi f usor starea mea de spirit. Sint f deschisa, sincera si nu pot pune masti. Dupa privirea mea poti vedea cind sint trista sau vesela. Ochii vorbesc....

Prietenii mei ii alegeam in functie de ochi...imi doream copii cu ochi albastri si deci si ei trebuiau sa aiba ochi albastri in situatia in care relatia ar fi progresat... rolleyes.gif Ciudat...stiu... tongue.gif

Nu stiu de ce, dar ochii albastri ma linistesc. Albastru deschis (bleu) fiind culoare mea favorita. smile.gif

***
TriRegnum, hai baga o poza cu ochii tai : ). Numai ochii. Ce zici? ; )


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 7 Feb 2004, 08:53 PM
Mesaj #18


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Ce ciudat... mie tocmai ca doar ochii albastrii nu-mi inspira incredere...
Cel mai mult imi inspira incredere ochii caprui.


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
LigiaB
mesaj 7 Feb 2004, 08:56 PM
Mesaj #19


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



QUOTE (axel @ Feb 7 2004, 08:53 PM)
Ce ciudat... mie tocmai ca doar ochii albastrii nu-mi inspira incredere...
Cel mai mult imi inspira incredere ochii caprui.

Axel, avem optica diferita tongue.gif si e ok...zic eu.... rolleyes.gif


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 7 Feb 2004, 09:21 PM
Mesaj #20


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Ai mei sunt caprui inchis, aproape negri... O singura data un baiat a incercat sa citesca ce simt in ei si a zis ca nu poate vedea decat o maaare nebuloasa smile.gif
Partea cea mai "simpatica" e ca rar pot citi in ochii altor persoane, rar pot sa-mi dau seama ce gandesc, ce vor... dar cand reusesc, atunci chiar o nimeresc din plin smile.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 8 Feb 2004, 07:23 PM
Mesaj #21


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



caprui, dau un pic spre verde vara, si spre rosu dupa miezul noptii


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aragorn
mesaj 8 Feb 2004, 07:35 PM
Mesaj #22


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 258
Inscris: 18 January 04
Forumist Nr.: 1.869



La mine s-au combinat culorile pe care ii au ochii parintilor mei. S-au combinat dar nu s-au amestecat. Am ochii verzi in interior si caprui in exterior. Care culoare predomina depinde de lumina si de starea de spirit. Nu apreciez sau depreciez oamenii dupa culoarea ochilor.


--------------------
"You can call it karma, call it luck/Me, I just don’t give a .../Bounce, bounce nothing’s gonna keep me down/Bounce, bounce stand up, shout it out/Bounce, bounce I play hard, I play to win/Count me out, count me in/I’ll be bouncing back again"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
greenhorn
mesaj 8 Feb 2004, 09:58 PM
Mesaj #23


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 113
Inscris: 2 January 04
Forumist Nr.: 1.676



cum zicea si genicon, banal de caprui (cu vinisoare rosii smile.gif )...
ma fascineaza ochii indiferent de posesor. nu stiu daca mai mult prin culoare sau prin privire... cand sunt un anonim imi place sa ma uit fix in ochii anumitor persoane. sa le receptez privirea fara sa le-o atrag insa.


--------------------
"m-am pierdut pe drum si vreau sa stiu
oare-am sa mai fiu vreodata cum vroiam sa fiu?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Likurici
mesaj 9 Feb 2004, 12:18 AM
Mesaj #24


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 215
Inscris: 16 January 04
Forumist Nr.: 1.849



Ai mei sunt caprui. Ochi obisnuiti


--------------------
"De cele mai multe ori ceea ce numim noi fericire e ceea ce nu cunoastem."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 9 Feb 2004, 04:07 PM
Mesaj #25


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Cine spune ca daca sunt caprui trebuie sa fie obisnuiti? asa suntem in general noi romanii, dar alte popoare au alte culori in ochi, iar pt ei culoarea caprui e una deosebita.

Nu stiu ce vad ceilalti in ochii mei (negri) dar un lucru e clar: eu vad foarte bine prin ochii lor. blink.gif
Ii "citesc" usor... ca pe o carte tongue.gif . (asta e pe bune) laugh.gif
De aceea urasc persoanele care poarta ochelari de soare. rofl.gif (si asta e pe bune)


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viața nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Feb 2004, 11:55 AM
Mesaj #26


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Cei mai interesanti ochi sunt cei de Husky (sper ca asa se scrie ca nu ma pricep la catzai) biggrin.gif Am o prietena si m-a zapacit cu ochii ei.... Pe bune! Sunt altfel. Dar parca prefer tot ochii caprui - nush de ce - poate ca mi se par cei mai "accesibili" rofl.gif rofl.gif ohyeah.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geronimo
mesaj 10 Feb 2004, 08:36 PM
Mesaj #27


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 10
Inscris: 29 November 03
Forumist Nr.: 1.323



ai mei sunt albastri, destul de deschisi.. iti cam intra sub piele.. lumea zice ca sunt tare misto.. mie nu mi se pare cine stie ce.. ma simt cam prost cand lumea se uita in ochii mei, sau cand mi se fac complimente.. cred ca ochii reflecta foarte putin din ceea ce se afla in spatele lor. oricum in general am impresia ca lumea ma apreciaza pt ochi negasind altceva atragator la mine..
imi vine acum in minte 2 piese "despre" ochi .."black eyed" (placebo) si "behind blue eyes" (limp bizkit) .. ar mai fi o piesa folk "domnisoara cu ochii rimelati" .. o stie cineva?
nici eu nu prea observ ochii altora.. azi totusi am fost cu o prietena care si-a pus lentile de contact si imediat la schimbarea culorii am simtit o oarecare repulsie ca si cand cineva strain ar fi stat in fata mea, desi niciodata nu i observasem culoarea initiala a ochilor.. oricum sa iti pui lentile de contact mi se pare o idiotenie spoton.gif


--------------------
Visez pt. a trai si traiesc pt a visa. Realitatea ma sperie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 15 Feb 2004, 11:11 AM
Mesaj #28


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



QUOTE
am impresia ca lumea ma apreciaza pt ochi negasind altceva atragator la mine..


Esti tare haios... rofl.gif


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viața nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trustbyte
mesaj 15 Feb 2004, 11:19 AM
Mesaj #29


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 567
Inscris: 5 January 04
Forumist Nr.: 1.705



ai mei sunt caprui...fratii au ochi frumosi,un albastru splendid!....


smile.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geronimo
mesaj 15 Feb 2004, 10:55 PM
Mesaj #30


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 10
Inscris: 29 November 03
Forumist Nr.: 1.323



ce frumos e forumu asta.. zici ceva si se rade tine.. bravo ! bye !


--------------------
Visez pt. a trai si traiesc pt a visa. Realitatea ma sperie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tear
mesaj 16 Feb 2004, 08:26 AM
Mesaj #31


Dregator
*****

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 571
Inscris: 12 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 1.791



Geronimo, welcome.gif Si nu te supara, unii dintre noi sunt mai caustici din fire, fara intentie. wink.gif


--------------------
Nimic nu e intamplator
Go to the top of the page
 
+Quote Post
allexa
mesaj 17 Feb 2004, 01:37 AM
Mesaj #32


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 440
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 594



Si-ai mei tot caprui sunt, desi i-as fi dorit verzi sau albastrii. blink.gif Dar ma consolez repede cu acea zicala: "ochii caprui, fura inima oricui". sorry.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 27 Jul 2006, 04:39 PM
Mesaj #33


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Caprui spre negri.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 27 Jul 2006, 04:46 PM
Mesaj #34


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Caprui si frumooooosi tongue.gif laugh.gif


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 27 Jul 2006, 04:57 PM
Mesaj #35


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.086
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Albastri calzi, (zice ea) smile.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de cïżœnd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 03:12 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman