HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Excursia Preferata, Cu Pasul, pe Roti sau...
SORIN
mesaj 5 Sep 2003, 10:06 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41





Salut iubitorilor de Natura.

Deschid acest topic, unde fiecare poate povestii de modul de deplasare preferat in excursii.

Mie personal imi place pe doua roti, iar daca e vorba de patru, atunci prefer 4x4 biggrin.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
Roxana
mesaj 6 Sep 2003, 01:30 PM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 304
Inscris: 18 July 03
Din: USA-PA state
Forumist Nr.: 478



QUOTE (SORIN @ Sep 5 2003, 11:06 PM)
Salut iubitorilor de Natura.

Deschid acest topic, unde fiecare poate povestii de modul de deplasare preferat in excursii.

Mie personal imi place pe doua roti, iar daca e vorba de patru, atunci prefer 4x4 biggrin.gif

Sorin.

Mie imi plac toate mijlocele in care pot sa am EU control. In avion ma simt asa la voia intimplarii sia sta nu-mi place deloc. Cu trenul imi placea in Europa, aici inca nu am mers nicaieri cu trenul. Insa masina proprie sau PICIOARELE sint inegalabile. biggrin.gif O excursie toamna , in muntii Pennsylvaniei, este ceva de vis...te opresti unde vrei, admiri cit vrei. Asta fac cind merg oriunde , parchez masina undeva strategic si apoi o iau la explorat cu piciorul.......chiar si la Nigara unde am fost acum 4 ani.Superb, dar numai pe partea Canadina---cea Americana lasa rau de dorit.....mizerie cumplita, pustiu, si pe la colturi mirosea a urina. Cea canadiana, frumos, curat, aranjamanete florale.....totul foarte ingrijit .O calatorie la Nigara este unul din acele lucruri despre care spunem ca trebuie sa fie facut "At least once in a life time".

Acest topic a fost editat de Roxana: 6 Sep 2003, 01:32 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 14 May 2024 - 01:15 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman