HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Excursia Preferata, Cu Pasul, pe Roti sau...
SORIN
mesaj 5 Sep 2003, 10:06 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41





Salut iubitorilor de Natura.

Deschid acest topic, unde fiecare poate povestii de modul de deplasare preferat in excursii.

Mie personal imi place pe doua roti, iar daca e vorba de patru, atunci prefer 4x4 biggrin.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
fani
mesaj 8 Sep 2003, 03:33 PM
Mesaj #2


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 109
Inscris: 14 May 03
Forumist Nr.: 300



Am sa o citez pe Roxana si am sa spun ca si mie imi plac mijloacele in care pot sa am eu controlul. Si eu am aceeasi problema cu avionul. Mi-ar placea sa stau in cabina aviatorilor ca sa vad eu cu ochii mei ce se intampla acolo. Nu stiu de ce, dar parca am o singuranta mai mare atunci cand vad eu...inainte. Dar ca sa revin, am sa spun ca in ultimul timp m-am obisnuit cu bicicleta. Cum nemtii sunt foarte sportivi si folosesc acest mijloc de transport foarte des, ne-am adaptat si noi. Pentru sotul meu , cel mult, a devenit o obisnuinta sa faca plimbari cu bicla. In primul an am facut multe plimbari si am vazut destule satulete care, daca nu ai masina nu poti sa le vizitezi. In plus de asta ajungem mult mai repede, decat pe jos, la o padure prin care facem plimbari in week.In rest ne mai ajuta foarte mult la cumparaturi. Un lucru bun este faptul ca daca vrei sa mergi cu trenul, sa iesi din München, poti sa-ti iei bicla pentru ca au locuri speciale in tren ptr. bicle. Deci,excursia o poti continua cu bicla. Asa ca...traiasca inventatorii 40.gif


--------------------
" Adesea cuvantul spune mai putin decat tacerea"- Ovidiu
" Inspaimantator este doar faptul de a-ti vedea gandurile reflectate intr-o oglinda care le deformeaza si le saraceste. Nu trebuie sa spui nimic celorlalti din ceea ce faci, mai inainte de a fi facut: fara aceasta, nu ai mai avea curajul de a merge pana la capat; caci nu ar mai fi ideea ta, ci netrebnica idee a altora, pe care ai vedea-o in tine" - "Jean Christophe"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 14 May 2024 - 08:05 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman